Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Lizák – Vartovník, Priechodský, Novajovský, Krempaský, Džerenga, Farkašovský, Bendík, Gurčík, Lemešani, Prokop, Klinga, Bajc, Kropáč, Borovský, Ordzovenský, Majeský.

HK Orange 20: Riečický – Nechala, Luža, Zigo, Ďaloga, Šedivý, Kalináč, Bene, Kurali, Macejko, Matoušek, Bubela, Hinďoš, Mráz, Chovan, Jakúbek, Bajanik, Trška, Mikúš, Bagin.

Rozhodca: .

V tabuľke tretí Spišiaci dnes hostia reprezentačnú dvadsiatku. Po piatkovom víťazstve nad Detvou v predĺžení sa očakáva predovšetkým lepší výkon domáceho mužstva a hlavne výsledok. V piatok viedla Spišská Nová Ves 3:1, no nakoniec musel rozhodnúť až v predĺžení.
    Pozornosť domáceho publika budú pútať v drese hostí dvaja hráči. S číslom 25 nastúpi Richard Mráz známy z pôsobenia v drese Tatranských Vlkov, ktorí majú svoj domovský stánok práve v Spišskej Novej Vsi. S číslom 12 nastúpi Martin Ďaloga, ktorý pôsobil na Spiši v časoch, keď sa tu hrávala extraliga.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

02:52
    Vylúčený domáci hráč Vartovník.

02:59
    Delovka Macejka letela tesne nad bránu Lizáka, ten dostal dnes prednosť pred jednotkou Chovanom.

3:39
    Vylúčený hráč hostí Bene. Výhodu presilovky majú domáci hráči.

4:14
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Tak rýchlo ešte Spišiaci výhodu presilovej hry nevyužili. Puk pohotovo poslal do brány hostí KROPÁČ. Asistencie: Majeský, Farkašovský.

6:01
    Tvrdú strelu do oblastí tváre schytal Novajovský.

9:23
    Do dobrej gólovej šance sa dostával Mráz, ale puk mu v poslednej chvíli odskočil z hokejky.

9:54
    Vylúčený domáci hráč Klinga.

11:54
    Domáci v plnom počte.

12:25
    Opäť dobrá príležitosť Mráza. Bol faulovaný, na trestnej lavici je Novajovský za držanie.

12:43
    Vylúčený ďalší domáci hráč Kropáč za vyhodenie puku.

13:02
    Vylúčený hráč SR20 Mráz za hákovanie.

14:32
    Mikuš zblízka mieril mimo brány.

15:02
    Po sérii vylúčených hráčov, už obe mužstvá majú na ľade plný počet hráčov.

16:44
    Veľkú príležitosť mal hosťujúci Chovan, no v koncovke sú mladíci veľmi nepresní.

20:45
    Tvrdá strela kapitána hostí Matoušeka, ale Lizák bol pozorný.

21:00

21:18
    Klingova nebezpečná strela takmer prešla za Riečického chrbát.

22:42
    Závar pred Lizákovou bránou, ale hostia boli v koncovke nedôslední. Všetko rieši s prehľadom domáci gólman.

22:47
    HK Orange 20 dalo gól!
    Po buly strela od modrej a odrazený puk poslal do siete ĎALOGA. Asistencia: Nechala.

24:38
    Konečne poriadna útočná akcia Spišiakov. MAJESKÝ nechytateľnou strelou do šibenice nedal brankárovi hostí šancu. Asistencie: Lemešani, Bendík.

28:05
    Vylúčený hráč hostí Bajaník.

29:59
    Spišiaci hrali presilovku tak katastrofálne, že im ušla dvojica Matoušek - Mráz . Posledne menovaný MRÁZ nekompromisne zakončil. Asistencia: Matoušek.

31:30
    Vylúčený hráč hostí Hinďoš.

32:07
    Vylúčený hráč hostí Kurali.

34:01
    Početnú prevahu domáci vôbec nevyužili. Navyše zbytočné vylúčenie Majeského.

35:46
    Nebezpečná situácia pred Lizákovou bránou, hostia však šancu nevyužili.

36:09
    Hneď po skončení presilovky JAKUBEK nevedel čo s pukom, vystrelil resp. nahodil pred Lizáka a tomu prešiel puk do brány. Niečo podobné skôr vidieť na zápasu hokejovej prípravky, ako na stretnutí A - mužstva. Asistencia: Chovan.

38:37
    Vylúčení hráč hostí Zigo.

39:16
    Žrďka zazvonila na bráne Riečického. Ďalší vylúčený hráč hostí Bubela. Veľká šanca pre domácich na vyrovnanie.

39:34
    Šanca hrať presilovku piatich proti trom skončila, vylúčený Kropáč.

40:00
    Druhá tretina skončila.

Tretia tretina začne o 18:44.

Z domácej strany nepochopiteľná druhá tretina. Je pravdou, že Spišiaci nastúpili bez viacerých hráčov základnej zostavy, ale po vedúcom góle akoby prepli na nižšie obrátky, čo snaživí mladíci dokonale využili.

45:21
    pre zmenu hrúbka brankára hostí, keď puk sa poľahky dostal do jeho brány. Gól strelil BENDíK. Asistencie: Borovský, Gurčík.

47:20
    Gól Spišiakov správne nabudil. Tentoraz prepli na vyššie obrátky.

48:50
    Šikovná útočná akcia Spišskej Novej Vsi, chýbalo len gólové zakončenie Krempaského.

52:04
    Majeský vo výbornej streleckej pozícii, no mieril len do brankára.

53:16
    Vylúčený hráč hostí Mráz.

54:52
    Prokop mohol rozhodnúť, ale nakoniec gól z toho nebol.

55:30
    Vylúčený hráč domácich Borovský.

57:00
    Vylúčený hráč hostí Bajanik.

57:05
    Častý jav opakujúci sa v dnešnom stretnutí. Mužstvo, ktoré má výhodu presilovky ju hneď stratí po zbytočnom faule.

60:00
    Tretia tretina skončila.

A máme tu znova výsledok 3:3, ako tomu bolo v piatok proti Detve. Po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie.

60:01
    Začalo predĺženie.

61:01
    Nebezpečná strela Tršku skončila na ochrannej sieti.

61:10
    Bene mal na hokejke rozhodujúci gól, ale z uhla netrafil odkrytú bránu.

61:53
    Počas celého predĺženia hostia pritlačili domácich, vyšla im rýchla kombinačná akcia. HINĎOŠ poľahky prekonal Lizáka. Asistencia: Trška.