Finsko – Rusko 1:2 (po s.n.) | Švédsko – Česko 2:5 (kon.)
Finsko
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0 - 0:1)
Rusko
Čtvrtek 10.11.2011, 17:30Euro Hockey Tour

Rusko nakonec získalo druhý bod navíc a může se radovat! Finové by si možná zasloužili více než jen jeden bod, ale sbornou podržel skvělý Barulin. To je vše, sledujte onlajn přenos ze zápasu mezi Českem a Švédskem! U dalšího přenosu, na shledanou! (19:55:13)

65:00
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Vítězný nájezd si připsal JEVGENIJ KUZNĚCOV a přiřkl na stranu Ruska druhý bod - 1:2 po samostatných nájezdech!

A Alexandr Radulov proměňuje svůj nájezd a rozhoduje o druhém bodu pro Rusy!

Finský Immonen neproměnil.

Zato Jevgenij Kuzněcov si počínal výborně, lehkou forhendovou kličkou a střelou pod vyrážečku překonal Ramä - 0:1!

První jel Janne Pesonen, ale minul Barulinovu tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

Zápas nám rozhodnou až samostatné nájezdy...

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:29
    Vatanen opět zkoušel štěstí od modré, tentokrát minisouboj vyhrál ruský brankář Barulin.

64:04
    Sborná zatím dobře brání a vyhazuje jeden kotouč za druhým...

63:46
    Rusům se podařilo protlačit puk do středního pásma.

63:14
    Šance pro Finsko! Sergej Bobrov (RUS) je poslán na trestnou lavici a domácí budou hrát ve čtyřech proti třem!

62:42
    Prodloužení se nám překulilo do druhé poloviny, práci má opět Ramö, který dokázal mezi betony udržet prudkou Radulovovu střelu.

62:11
    V prodloužení se většinou hraje nahoru dolů, ale nyní to neplatí. Obě mužstva si hlídají zadní vrátka.

61:34
    A nyní to jsou hokejisté ruské sborné, kteří krouží v brankovišti finského brankáře. Ramö kryje Kornějevovo nahození od modré.

61:03
    Jsou to domácí hráči, kdo drží kotouč na svých hokejkách. Rusové ale nedají kůži lacino.