Třebíč – Hr. Králové 1:2 (po s.n.) | Benátky n/J – Ústí n/L 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 1:3 (kon.)
Šumperk – Jihlava 2:6 (kon.) | Kadaň – Beroun 4:2 (kon.) | Litoměřice – Olomouc 1:5 (kon.)
Písek – Most 7:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:6 (0:2, 0:1, 2:3)
HC Dukla Jihlava
Středa 30.11.2011, 18:001. liga (ČR)

Je za námi nepovedené utkání ze strany domácích, povedené ze strany hostů. Gratulujeme k zisku tří bodů do Jihlavy. Šumperk dnes nehrál dobře, tým z Vysočiny byl lepším. Já se s vámi loučím. Pěkný zbytek večera. (20:23:49)

Bully:10:9

60:00

59:39
    Holíkova střela neskončila na správném místě.

59:11
    Utkání se už dohrává.

58:15
    Offside pro domácí, Šumperk byl moc rychlý při přechodu do pásma.

56:36
    Hraje se po delší době 5 na 5. Hosté se ve své početní výhodě nějak neprosadili.

55:35
    Červenka ujížděl jak mohl. Nakonec netrefil podle svých představ. Jihlava opět i puku.

55:12
    Tomáš Kolafa pálil mimo domácí branku.

54:54
    Tomáš Brunec vyhazuje přes všechny čáry.

53:45
    Utkání už má pomalejší průběh, Jihlava se ani ve své přesilovce nikam nežene.

52:28
    Sedlák se prokličkoval až před Novotného, kde také skončil. Jihlava zakládá protiútok.

51:36
    Vyloučen Tomáš Drtil na 5+10 do konce utkání za zásah do oblasky hlavy a krku.

51:20
    Haasova střela nemířila do správného místa.

50:16
    Tým Jihlavy dostal opět 2 minuty za nesportovní chování. Trest odpyká Adam Pometlo.

50:16
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácí se ještě snaží nějak kosmeticky upravit výsledek. TOMÁŠ SEDLÁK propálil vše, co mu stálo v cestě od modré čáry. Asistence: Tomáš Brunec

50:10
    Offside pro Šumperk.

49:45
    Holík si chtěl počkat na vhodný okamžik, ale ten nepřišel. Domácí svoji přesilovku nezvládají.

48:51
    Hosté vyhazují až k Boškovi.

48:27
    Tesaříkova střela mířila mimo. Novotný přesto podržel pro jistotu.

47:59
    Vyloučen hostující Tomáš Petráček na 2 minuty za nedovolené bránění.

47:39
    Tak nakonec se to přeci jen daří. Marek Haas poslal přihrávku na druhou, kde čekal ADAM ČERVENKA, ten už branku trefil. Asistence: Marek Haas

47:34
    Domácí útočník trefuje tyč! Šumperk dnes branku prostě nedá.

47:34
    Velecký byl hákován a pojede nájezd!

46:38
    Dukla právě vstřelila branku!
    Radek Hubáček našel nikým nehlídaného DANIELA HODKA, který vystřelil do úplně prázdné branky. Asistence: Radek Hubáček, Tomáš Ficenc

46:29
    A další střela na domácího gólmana.

46:12
    Pometlo se zkoušel obtáček kolem domácí branky. Roman Boška si vše pohlídal.

45:16
    Zakázané uvolnění na šumperské straně.

44:40
    Roman Boška vystřídal Tomáše Štůralu.

44:40
    TOMÁŠ ČACHOSTKÝ si položil Štůralu na zem a zakončil bekhendem pod břevno.

44:40
    Čachotský byl hákován a pojede nájezd.

44:29
    Meluzín jel sám na Novotného a přestřelil!

44:01
    Jihlava dnes využívá všechny své šance. MICHAL POLCAR propálil tvrdou střelou Štůralu, když jej domácí obrana nezastavila při nájezdu. Asistence: Tomáš Kolafa

43:37
    Haas dostal přihrávku před branku, ale Novotný byl ve střehu. Vhazuje se v obranném pásmu Jihlavy.

42:25
    Sedlák neuspěl ani teď. Šumperk stále čeká na první branku.

41:44
    Offside na straně Jihlavy.

41:17
    Špatná rozehrávka domácích skončila na icingu.

40:50
    Střela Holíka skončila na Novotného betonech.

40:12
    Sedlák chtěl zpracovat puk na modré, nevyšlo to.

40:02
    První bully třetí třetiny vyhráli domácí.

40:01

Bully:16:12

40:00

39:55
    Ani Holík, ani Hulva - nikdo dnes zatím nepřekonal Filipa Novotného. Další 100% šance!

39:44
    Tesařík získal na závěr vhazování v útočném pásmu.

39:16
    Hosté vyhazují puk.

38:58
    Petr Domin vyloučen na 2 minuty za podražení. Že by to Šumperk ještě zkusil?

38:47
    Hulva vypálil z pravého mantinelu střelu příklepem. Filip Novotný si počkal a zastavil ránu ramenem.

