Partizánske – Jindř. Hradec 26:18 (kon.) | Zlín – Veselí n/M 27:21 (kon.) | Slavia – Písek 30:34 (kon.)
DHC Slavia Praha
30:34 (15:19)
Sokol Písek
Neděle 20.11.2011, 17:00 • Sportovní hala Slavia - Eden • Interliga ženy

Hostujícím hráčkám Sokolu Písek se podařilo udržet poločasový čtyřbrankový náskok a připisují si zaslouženou výhru. Hráčky Slavie Praha v jistých momentech měly šanci zápas zdramatizovat, ale k jejich smůle se jim nepodařilo snížit odstup ve skóre na méně než dvě branky, kdy by dostaly hosty pod tlak. S konstatováním, že si Písek z Prahy odváží dva body za vítězství, se s Vámi loučím a těším se zase někdy u házené... (30:34) (18:17:47)

60
    Konec zápasu. (30:34) (0:0)

60
    Víc už však domácí hráčky nestihly. (30:34) (30:34)

60
    V poslední minutě se blýskla domácí brankářka proti střele Vrabcové. (30:34) (30:34)

59
    Hráčky hostí se zkušeně nikam nehrnou, o vítězi je rozhodnuto. (30:34) (30:34)

58
    Další chyby v útoku Slavie, domácí trenér Střelec nevěří vlastním očím. (30:34) (30:34)

57
    Další laciná ztráta Slavie a snadný gól Luzumové. (30:34) (30:34)

57
    A Vyhnalová toto zaváhání trestá. (30:33) (30:33)

56
    Vzápětí jí ale nevyšla rozehrávka a útočí tak znovu Písek. (30:32) (30:32)

56
    Satrapová teď skvělým zákrokem podržela svůj tým. (30:32) (30:32)

55
    Kutlvašrová se vrátila na palubovku a hned se prosazuje. (30:32) (30:32)

54
    O pár vteřin později je již však tatáž hráčka úspěšná. (29:32) (29:32)

54
    Vrabcová trefuje tyč domácí brány. (29:31) (29:31)

53
    Po ose Pekařová - Černá se míč dostal z ruky posledně jmenované do brány. (29:31) (29:31)

53
    Hráčky hostí však vrací úder, Stellnerová skóruje z pozice na hranici brankoviště. (28:31) (28:31)

52
    Knedlíková znovu snižuje rozdíl na pouhé dvě branky. (28:30) (28:30)

52
    Kutlvašrová má zraněné koleno a míří na střídačku. (27:30) (27:30)

51
    Pekařová uvolnila Kvasničkovou, která však sama před Vařečkovou selhala, když trefila pouze tyč. (27:30) (27:30)

51
    A střela při signalizované pasivitě letěla nad bránu. (27:30) (27:30)

50
    Slavia dobře brání, přesto má míč v moci stále Písek. (27:30) (27:30)

49
    Faulovaná Kutlvašrová si na sedmičku tentokrát netroufla, zasoupila ji však dokonale Jonášová. (27:30) (27:30)

49
    Stellnerová se prosazuje střelou z velké dálky. (26:30) (26:30)

49
    Slavia toho však nevyužila. (26:29) (26:29)

48
    Tým hostí v útoku ztrácí míč. (26:29) (26:29)

48
    Kutlvašrová se znovu postavila na sedmičku a proměňuje ji. (26:29) (26:29)

47
    Vyhnalová tvrdou ranou o tyč vrací Písku poločasové čtyřbrankové vedení. (25:29) (25:29)

46
    Kutlvašrová se prosazuje v závěru oslabení. (25:28) (25:28)

46
    Luzumová proskočila obranou a přesilovou hru rychle využívá. (24:28) (24:28)

45
    Vyloučena navíc byla za faul při střelbě domácí Jonášová. (24:27) (24:27)

45
    Vrabcová na druhé straně tentokrát v roli úspěšné zakončovatelky. (24:27) (24:27)

44
    Vrabcová uviděla žlutou kartu. (24:26) (24:26)

44
    Kutlvašrová proměňuje sedmičku. (24:26) (24:26)

44
    Další náskok Vrabcové a další úspěšná střela. (23:26) (23:26)

43
    Na druhé straně se zblízka prosazuje Kutlvašrová. (23:25) (23:25)

43
    Vrabcová překonává Satrapovou. (22:25) (22:25)

43
    Černá přesnou střelou k tyči snižuje na rozdíl dvou branek. (22:24) (22:24)

42
    Branková konstrukce v akci také na druhé straně po střele Vyhnalové. (21:24) (21:24)

42
    Z následného útoku však domácí Knedlíková trefuje pouze tyč. (21:24) (21:24)

41
    Time hostům moc nepomohl, další technická chyba. (21:24) (21:24)

Oddechový čas pro hosty. (21:24) (21:24)

