Třebíč – Hr. Králové 1:2 (po s.n.) | Benátky n/J – Ústí n/L 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 1:3 (kon.)
Šumperk – Jihlava 2:6 (kon.) | Kadaň – Beroun 4:2 (kon.) | Litoměřice – Olomouc 1:5 (kon.)
Písek – Most 7:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
1:5 (1:1, 0:0, 0:4)
HC Olomouc
Středa 30.11.2011, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

V sestavě Olomouce vidíme talentovaného mladíka Libora Kašíka, který si drží úspěšnost přes 96%. Na druhé straně vidíme v sestavě obránce Martina Dudáše, který byl vypůjčen Litoměřicím z extraligové Mladé Boleslavi.

Jasným favoritem je zde Olomouc, ale v prvním zápase zde v Kalich Areně zvítězil domácí Stadion 2:1 po prodloužení, takže se máme na co těšit.

00:01

0:09
    Novák ihned po buly vedl útok a vystřelil zápěstím na Kašíka.,ten vyrazil puk do rohu. Puk si poté vzal Kloz a ihned ho vrátil Novákovi, který v mezikruží podruhé nedokázal překonat mladíka Olomouce.

1:30
    Tak Litoměřice nastoupili do zápasu parádně. Tentokrát pálil Belay od modré čáry, Kašík vyrazil pouze vedle sebe betonem a puk mohl dorazit do prázdné Loskot, ale jeden z hostujících obránců mu na poslední chvíli vypíchl puk hokejkou!

2:50
    Olomouc teď zatopila domácí obraně, ale bez střely.

3:10
    Rác obskočil jednoho z domácích obránců a jel sám na Přikryla. Pokusil se zakončit pod vyrážečku, ale Přikryl stihl dát ruku k těle a puk vyrazil.

3:43
    Puk vyletěl mimo ledovou plochu a oba týmy vysílají na led své první formace.

3:55
    Novák pálil od modré zápěstím, ale Kašík na puk viděl a vyrazil ho ramenem.

4:46
    Litoměřice právě vstřelily branku!

Z pravé strany si najížděl RADAN LENC a vypálil puk zápěstím do bližšího horního rohu. Kašík si na puk sáhl lapačkou, ale pouze ho posunul přímo do růžku své branky. Asistence: Martin Belay

6:00
    Ani jeden tým si nedokáže teď přihrát do nějaké útočné akce. Výborně pracují obrany obou týmů na modré čáře.

6:55
    Další střela Nováka zpoza kruhů přes chuml hráčů Olomouce. Kašík přes ně na puk viděl a vyrazil ho mimo hřiště.

7:19
    Zakázané uvolnění domácích.

7:29
    Offside hostí.

8:02
    Petr Kolouch to zkusil ze strany od modré, ale našel pouze připravenou lapačku Přikryla.

8:18
    Jiří Řípa je dnešním prvním vyloučeným hráčem. Útočník Olomouce nedovoleně bránil jednoho z domácích obránců před brankou a odsedí si za to 2 minuty na trestné lavici.

8:34
    Hosté vyhazují.

8:47
    A znovu, rozehrává Přikryl.

9:10
    A do třetice, minuta přesilovky je pryč.

9:15
    Michal Pšurný našel zpoza brány úplně volného Hermana v mezikruží, ale ten jen vyprášil Přikrylovi betony.

9:50
    Zatím katastrofální přesilovka domácích. Sotva přejdou modrou čáru, přijdou o puk a obránci Olomouce puk vyhodí.

10:16
    Loskot dostal parádní přihrávku na mezikruží, ještě si popojel, ale zamířil přímo do náruče Kašíka.

10:30
    Hosté už v plném počtu. Smetana zkoušel nahodit od modré, ale Kašík byl na místě. Ovšem jednoduchý puk pouze vyrazil a zatím se v brance vůbec nezdá jistý.

11:04

11:13
    Přihrávka rukou v podání Bartoně na útočné modré.

11:43
    Zakázané uvolnění hostí.

11:55
    Novák dostal puk do mezikruží a pálil ke vzdálenější tyči, Kašík se bezvadně přesunul!

13:00
    Kolouch to zkoušel z levého kruhu, ale Přikryl stál na správném místě a puk vyrazil.

13:42

14:10
    Teď před bránou krásně tečoval Kolouch, ale jeho teč mířila těsně mimo.

14:40
    V další šanci na straně domácích se zjevil Slížek, ale Kašík ho vybruslil.

15:00
    Gula nahodil a Novák se snažil tečovat, nepodařilo se mu to a Kašíkovi zůstal puk na hrudi.

15:20
    Olomouc právě vstřelila branku!

V ponechané výhodě dostal přihrávku na prostředek modré JIŘÍ ONDRUŠEK a ránou k pravé tyči nad beton Přikryla vyrovnává. Asistence: Petr Haluza

15:58
    Daniel Hora to zkusil od modré zápěstím, ale Kašík tentokrát předvedl velmi jistý zákrok lapačkou.

