Martin – Košice 0:3 (kon.) | Skalica – Žilina 3:2 (kon.) | Trenčín – HC Slovan 1:3 (kon.)
Nitra – Zvolen 4:5 (po s.n.) | Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.)
HK VITAR Martin
0:3 (0:1,0:2, 0:0)
HC Košice
sk Neděle 27.11.2011, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:12:28)

59:49
    Do konca stretnutia zostáva jedenásť sekúnd, Košičania vyhrali zaslúžene, pretože boli efektívnejší, urobili menej chýb a v obranne hrali dôraznejšie.

59:00
    Posledná minúta do konca tretej tretiny a už aj zápasu, hostia kontrolujú puk a domáci sa snažia o nejaký ten protiútok

57:59
    Hostia si zatiaľ v presilovke nevypracovali žiadnu šancu

56:37
    Napokon budú hrať hostia rozdielovú presilovku. Haščák, Mlynarovič, Novák, za hostí a za domácich: Ižvotl, Drgoň, Rúfus dostali do konca stretnutia.

56:37
    Po strete Macejku s Pašekom sa strhla menšia mela, rozhodca si v boxe časomeračov ujasnuje tresty.

55:56
    Košice sa v pohode ubránili, už nasledujú záverečné minúty.

Hostia v plnom počte.

55:19
    Martin strieľa, Hylák všetky strely videl.

54:16
    Domáci Martin sa ani v presilovej hre nevie dostať do gólovej šance. Hostia majú víťazstvo zrejme už isté.

53:29
    Domáci si zahrajú presilovú hru, Petruška zahral nedovolene vysokou hokejkou (2min.)

51:50
    Martin málo strieľa, aj preto prehráva až o tri góly. V momentoch, kedy by mali domáci útočiť a strieľať z každej pozície, sa pokus o martinský tlak odohráva v rohoch klziska.

50:33
    Košice dokážu 9,5min. pred koncom efektívne a bojovne uzavrieť domácich v obrannom pásme. Domáci sa len ťažko dostávajú do šancí

49:43
    Hostia teraz posledné dve minúty mierne zatlačili domácich, vôbec ich nepúšťajú ani do stredného pásma.

49:21
    Dravecký osamotený pred Šimkom, domáci golman vytiahol pekný zákrok.

48:07
    Strela Martina Krišku, Hylák vyrazil prilbou, domácim chýba presnosť nielen v prihrávke, ale aj v strele.

46:38
    Výborná individuálna práca Markoviča, jeho strela poriadne natiahla Hyláka.

45:41
    Hostia z Košíc sa snažia kontrolovať si obranné pásmo a číhať na dobrú príležitosť na proti-útok.

44:29
    Domáci sa snažia, dokážu si vypracovať menší tlak a útočné pásmo. V týchto momentoch chýba Martinčanom aj trošku šťastia.

43:22
    Richard Jenčík v šanci, domáci golman dobre vykryl strelecký uhol.

42:43
    Strela Michala Važana, Hylák bol dobre postavený.

42:00
    Dobre pripravenú strelu Ižvolta zastavila už len žŕdka Hylákovej bránky, Martin mohol znížiť.

41:41
    Na druhej strane strelecký pokus Dušana Pašeka, Šimko zasiahol rýchlo.

40:49
    Na začiatku tretej tretiny vidíme dobrý pohyb MHC Mountfield, domáci sa snažia s výsledkom tohto stretnutia ešte niečo spraviť.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:40
    Košice dali gól!
    Iba štrnásť sekúnd trvala presilovka Košíc, tú využil pre hostí DRAVECKY VLADIMIR. Asistencie: Bartoš Peter

38:26
    Hostia budú hrať presilovú hru, Martinčania boli šiesti.

37:59
    Strela Bartoša, dorážať sa snažil Gron, Martinčanom chýba Pohyb

36:54
    Opäť chýbalo málo a Martin mohol ísť 2:1, chýbala však presnejšia záverečná fáza - prihrávka.

36:24
    Domáci sa snažia, no chýba bezprostredná šanca, tak ako si ju dokázali vypracovať napríklad v prvej tretine.

35:39
    Martinčania nemajú takmer žiadne šance, hostia ich dokážu rýchlo a efektívne pokryť.

34:06
    Petruška v šanci, Šimko je dnes dostatočne pohyblivý

33:07
    Martinčanom akoby zdreveneli nohy, teraz nechali Vorela úplne samého pred Šimkom.

32:35
    Hostia udreli nepokrytým PAŠEKOM DUŠANOM. Asistencia: Haščák Marcel, Novák MIchal

32:05
    Macejka takmer sám na Hyláka, opäť bol však v offside, Martinčania sa dopúšťajú tohto prečinu často.

31:15
    Celkom dobrá presilovka MHC, strely Kozáka, Krišku, veľa nechýbalo a mohol padnúť gól.

29:45
    Opäť ďalšia možnosť presilovej hry pre domácich. Bojovný Kriška vybojoval presilovku.