38:27
    Hraje se v plném počtu.

38:25
    Domácí ještě v závěru své přesilovky vybojovali pásmo.

37:58
    Šumperk teď měl několik gólovek! Kotouč se brance Novotného prostě vyhýbá.

37:11
    Domácím by se určitě nějaká branka do přestávky hodila. Šumperk dobře hraje ve své přesilovce.

37:11
    Velecký trefil tyč při svém nájezdu do pásma!

36:39
    Střela Tesaříka mířila do brány, Novotný ji vyrazil až svým betonem.

36:27
    Rostislav Malena hákoval Hulvu a je proto vyloučen na 2 minuty.

36:05
    A další tečována rána, kam jinak, než do ochranné sítě. Vhazuje se ve středním pásmu.

35:15
    Červenkova střela byla tečována nad hostující klec.

34:48
    Řehák se snažil dorážek puk u Novotného, ten ho měl už v moci, a tak Lukáš Krupka upozornil domácího hráče, ať se o to příště nepokouší.

34:23
    Šumperk pokračuje v obléhání jihlavské branky.

33:38
    Plášek vyslal jedovatou ránu, Novotný vyrazil vyrážečkou.

33:01
    Rozhodčímu se chce vylučovat. Dvě minuty si musí odsedět jihlavský Tomáš Kolafa za zdržování hry.

32:44
    Zakázané uvolnění na straně hostů. Vhazuje se po levici Novotného.

32:09
    Holík mířil nad branku z mezikruží.

31:26
    Přesilovka 5 na 3 je pryč. Vyloučen domácí Tomáš Brunec na 2 minuty za sekání.

31:20
    Parádní rána Holíka od modré! Novotný ukázal parádní semafor lapačkou.

31:08
    Draci budou hrát 5 na 3. Vyloučen Marek Drtina na 2 minuty za krosček.

31:08
    Sedlákova rána nadělala Novotnému velké potíže.

30:46
    Domácí se vůbec nemohou dostat do pásma.

30:01
    Vyloučen hostující tým na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Michal Polcar.

30:00
    Konečně jsou šumperští úspěšnější ve střelbě. Haas donutil k zákroku hostujícího brankáře střelou po ledě.

29:13
    Veleckého pokus vstřelit branku z úhlu nevyšel.

28:43
    Sedlákova střela se ještě otřela o Malenovu hůl, Novotný tak může být rád, že ještě neinkasoval.

27:16
    Sedlák si počkal na vhodnou chvíli a vystřelil. Puk o kousek minul Novotného bránu!

27:11
    Je tady vyloučení i na straně Jihlavy. Vyloučen na 2 minuty Michal Jeslínek za vysokou hůl.

26:54
    Šumperk dobře brání ve svém oslabení, Štůrala zatím nezasahoval.

26:11
    Vyloučen domácí Aleš Holík na 2 minuity za sekání. Hosté tak mají další možnost navýšit náskok.

25:42
    Jediná lajna, která dnes ohrožuje Jihlavu je Haas-Velecký-Červenka. Zbytek týmu dnes nemá svůj den.

25:42
    Křetínského střelu do branky Červenka nezatočil! Novotný se musí pořádně ohánět.

25:10
    Po delší době střela domácích. Hulva ovšem mířil mimo.

24:51
    Jeslínek vyprášil Štůralovy betony.

24:07
    Rozjetý Plášek se v útočném pásmu nedočkal přihrávky, když Tomáš Ficenc zastavil pokus domácích.

23:41
    Pometlo přihrál na Karpova, který z výborné pozice vystřelil o kousek nad domácí bránu!

22:43
    Draci teď na několik vteřin sevřeli Ježky do obrany. Ale zatím s tou střelou to vypadá podobně jako v první třetině.

22:25
    Velecký střílel mimo.

21:47
    Jihlava vyhodila na zakázané uvolnění.

21:24
    Novotný přišel o puk ve svém pásmu. Daniel Hodek jej dobře odzbrojil a přihrál na volného ALEŠE PADĚLKA. Štůrala už se mohl podívat jen za sebe, jak střela vymetla šibenici. Asistence: Daniel Hodek

20:36
    Šumeprk tlačí hned od začátku, zatím nešla střela na Filipa Novotného.

20:02
    První bully druhé třetiny vyhráli hosté.

20:01

Bully:10:11

Další třetina začne přibližně v 18:48.

První třetina nepřinesla pro domácí vůbec nic dobrého. Svoji přesilovku využil ihned Tomáš Kolafa, který tak bez problému prostřelil Štůralu. Další trefu zaznamenal Martin Vysloužil, když se trefil z velkého úhlu. No uvidíme, co přinese další část hry. Šumperk není vůbec aktivní při hře dopředu. Na Filipa Novotného šlo opravdu málo střel.

20:00

19:42
    Šumperk se udržuje už pouze ve svém pásmu. Dohrává se třetina.

19:02
    Hubáčekova přihrávka si udělala výlet až na zakázané uvolnění.

18:26
    Hraje se opět 5 na 5.

