Litoměřice – Děčín 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Krkonoše 3:3 (kon.) | Havířov – Třebíč 5:1 (kon.)

Velké Popovice právě vstřelily branku!
    Hosté ještě v závěru korigují trochu šťastným gólem. Puk z hole FILIPA VILÍMKA jen těsně překročil brankovou čáru. Asistence: Patrik Danda.

52:30
    Tentokrát se vylučuje na opačné straně, na 2 minuty za hrubost si jde sednout Jiří Světlík.

51:36
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec si vytvořili tlak a MARTIN WSZOLEK přidává šestou branku domácího týmu.

51:22
    Velké Popovice jdou na 6 sekund do tří, vyloučen Jan Jeništa na 2+10 minut za faul loktem.

49:28
    Rozhodčí vylučuje na obou stranách, na trestnou lavici usedli Patrik Medřický na 2+2 minuty za hrubost a Dominik Barbora na 2 minuty za hrubost, domácí tedy budou hrát přesilovku.

49:10
    Martin Wszolek nastřelil tyčku Čásenského branky !

42:44
    Teď byl v obrovské šanci Milan Valášek, ale nedal.

39:38
    Teď byl v obrovské šanci sám před brankářem Wszolek, ale nedal.

38:22
    Tak toto byla nádherná akce. Dominik Barbora našel volného VÍTA HRADECKÉHO, který přidává pátou branku domácího týmu. Asistence: Dominik Barbora.

37:02
    A domácí tuto výhodu rychle využívají. Hradecký si najel po levé straně a napříč brankovištěm nahrál kotouč DOMINIKU BARBOROVI, který ho poslal za záda Čásenského. Asistence : Vít Hradecký.

36:16
    Síly na ledě se vyrovnají, na trestnou lavici usedl Martin Vacek na 2 minuty za podražení.

34:45
    Hosté budou mít velkou šanci snížit, na trestnou lavici zamířil Marek Voženílek na 2 minuty za podražení.

29:56
    Hradec bude mít šanci zvýšit svoje vedení v přesilovce, rozhodčí vyloučil Pavla Srdínka na 2 minuty za napadení.

27:40
    Teď dvě obrovské šance hostů, nejdřív Medřický a po něm Vacek, ale stav se nemění.

23:10
    Hosté z ničeho nic dávají první branku. Z pravého kruhu Sejpala prostřelil PATRIK MEDŘICKÝ. Asistence: Lukáš Kabíček.

19:29
    Čtyři sekundy před koncem přesilovky Hradec početní výhodu využívá. Zdeněk Čáp vystřelil od modré čáry a TOMÁŠ BUJŇÁK jeho ránu tečoval za záda Čásenského. Asistence: Zdeněk Čáp, Vít Hradecký.

17:33
    Domácí tým bude mít příležitost další přesilové hry, vyloučen Patrik Danda za úder do oblasti hlavy a krku na 2 + 10 minut.

11:52
    Hradec si zahraje první přesilovku, na trestnou lavici usedl Pavel Srdínko na 2 minuty za napadení.

11:27
    V zatím největší šanci Popovic teď byl Patrik Danda, ale Sejpal ho skvěle vychytal.

10:33
    Teď se dostal do velké šance Valášek, který jel sám na brankáře, ale stav se nemění.

6:05
    Domácí dávají branku v oslabení ! Do samostatného úniku se dostal JIŘÍ SVĚTLÍK a posílá Hradec do dvoubrankového vedení. Asistence: Filip Ropický.

5:35
    Hosté si zahrají přesilovku, na trestnou lavici zamířil Pavel Vaněk na 2 minuty za podražení.

0:56
    A Hradečtí vstoupili do zápasu opravdu velmi aktivně, hned v první minutě posílá domácí do vedení MICHAL ONDRA. Asistence: Vít Hradecký.

Tomáš Božek

Branky a nahrávky: 1. Ondra (Hradecký), 7. Světlík (Ropický), 20. Bujňák (Čáp, Hradecký), 38. Barbora (Hradecký), 39. Hradecký (Barbora), 52. Wszolek - 24. Medřický (Kabíček), 59. Vilímek (Danda)

Královští lvi Hradec Králové: Sejpal (Hak) - Karlík, Voženílek, Bujňák, Vaněk, Čáp, Pilař, Kováč, Zet - Wszolek, Filip, Vlček, Barbora, Hradecký, Valášek, Knotek, Ropický, Světlík, Ondra, Hlavatý, Nový
    HC Slavoj Velké Popovice: Čásenský (Kovář) - Krčma, Šmicr, Král, Bursík, Jeništa, Kabíček, Vencovský, Srdínko, Rod - Danda, Rejna, Vilímek, Skřivánek, Krištof, Hynek, Vacek, Němec, Medřický

Rozhodčí: Hribik - Čížek, Buček