Vienna Capitals – Znojmo 4:1 (kon.)
spusu Vienna Capitals
4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 27.11.2011, 17:30 • Albert Schütz Eishalle • bet-at-home ICE Hockey League

57:12
    Orli právě vstřelili branku!
    Nakonec to Znojmu přece jen vyšlo, i když jim k brance částečně pomohlo štěstí. Sražená Štachova střela si našla cestu na hůl PETERA PUCHERA, jenž bekhendem do horního růžku připravuje Divise o nulu. Asistence: Lubomír Štach.

55:44
    Lakos (VIE) vyloučen za nedovolené bránění.

53:32
    Casparsson (VIE) dostává 2 minuty za hákování.

51:45
    Fischer (VIE) dostává 2 minuty za držení hole.

49:29
    Jenže ne na dlouho, dle názoru rozhodčích fauloval Jan Hranáč (ZNO), jsou z toho 2 minuty za držení pro znojemského beka.

48:03
    Gunnarsson (VIE) a Pláněk (ZNO) současně vyloučeni za hrubost, pokračuje přesilovka pět na čtyři.

47:04
    Lubomír Štach (ZNO) inkasuje 2 minuty za držení.

41:10
    Ferland (VIE) po buly podrazil Jarůška, je z toho další vyloučení Vídně a krátká výhoda dvou mužů v poli pro Znojmo.

39:18
    Nakonec je z toho také faul, Kavanagh (VIE) srazil k ledu Puchera a inkasuje 2 minuty za nedovolené bránění.

37:23
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Perfektní kombinace prvního útoku Capitals. Gratton se za brankou zbavil svého strážce a jeho přesnou přihrávku trefil bez přípravy k tyči najíždějící FRANCOIS FORTIER. Asistence: Benoit Gratton.

33:49
    Znojmo inkasuje druhý gól v oslabení a pyká za malý důraz před vlastní brankou. Odražený puk si mezi trojicí Orlů našel FILIP GUNNARSSON a zblízka skóruje střelou po ledě k pravé tyči. Asistence: Pat Kavanagh.

32:09
    Hned po návratu Hamana je tu další trest pro Znojmo, Vladimír Říha (ZNO) vysekl hůl jednomu z protihráčů a posedí si na trestné lavici.

30:01
    Radek Haman (ZNO) pyká na 2 minuty za vysokou hůl po poměrně teatrální reakci Grattona.

27:29
    Je tu velká možnost pro Orly, Bjornlie (VIE) trefil svou holí do obličeje Štacha a dostává 2 minuty za vysokou hůl. Dlouhá znojemská přesilovka pět na tři začíná.

27:08
    Lakos (VIE) vyloučen za hákování, Znojmo má k dispozici přesilovku.

26:00
    NATHAN ROBINSON si po buly vybruslil na střed hřiště, byl nedůrazně atakován, a tak mohl zamířit přesně. Od pravé tyče se letící puk odrazil do sítě za Kacetlem. Bez asistence.

21:24
    Spolu s návratem Videlky přišla velká šance domácích. Fortierovu střelu dorážel před Kacetlem Oraze, svůj blafák ale nedotáhl do konce.

19:14
    Okamžitě po buly dostává 2 minuty za vysokou hůl David Videlka (ZNO).

19:12
    Vyloučení nakonec přišlo Orly draho. Fortier nabil na modrou a ROSS LUPASCHUK prostřelil clonícího Berouna i brankáře Kacetla. Asistence: Francois Fortier.

18:34
    Po souboji Pláňka s Casparssonem u mantinelu skončil vídeňský hráč na ledě, rozhodčí sice nejprve vyloučení nesignalizovali, po poradě ale dostává Martin Pláněk (ZNO) dvě minuty za vražení na hrazení.

15:32
    Bjornlie (VIE) zahákoval Kanka, Znojmo si tak zahraje přesilovku čtyři na tři.

14:58
    Jenže okamžitě putuje na trestnou lavici také Podešva (ZNO) za hákování. Pokračuje se ve čtyřech.

14:54
    Casparsson (VIE) přidržel Puchera, také on dostává menší trest za držení.

07:48
    Jakub Stehlík (ZNO) inkasuje 2 minuty za držení a domácí budou mít šanci ukázat svou silnou zbraň, početní převahu.

05:48
    Obrovská šance Orlů! V situaci dvou na jednoho dostal skvělou přihrávku od Havlíka Podešva, jel sám na Divise, ale gólman domácích skvělým zákrokem vyrážečkou vytěsnil puk mimo branku!

04:38
    Fischer (VIE) přidržel v útočném pásmu Podešvu a dostává 2 minuty za držení. Přesilovka pro Orly.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 20. Lupaschuk (Fortier), 26. Robinson, 34. Gunnarsson (Kavanagh), 38. Fortier (Gratton) - 58. Pucher (Štach)

spusu Vienna Capitals: Divis (Stefaniszin) – Bjornlie, Insana, Casparsson, Lupaschuk, Oraze, Lakos, Lanz, Schweda – Fortier, Gratton, Ferland – Gunnarsson, Kavanagh, Robinson – Fischer, Nageler, Dolezal – Fichtner, Postek.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) – Bořuta, Škadra, Pláněk, Štach, Hájek, Vosátko, Hranáč, Stehlík – Beroun, Haman, Lattner – Podešva, Pucher, Havlík – Jarůšek, Bartoš, Trojan – Říha, Videlka, Kanko.

Rozhodčí: Červeňák, Kincses – Siegl, Soos