Pátek 25.11.2011, 21:15 • O2 Aréna, Londýn • Turnaj mistrů - Nitto ATP Finals (krytý tvrdý povrch)

0:4
    0-4, je to tady! Ferrer znovu psychicky odchází! David znovu na breakball zahrává dvojchybu a Tomáš odskakuje na vedení 4-0! Navíc jde Tom na podání!

0:2
    0-2, Ferrer psychicky nezvládá tuto hru, dělá dvojchybu! Tomáš jde do vedení od dvě hry!

5:7
    5-7, Ferrer zahrává další dlouhý úder, což znamená, že Tomáš Berdych vyrovnává stav utkání na 1-1! Dlouho to v druhém setu vypadalo s českými nadějemi nepříznivě, závěr setu ale Berdych zvládl psychicky lépe. Tento duel tak rozhodne třetí set!

4:4
    4-4, vítězný return od Tomáše, je tu rebreak!

4:3
    4-3, ale ne, další chyba z rakety Berdycha znamená, že Tomáš znovu ztrácí podání. To vše přichází v nepříznivou chvíli, nyní chybí Ferrerovi pouze dvě hry, aby zápas vyhrál!

2:2
    2-2, znovu Berdych přešel na síť, skvelým stop-volejem si Berdych bere podání zpět!

2:1
    2-1, Ferrer zahrál další skvělý prohoz, díky kterému se španělský tenista dostává do vedení 2-1! Berdych bohužel přichází o podání.

6:3
    6-3, David Ferrer končí první sadu úspěšnou smečí! První sadu získává Španělský tenista, který udělal méně nevynucených chyb (7), než český tenista (16). Tomáš v první sadě trefil první podání pouze v 38% případů, což je velmi málo.

5:3
    5-3, bohužel pro české barvy Berdych končí výměnu úderem do outu. Ferrer jde podávat na vítězství v prvním setu!