28:44
    Strela Výborného, nie najlepšie riešenie, Markovič bol sám.

28:06
    Dnes veľmi dobre hrajúci Stanislav Gron využil svoje rýchle nohy a otestoval lapačku Mareka Šimku, pekný hokejový moment.

27:35
    Zatiaľ iba krúženie Martina v obrannom pásme Košíc, Drgoň vyslal strelu ťahom, neclonil nik, a tak nemohol padnúť gól.

26:50
    Domáci si zahrajú presilovku Jenčík 2min.

25:38
    Momentálne prebieha trošku hluchšie obdobie, hostia akoby vyčkávali a domáci nevedia prekonať val Košíc.

24:20
    Martin začína tlačiť Košice čoraz viac, domáci si dokážu vybojovať útočné pásmo, aj bojujú, chýba však dôraz a strela

23:47
    Opäť další martinčan na ľade, Šišovský ostal na ľade po strete s útočníkom Košic, držal sa za koleno.

22:55
    Všetci traja rozhodcovia mali v posledných sekundách diskutabilné rozhodnutia, diváci začínajú byť vášnivejší.

22:20
    Zatlačenie hostí. Strela Matejku, domáci sa búria, pretože na offsidovej čiare diskutabilne rozhodol čiarový rozhodca.

21:35
    Druhá tretina teda začala bez väčších šancí, hrá sa skôr rozháraný a nesúrodý hokej, Martin sa začína viac tlačiť pred Hyláka.

20:40
    Prva minúta druhej tretiny nepriniesla žiadnu strelu, iba obojstranné snaženia a úspešné vybojovanie útočného pásma pre Martin

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:30
    Stanislav Gron v gólovej šanci, domáci musia zlepšiť hru v obrannom pásme, Miklík a Bartoš dorážali.

19:10
    Opäť vykázala aktivitu formácia Krišku, ten bojuje za MHC veľmi bojovne, vyslúžil si potlesk

18:13
    Marek Šimko drží domácich nad vodou, zasiahol dobre proti pokusu Bartoša

17:10
    Pohotový pokus Miklíka, Šimkova vyrážačka bola na mieste.

16:30
    Domáci vyčkávajú na hostí v strednom pásme, snažia sa najmä zachytiť ich prechod do útočného pásma.

15:05
    Strelecký pokusy Krišku a Markoviča, Hylák sa príliš nezapotil.

14:06
    Tempo hry trošku upadlo, aj hostia sa už nedostávajú do tak vyložených šancí, ako pred 5-6 minútami-

13:00
    Vynikajúce súhra Murčeka a Ižvolta, chýbalo málo a domáci mohli dať gol do prázdnej bránky, v dôležitej chvíli dobre zasiahol košický obranca.

11:50
    Murček vo výbornej príležitosti. Osamotený nedal, Martin v presilovke premárnil viacero šancí, ba dokonca aj inkasoval, veľmi nešťastné pre domácich.

11:01
    Martin zaváhal na modrej čiare a pohotoví agilní hostia to využili. RICHARD JENČIK využil dobrú prihrávku v prečíslení od Draveckého. Asistencia: Dravecký

10:20
    Markovič v šanci, takmer padol gól, jeho blafák mu však v poslednej chvíli skĺzol.

10:02
    Prvé sekundy martinskej presilovky bez strely, naopak Košice dokázali podržať puk a získať sekundy.

09:47
    2min pre hostí. Príliš veľa hráčov na ľade.

09:39
    Chyba v obrannom pásme a poohotová strela Filipa Macejku, Martin sa znovu presadzuje.

08:00
    Výborná aktivita Krišku a Škodu, chýbalo málo.

07:37
    Košice zvierajú Martin! Petruška v šanci.

06:29
    Opäť nebezpeční hostia pred Šimkom, veľmi aktívna štvrtá formácia Košíc, Gmitter sa pokúšal predrať k Šimkovi

05:33
    Martinčania sa ihneď po nakorčulovaní do pásma hostí usilujú o strelbu. Hostia zlepšili obranu.

04:09
    Neskutočný kolotoč roztočili Košičania pred Šimkom, Gron sám pred Šimkom.

03:40
    Michel Miklík dvakrát nebezpečne dorážal pred gólmanom Martina. Hostia aktívnejší od druhej minúty, zatiaľ vyrovnaný priebeh zápasu.

02:43
    Pokus Vorela tesne pred Šimkom! Mladý brankár si počínal spoľahlivo a vychytal Vorela.

02:29
    V 3. minúte zápasu ohrozili miernou strelou Košičania Šimka, ten ostal pozorný.

01:37
    Ďalšia strela MHC, Kriška príklepom vyskúšal Hyláka.

00:59
    V prvej minúte tohto stretnutia aktívni domáci, tí zatlačili hostí a vypracovali si dve šance. Zápas začína vo výbornom tempe.

00:22
    V samom úvode vynikajúca šanca domácich. Važan v prečíslení našiel Galamboša a ten tesne minul.