17:48
    Domin vystřelil na Štůralu, kotouč musel z brankoviště vyhazovat až Křetínský.

17:26
    Velecký čekal u brány, ale na poslední chvíli minul!

17:07
    Drtina nepříjemně tečoval puk na Štůralu.

16:26
    Současně vyloučeni Karel Plášek a Tomáš Čachotský, první za sekání a druhý za hrubost.

14:47
    Hraje se 5 na 5.

14:45
    Krupkova přihrávka nazpět nevyšla, Šumperk se ubrání.

13:43
    Domin kombinoval s Čachotským za domácí bránou. Šumperští hráčí vše ubránili a kotouč je daleko od dračí brány.

13:12
    Ficencova rána od modré rozhodně nemohla ohrozit Štůralu, přesto domácí brankář pro jistotu podržel.

12:47
    Je zde další vyloučení na domácí straně. Na 2 minuty odešel Jan Tesařík za držení.

12:28
    Sedlák přihrál rozjetému Červenkovi, kterému nezbylo už nic jiného, než vystřelit. Střela to byla ale velmi dobrá.

11:08
    Cink nahazoval netradičně od modré, před bránou však nebyl nikdo, kdo by chtěl tečovat, či útočit.

10:32
    Domácí stále vymýšlí, co udělat. Zatím mnoho pokusů končí ve středu hřiště.

09:30
    Křetínský chyboval ve středním pásmu, jeho chybu napravil až Tesařík, když zastavil Jeslínkovu nahrávku.

08:07
    Je tady další rána pro domácí. MARTIN VYSLOUŽIL už si myslel, že z tak velkého úhlu nedá branku. Nakonec to dobře pro Jihlavu dopadlo. Tomáš Štůrala si kouskem lapačky šáhl na puk, který jen tak tak dojel za čáru. Asistence: Jiří Dobrovolný, Petr Domin

07:59
    Velmi hbitý domácí Řehák nahazoval před branku na Vránu, přihrávka byla nepřesná.

07:21
    Ondráček špatně přihrál na Skoumala ze svého pásma - je z toho icing.

06:13
    K Veleckému se štěstím dostal puk. Domácí útočník chtěl tuto situaci využít, ale kotouč mu v poslední chvíli při zakončení sklouzl z hole!

05:39
    Plášek střílel z velké blízkosti na Novotného, dorážek chtěl ještě Sedlák. Vše zastavil až rozhodčí.

05:22
    Zakázané uvolnění na straně hostů. Vhazuje se po levici Filipa Novotného.

05:08
    Skoumal dával kotouč před bránu. Puk jen projel kolem brankáře, ovšem nikdo jej nevzal.

04:08
    Červenka se rval ke střele před bránu. nedostal se. Jihlava zakládá útok.

03:08
    Hosté okamžitě využívají přesilovku. Daniel Hodek našel volného TOMÁŠE KOLAFU, který neměl vůbec žádný problém zakončit do odkryté domácí brány od modré. Asistence: Daniel Hodek, Tomáš Ficenc

02:38
    Draci jsou nesmyslně vyloučeni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odsedí Michal Skoumal.

02:32
    Řehák nahazoval puk do pásma, kde si chtěl připravit dobrou palebnou pozici, nakonec se to nepodařilo.

01:46
    Červenka zpracoval puk na modré a vystřelil na Novotného, který neměl s ránou problém.

01:17
    Marek Drtina hledal volné hráče a nenašel - je z toho icing.

00:58
    Šumperk je zavřený ve své třetině, Jihlava brání střední pásmo.

00:16
    Cink hledal volného Pláška v útočném pásmu, ale jejich rozehrávku zastavil jeden z jihlavských beků.

00:09
    Puk se dostal od bully až ke Štůralovi, který pro jistotu podržel.

00:02
    Úvodní bully dnešního zápasu vyhráli domácí.

00:01

Salith Šumperk: Štůrala (Boška) - Skoumal, Křetínský, Holík, Ondráček, Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík, Pastor - Brunec, Meluzín, Hulva, Haas, Cink, Řehák, Červenka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Plášek

HC Dukla Jihlava: Novotný (Halmoši) - Petráček, Dobrovolný, Kolda, Ficenc, Drtina, Kaláb, Kolafa, Malena - Hubáček, Bezděk, Karpov, Polcar, Vysloužil, Krupka, Pometlo, Domin, Čachotský, Jeslínek, Padělek, Hodek

Rozhodčí: Čech - Reich, Chocholouš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 48. Červenka (Haas), 51. Sedlák (Brunec) - 4. Kolafa (Hodek, Ficenc), 9. Vysloužil (Dobrovolný, Domin), 22. Padělek (Hodek), 45. Polcar (Kolafa), 45. Čachotský, 47. Hodek (Hubáček, Ficenc)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Boška) - Skoumal, Křetínský, Holík, Ondráček, Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík, Pastor - Brunec, Meluzín, Hulva, Haas, Cink, Řehák, Červenka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Plášek

Rozhodčí: Čech - Reich, Chocholouš