17:01
    Tentokrát pálil od modré Kloz a Kašíkovi puk z lapačky vypadl. Naštěstí pro něj nebyl nikdo před brankou na dorážku.

17:47
    Hašek objel branku a poslal po zemi puk na Kašíka. Loskot byl připraven na dorážku, ale gólman hostí teď předvedl jistý zákrok.

17:56
    Rána Smetany šla přesně doprostřed.

18:00
    Šinágl šel po buly ihned na branku a byl faulován. Vyloučen hráč hostí Milan Ministr na 2 minuty za hákování.

18:39
    Olomouc jde do tří. Kříž nahazoval od modré a Kašík opět předvedl nejistý zákrok. Pavlovi Selingerovi tak nezbývalo nic jiného, než dostat puk co nejdále od něj, ale vyhodil ho přes plexisklo a odsedí si tak 2 minuty za zdržování hry.

19:00
    Vobořil přihrál přesně k tyči, ale Kloz netrefil prázdnou Kašíkovu klec!

19:34
    Tentokrát jeden z hostujících obránců vyhodil puk o mantinel mimo hřiště a buly tak zůstane v obranném pásmu hostí.

20:00

V první třetině jasně dominovaly Litoměřice, které si vytvořily řadu gólových příležitostí. Ovšem proměnily pouze jednu, stejně jako jejich soupeř a do druhé části nastoupí oba týmy za vyrovnaného stavu.

20:01

20:01
    Domácí ještě dohrávají přesilovku z první části.

20:20
    Gula pálil od modré, ale Slížek se k dorážce nedostal.

20:36
    Hosté hrají v plném počtu.

21:05
    Domácí Martin Dudáš vyloučen na 2 minuty za držení.

21:50
    Ondrušek nabíjel na teč jednomu z útočníků, ale ten puk netrefil.

22:05
    Kucharczyk se dostal na mezikruží, ale trefil pouze lapačku Přikryla.

22:40
    Pšurný nahazoval od modré, ale Přikryl stál na správném místě.

22:53
    Janáček poslal lehké nahození na domácího gólmana a ten ukryl puk ve své lapačce.

23:05
    Domácí hrají v plném počtu.

23:40
    Smetana nahazoval od modré a Kašík viděl puk na poslední chvíli. Beton vymrštit stihl.

24:38
    Střelu Ondruška od modré Přikryl viděl a ukryl jí v lapačce. Zatím gólmani žádnou těžkou práci nemají.

25:21
    Kloz nahazoval od modré a na poslední chvíli před puk vletěl Slížek. Puk netečoval, ale Kašík měl honičky, aby se zorientoval a kotouč ukryl pod lapačku.

26:00
    Belay krásně přihrál na mezikruží Lencovi, jeho pokus zápěstím Kašík vyrazil před sebe, ale Lenc skákavý kotouč netrefil.

26:45
    Nepřesná rozehrávka Staňka našla Šinágla na modré. Šinágl zkusil střelu ze stoje, ale Kašík ramenem jeho projektil vyrazil.

26:59
    Petr Haluza je vyloučen na 2 minuty za podražení.

27:30
    Hosté se osvobozují.

27:48
    Martinka pěkně nahodil do chumlu hráčů před branku, ale puk nikdo netečoval a Kašík ho vyráží do rohu.

28:12
    Martin Dudáš dostal puk od mantinelu a hnal se z úhlu na branku. Místo přihrávky ale volil střelu a branku minul.

28:50
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

28:59
    Olomouc v plném počtu.

29:26
    Na ledě zůstal ležet Petr Horčička. Rozhodčí raději přerušil hru, ale Horčička nakonec odchází na střídačku sám.

29:35
    Offside domácích.

29:57
    Vyloučen hostující hráč Jakub Bartoň na 2 minuty za držení. Sám bych řekl, že to byl spíš úder loktem.

30:26
    Hosté se dvakrát za sebou osvobozují.

30:50
    Teď se Litoměřice vyhnaly z útočného pásma samy.

31:57
    Špatná přesilová hra z pohledu domácích. Ani nevystřelili na branku, hosté v plném počtu.

32:36
    Gengel objel branku, ale puk přes Kašíkovi betony neprotlačil.

33:16
    2na2 jeli Slížek s Klozem. Slížek na sebe vzal oba obránce a poslal puk úplně volnému Klozovi. Ten svou typickou střelou zápěstím napálil vzdálenější tyč!

33:38
    Domácí Gula vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

33:50
    Domácí se osvobozují.

34:03
    Klidný zákrok Přikryla po střele Haluzy z úhlu.

34:23
    Smetana na druhý pokus vyhazuje až za Kašíkovu branku.

35:14
    Kurcharczyk dostal po 2 přihrávkách puk na pravý kruh, ale Přikryl se stihl přesunou na bok a betonama puk vyrazil. Fanoušci skandují: "Bingo! Bingo!"

35:38
    Teď Přikrylovi prošel puk mezi betony, ale pouze se otřel o jeho levou tyč! Domácí v plném počtu.

