Vsetín – Přerov 5:1 (kon.) | Břeclav – Kolín 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Kutná Hora 5:3 (kon.)
Chotěboř – SHK Hodonín 1:4 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 10:3 (kon.) | Trutnov – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 3:2 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 1:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Poruba 2011 7:2 (kon.)
Opava – Uh. Hradiště 3:5 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 3:1 (kon.) | Kobra – Bílina 3:4 (kon.)
Lev Benešov – Klášterec nO 6:3 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:5 (kon.) | Sokolov – Klatovy 7:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
HC ZUBR Přerov
Středa 30.11.2011, 17:302. liga skupina Východ

59:05
    Přerov právě vstřelil branku!

Vladimír Kočara jel sám na Hromadu, ale jeho ránu zvládl vsetínský gólman ještě vyrazit. Proti dorážce JAKUBA FERENCE byl už ale bezmocný.

55:17
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Za nedovolené bránění jde na 2 minuty na trestnou lavici Černý

44:51
    Počet hráčů na ledě se srovná. Za krosček vyfasoval Blinka 2 minuty za korsček. K tomu dostal ještě 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Dvouminutový trest odsedí Černý.

43:47
    David Hoďa dostává 2 minuty za zdržování hry vyhozením kotouče mimo hrací plochu a hosté mají další příležitost přesilové hry.

42:22
    Vsetín vstřelil branku!

Antonín Sprušil zavezl kotouč do útočné třetiny, kde jej přenechal Renému Kajabovi, který z první pálil a DANIEL VANĚK, dorazil odražený kotouč mezi betony padajícího Tihláře. Asistence: Kajaba, Sprušil

39:52
    Další přesilová hra hostů. David Vítek dostává dvě minuty za hákování.

37:36
    Žabčík dostal 2 minuty za hákování a hosté mají další příležitost se stavem něco udělat.

37:07

JIŘÍ HEŠ završuje HATTRICK. Po krásné přihrávce od Františka Zúbka propálil z pravé strany vše co mu stálo v cestě. Asistence: Zúbek, Sprušil

33:31
    Ale hned se do něj vrací a i se štěstím dotlačili kotouč do branky. Nejdříve pálil Jiří Farda, odražený kotouč předal Daniel Vaněk na volného ANTONÍNA SPRUŠILA, který protlačil kotouč pod padajícím Tihlářem. Asistence: Vaněk, Farda.

32:32
    Hosté si nyní zavařili. Trest pět plus dokonce utkání dostává Sedlák za zásah do oblasti hlavy a krku. Po jeho zákroku se z ledu jen těžko zvedal Michal Hrčka. Trest odsedí Kundrátek.

26:33
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Dvouminutová trest dostává Kočara za nedovolené bránění.

24:58
    Domácíteď udělali chybu v rozehrávce a hosté se usadili v útočném pásmu a snaží se ostřelovat Hromadu z každé pozice. Ten zatím úspěšný

22:17
    Černý přihrával šikovně před bránu rozjetému Blinkovi, ale jeho střelu Hromada vytěsnil betonem mimo.

17:46
    Hosté mají k dispozici druhou přesilovou hru. Na dvě minuty si jde na trestnou lavici sednout Ondřej Hruška za nedovolené bránění.

11:42
    Domácí mají k diospozici další přesilovou hru. Za krosček jde na dvě minuty odpočívat Blinka.

09:30
    Goiš teď nebezpečně pálil z mezikruží, jeho střela šla těsně mimo a Hromada neměl ani ponětí kde je kotouč.

08:48
    Hosté si poprvé zahrajou přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Daněk za vysokou hůl.

06:58

Antonín Sprušil se probojoval do útočného pásma, kde kotouč přenechal najíždějícímu JIŘÍMU HEŠOVI který propálil Tihláře podruhé. Asistence: Sprušil, Zúbek.

6:28
    Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1. Blinka nakonec místo přihrávky volil střelu a Hromada kotouč schoval do výstroje.

5:22
    Hosté se i v oslabení ženou za vyrovnáním. Z velmi dobré pozice pálil Brančík. Kotouč Hromadovi prošel pod rukou ale mezi tři tyče nezamířil.

4:05
    A další trest pro hosty. Tentokrát za podražení šel na trestnou lavici Hanák.

3:19
    V signalizované výhodě z poza brány přihrával před branku Ondřej Hruška a jeho přihrávku přímo do horního rožku brány poslal JIŘÍ HEŠ. Asistence: O. Hruška

kterého se zhostil sám faulovaný ale Hromadu nepřekonal.

2:50
    Hoďa zahákoval Kolaříka při úniku a rozhodčí nařídil trestné střílení

1:07
    A máme zde i první vyloučení utkání. 2 minuty za podražení dostává Tihlář. Trest za něj odsedí Ditrich.

David Žůrek

Branky a nahrávky: 4. Heš (Hruška O.), 7. Heš (Sprušil, Zúbek), 34. Sprušil (Vaněk, Farda), 38. Heš (Zúbek, Sprušil), 43. Vaněk (Kajaba, Sprušil) - 60. Ferenc (Kočara)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Heš, Hrčka, Žabčík, Mečiar, Hoďa, Šimek, Spitzer - Zúbek, Vaněk, Sprušil, Kajaba, Hruška O., Vítek, Kohout, Hambálek, Holík, Dědek, Daněk, Hruška P.
    HC ZUBR Přerov: Tihlář (Sklenář) - Pala, Faltýnek, Vlček, Ferenc, Pospíšil - Kočara, Kolařík, Sedlák, Goiš, Brančík, Kotásek, Ditrich, Kolář, Hanák, Blinka, Kundrátek, Černý

Rozhodčí: Mrkva - Koliba, Mrákava