41
    Další chyba Písku v útočné fázi. Černá utíkala sama na Vařečkovou a dává, rodzíl se snížil již pouze na tři branky! (21:24) (21:24)

40
    Domácí tým zrychlil přechod do útoku, tentokrát z toho těží Jonášová. (20:24) (20:24)

40
    Znovu Černá a znovu perfektní střela. (19:24) (19:24)

39
    Černá krásnou střelou snižuje. (18:24) (18:24)

39
    Obranu domácích překonala po delší době až Vyhnalová střelou mezi nohy domácí brankářky. (17:24) (17:24)

38
    Kvasničková se na druhé straně palubovky nemýlí. (17:23) (17:23)

38
    Další úspěšný zákrok Satrapové. (16:23) (16:23)

37
    Černá našla zcela volnou Jedličkovou, která z vyložené pozice trestuhodně netrefuje bránu. (16:23) (16:23)

36
    Střela Vrabcové z velké dálky nechala vyniknout Satrapovou. (16:23) (16:23)

35
    Ztrátu hostí v útoku mohla potrestat Jedličková, ale při střelbě přešlápla do brankoviště. (16:23) (16:23)

35
    Kutlvašrová svou střelou minula šibenici písecké brány. (16:23) (16:23)

34
    Nepřesnost nejdříve na straně domácích a pak také hostujících hráček. (16:23) (16:23)

33
    Po technické chybě domácího týmu prolétla hřištěm Luzumová a připisuje si hodně snadný gól. (16:23) (16:23)

32
    Vrabcová si naskočila na středu a překonává Satrapovou. (16:22) (16:22)

32
    Kutlvašrová se probila až na hranici brankoviště, kde se dokázala prosadit. (16:21) (16:21)

32
    Z rychlého hostujícího protiútoku se prosazuje Vrabcová. (15:21) (15:21)

31
    Janoušková je první úspěšnou střelkyní druhé půle. (15:20) (15:20)

31
    Druhou půli začínají rozehrávkou hráčky Písku. (15:19) (15:19)

31
    Začal druhý poločas. (15:19) (0:0)

První půle nabídla velmi útočně laděnou házenou. Písek se mohl spolehnout na hru spojek, kde domácí obranu nejvíce zlobily Luzumová s Vyhnalovou. Slavia naopak hodně využívala křídelní prostory, protože ze spojek se kromě Černé nikdo výrazněji prosadit nedokázal. Hostující hráčky postupně navyšovaly svůj náskok až na poločasový rozdíl čtyř branek. Podaří se domácím hráčkám zvrátit dosavadní vývoj? Odpověď nám přinese druhý poločas. (15:19)

30
    První poločas skončil. (15:19) (0:0)

30
    Hráčky Slavie svůj poslední útok první půle nedotáhly do zdárného konce. (15:19) (15:19)

30
    Stellnerová měla příliš volného místa na pivotu a tohoto prostoru dokonale využila. (15:19) (15:19)

29
    Na čáru 7m hodu se postavila Kutlvašrová a zamířila přesně. (15:18) (15:18)

29
    Vyhnalová se obtočila kolem bránicí soupeřky a znovu se zapisuje mezi střelkyně. (14:18) (14:18)

28
    Kutlvašrová technickou střelou snižuje. (14:17) (14:17)

28
    Luzumová si našla cestičku k brankovišti a zakončila přesnou střelou. (13:17) (13:17)

27
    Vyhnalová dělá slávistkám velké problémy, znovu jí neubránily. (13:16) (13:16)

26
    Knedlíková dostala skvělou příhru na pravé křídlo a snižuje ztrátu Slavie. (13:15) (13:15)

26
    Vrabcová se dostala na hranici brankoviště, kde si věděla rady a úspěšně zakončuje. (12:15) (12:15)

25
    Jedličková se na druhé straně z křídla také nemýlí. (12:14) (12:14)

25
    Luzumová se po kratší odmlce znovu připomíná přesnou střelou. (11:14) (11:14)

24
    Romanczinová uklidila svou střelu přesně k pravé tyči. (11:13) (11:13)

24
    Jedličková však na druhé straně zblízka pouze nastřelila Vařečkovou. (10:13) (10:13)

23
    Domácí vysouvají svou obranu hodně vysoko, konečně to slaví aspoň částečný úspěch. (10:13) (10:13)

23
    Romanczinová orazítkovala svou střelou pouze tyč. (10:13) (10:13)

22
    Vyhnalová se dokázala prosadit i přes velmi důrazný zákrok domácí obrany. (10:13) (10:13)

21
    Jačková se dostala do úniku a podařilo se jí překonat hostující brankářku. (10:12) (10:12)

20
    Kvasničková z pivota trefuje jen tyč. (9:12) (9:12)

19
    Vyhnalová si naskočila ve středu pole a krásnou střelou pod břevno zvyšuje náskok Písku na tři góly. (9:12) (9:12)

