Neděle 27.11.2011, 10:00 • Tenis centrum Opava. • ITF Opava

4:6
    Andriej Kapas získává šek na 1950 dolarů, Michal Konečný si vydělal ve dvouhře 1350 dolarů. Konečného ještě čeká po odpočinku finálový zápas ve čtyřhře, který vám také nabídneme v on-line přenosu. (12:42:51)

4:6
    Michal Konečný nepustil Poláka dva sety k žádnému brejkbolu, první sadu ztratil zbytečnou nevynucenou chybou. Ve druhém setu stejně šťastně set získal. V závěrečné sadě si nevypracoval ani jeden brejkbol,m sám musel nejprve odvracet tři brejkboly ze stavu 0:40, aby v kritické chvíli za stavu 4:4 při svém servisu nabídl Kapasovi tři brejkboly. Andriej Kapas hned první brejkbol proměnil. V celém utkání měl Konečný jediný brejkbool, a to hned ve druhé hře záoasu. Proměnit se mu ho však nepodařilo.

0:0
    Konečný zkusil zahrát vítězný return křížem, ale jeho pokus končí v síti. Je konec. Andriej Kapas se stává vítězem turnaje Futures v Opavě.

4:5
    Třetí set skončil.

4:5
    0:40 - Druhý servis.

4:5
    0:40 - Eso Kapase ven z dvorce! Tři mečboly.

4:5
    0:30 - Opět Konečný vrátil tři útoky soupeře, ale pak zahrál čopovaný bekhend do sítě. Kapas je dva míče od výhry.

4:5
    0:15 - Druhý servis.

4:5
    0:15 - Konečný vrátil servis i další útočný úder Poláka, ale na ten další forhend po lajně už neměl.

4:5
    0:0 - Druhý servis.

4:5
    První brejk v utkání přišel pro polského hráče v pravou chvíli.

4:4
    4:5 - Je to první brejk v utkání! Andriej Kapas zahrál skvělý forhend na lajnu a bude nyní podávat na vítězství v utkání!

4:4
    0:40 - Kapas skvěle prohodil Konečného na síti a má další tři brejkboly!

4:4
    0:30 - Další chyba Čecha.

4:4
    0:15 - Konečný chtěl zahrát kraťas, ale zahrál míč do sítě.

4:3
    4:4 - Eso ven z dvorce. V tomto gamu neměl Michal Konečný nejmenší nárok.

4:3
    0:40 - Další výborné podání Poláka.

4:3
    0:30 - Skvělý servis Kapase do středu, Konečný s obtížemi míč vrátil, ale na smeč Kapase už neměl nárok.

4:3
    0:15 - Kapas eso ven z dvorce. Konečný reklamuje aut, ale není mu to nic platné.

3:3
    4:3 - Kapas se vymanil z defenzivy a zkusil to napálit z forhendu křížem, ale tyhle věci mu dneska nejdou. Michal Konečný i pošestnácté v zápase udržel svůj servis a vede 4:3 v rozhodujícím setu.