36:49
    Offside hostí. Aktivnější jsou teď ale domácí, kteří ovšem nemohou dostat puk do nějaké střelecké pozice.

37:30
    Haluza ujel všem, ale Přikryl mu holí vypíchl puk, z druhé vlny okamžitě pálil Jiří Řípa, ale Přikryl skokem chytil puk do lapačky. Neuvěřitelné dva zákroky domácího muže v masce!

38:12
    Zakázané uvolnění Mory.

38:38
    Lenc přihrál do druhé vlny Křížovi, který z první vyprášil betony Kašíka.

59:20
    Nahození od červené chytá Přikryl do lapačky.

39:34
    Matěj Pekr vyloučen na 2 minuty za podražení. Litoměřice tak mají šanci vstřelil branku do šatny.

40:00

Ve druhé třetině byli opět aktivnější domácí, ale více šancí měli hosté. Největší možnost na gól zmařil Řípa, kterého famózně vychytal Přikryl. Na druhé straně zacinkala tyč po střele Kloze a do třetí části se tak bude nastupovat za stavu 1:1.

40:01

40:49
    Domácí zamkli Olomouc ve svém útočném pásmu. Akci zakončoval Vobořil snadnou střelou od modré, kterou Kašík vyrazil do ochranné sítě.

41:38
    Ve chvíli, kdy naskočil Pekr na led, je vyloučen Lenc na 2 minuty za podražení.

41:42
    Kříž hned po buly vyhazuje.

42:20
    Akci hostí přerušil Horčička a vyhazuje.

43:00
    Teď vyhodil Gula.

43:46
    Hosté nakonec uzamkli domácí v jejich obranném pásmě, ale ke střele se nedostali. Litoměřice v plném počtu.

44:40
    Domácí vyhodili přes všechny čáry, ale rozhodčí icing nepíská, jeden z hostujících obránců mohl hrát.

45:06

Puk do jízdy dostal Ministr, obtočil se kolem Guly a přihrál úplně volnému MICHALU PŠURNÉMU, který forehandovým blafákem vymíchal Přikryla a posílá hosty do vedení. Asistence: Milan Ministr

46:41
    Belay se protáhl kolem 2 obránců a přihrál volnému Loskotovi, který parádní dělovkou napálil jen rameno Kašíka.

46:55

Kříž chyboval na útočné modré, puk si vzal JIŘÍ ŘÍPA a v samostatném úniku zakončil, byť objímaný Smetanou, přesně do levého horního růžku Přikryla.

47:10

Martinka trefil Gengela vysokou holí a hosté se tak dostali do přečíslení. Po přihrávce Ministra se trefil do protipohybu Přikryla MICHAL PŠURNÝ. Asistence: Milan Ministr, Jakub Herman

47:20
    Vyloučen hráč Olomouce Staněk na 2 minuty za držení.

48:15
    Před brankou krásně tečoval Slížek, ale trefil pouze Kašíkův beton.

48:53

49:30

51:00
    Olomouc se snaží přidat další branku, ale nedostává se do střeleckých pozicí. Litoměřice se na nějaký zvrat zřejmě necítí.

52:29
    Kloz donutil Kašíka k předvedení parádnímu semaforu.

53:50
    Dnešní utkání sleduje 1172 diváků.

53:18
    Martinka ztečoval střelu Pšurného do ochranné sítě.

54:00
    Evan vyhodil z ledu Haase. Krásný hit.

54:44

RADIM KUCHARCZYK střílel zpoza mezikruží a jeho střelu ještě tečoval Vobořil do protipohybu Přikryla. Asistence: Petr Kolouch

56:03
    Zápas se teď už pouze dohrává. Tato třetina je pro Litoměřice velmi krutá.

56:27
    Litoměřice hrály v šesti. Trest odsedí Martin Belay.

56:40
    Martinka vyhazuje.

57:25
    Hosté se nedostávají ke střele.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty celého zápasu.

58:27

58:46

59:03
    Lehké nahození Horáka zastavila až horní tyč Přikrylovi branky.

60:00
    Konec zápasu. (20:15:13)

Jakub Šperk

Branky a nahrávky: 5. Lenc (Belay) - 16. Ondrušek (Haluza), 46. Pšurný (Ministr), 47. Řípa, 48. Pšurný (Ministr, Herman), 55. Kucharczyk (Kolouch)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) - Vobořil, Gula, Martinka, Dudáš, Smetana, Kříž, Hora, Evan - Novák, Slížek, Kloz - Hašek, Belay, Loskot - Kafan, Šinágl, Lenc - Horčička, Hlusička, Gengel
    HC Olomouc: Kašík (Žigárdy) - Bartoň, Horák, Janáček, Kotvan, Lhotský, Nedbálek, Ondrušek, Staněk - Ministr, Haas, Selingr, Pšurný, Řípa, Haluza, Kolouch, Herman, Rác, Pekr, Kucharczyk

Rozhodčí: Zubzanda - Gerhát, Vondráček