19
    Jonášová je další hráčkou, která zblízka uvidí žlutou kartu. (9:11) (9:11)

18
    Jedličková z pravého křídla přehodila Vařečkovou. (9:11) (9:11)

17
    Po dalším domácím neúspěchu v útoku se na druhé straně prosazuje Janošuková. (8:11) (8:11)

16
    Dvořáková z levého křídla zvyšuje vedení hostí. (8:10) (8:10)

15
    Následnou sedmičku ale Černá zakončila jen střelou do tyče. (8:9) (8:9)

15
    Vyhnalová sestřelila Jedličkovou, zasloužená žlutá. (8:9) (8:9)

14
    Jačková dodatečně dostává ještě žlutou kartu. (8:9) (8:9)

14
    Stellnerová se obtočila kolem Jačkové a dává další gól. (8:9) (8:9)

13
    Nepřenosti na obou stranách. (8:8) (8:8)

12
    Stellnerová z pozice pivota neměla problém překonat domácí brankářku Satrapovou. (8:8) (8:8)

11
    Domácí kanonýrka Černá se rozehrává ke skvělému výkonu, znovu proskočila obranou hostí a dostává svůj tým do vedení. (8:7) (8:7)

10
    Černá z rychlého protiútoku nezaváhala. (7:7) (7:7)

10
    Luzumová si pěkně vyměnila míč se spoluhráčkou a pak přesnou střelou zakončuje. (6:7) (6:7)

9
    Černá střelou z dálky vyrovnává. (6:6) (6:6)

8
    Ze sedmimetrového hodu skóruje Luzumová. (5:6) (5:6)

8
    Keslerová byla příliš důrazná, je oceněna žlutou kartou. (5:5) (5:5)

7
    Poprvé se v utkání prosazuje svou typickou střelou Klára Černá. (5:5) (5:5)

6
    Jedličková proběhla po levém křídle a nekompromisním zakončení nedala Vařečkové šanci. (4:5) (4:5)

6
    Luzumová znovu v akci, tentokrát však jako úspěšná střelkyně. (3:5) (3:5)

5
    Luzumová za faul na úspěšnou střelkyni vidí žlutou kartu. (3:4) (3:4)

5
    Kutlvašrová bleskově odpovídá. (3:4) (3:4)

5
    A znovu po brejku úspěšná Janoušková. (2:4) (2:4)

4
    Janoušková dostává Písek do vedení. (2:3) (2:3)

3
    Při střele byla navíc faulována Kutlvašrovou, která vidí žlutou kartu. (2:2) (2:2)

3
    Stellnerová proskočila obranou a překonala Satrapovou. (2:2) (2:2)

2
    Z levého křídla se dokázala prosadit střelou na vzdálenější tyč Knedlíková. (2:1) (2:1)

2
    Domácí se dobře ubránily, ale zapomněly za sebou na Vrabcovou, která vyrovnává. (1:1) (1:1)

1
    Po střele Černé do tyče se k míči dostala Jonášová a vstřelila úvodní branku střetnutí. (1:0) (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Úvodní rozehrávku obstarají házenkářky Slavie. (0:0)

Hráčky obou týmů již nastupují na palubovku a jsou postupně představovány. Domácí budou hrát netradičně v bílých dresech, hosté v černo-žluté kombinaci. (0:0)

-5
    V hledišti je několik minut před začátkem střetnutí shruba stovka házenkářských nadšenců. (0:0)

DHC Slavia Praha: Satrapová, Peerová - Knedlíková, Romanczinová, Pekařová, Černá, Königová, Jonášová, Jačková, Kutlvašrová, Kvasničková, Jedličková.

Sokol Písek: Vařečková, Brožová - Vrabcová, Keslerová, Lidová, Bártová, Vyhnalová, Rosferová, Luzumová, Janoušková, Malá, Stellnerová, Dvořáková.

Rozhodčí: B. Frieser, L. Frieser. (0:0)

Oba celky se v tomto týdnu po těsných prohrách ve čtvrtfinále rozloučily s Českým pohárem. Slavia po velkém boji podlehla Veselí nad Moravou 25:26. Písek nezvládl závěr přestřelky s Porubou, která skončila výsledkem 31:32. Dnešní soupeři se tak nacházejí ve velmi podobném rozpoložení. (0:0)

Hezké odpoledne z pražského Edenu, kde je dnes na programu zápas 10. kola Intreligy, ve kterém domácí Slavia Praha přivítá Sokol Písek. Oba týmy se nacházejí těsně za sebou v druhé polovině tabulky: domácí tým v dosavadním průběhu soutěže nasbíral 6 bodů a je 9., hosté mají o bod méně a patří jim 10. příčka. Můžeme se tedy těšit na vyrovnané a napínavé utkání. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.