HC Baník Karviná
23:21 (15:12)
Talent tým Plzeňského kraje
Středa 30.11.2011, 18:00Chance Extraliga mužů

Zápas slabé úrovně vyhráli domácí jen o dvě branky. Druhý poločas byl jen pro silné nátury. Hru kazilo velké množství nepřesností a byl to spíše boj. Domácí zřejmě svého soupeře podcenili, protože mu chyběly největší opory. Z domácího týmu se dařilo Davidu Krahulcovi. V barvách Plzně odehrál dobrý zápas Josef Pohlmann. Z Karviné se loučím. (19:37:30)

60
    Konec zápasu. (23:21) (0:0)

60
    Blecha určil konečný stav. (23:21) (23:21)

60
    Krahulec skoruje. (23:20) (23:20)

60
    Květoň neproměnil tutovku. Zřejmě je rozhodnuto. (22:20) (22:20)

59
    Heinz trefuje pouze brankáře. (22:20) (22:20)

59
    Sliwka vyloučen na dvě minuty! (22:20) (22:20)

58
    Domácí totálně odpadli a Plzeň prohrává už jen o dvě branky. (22:20) (22:20)

58
    Vzápětí také Květoň. (22:19) (22:19)

57
    Vinkelhofer snižuje. (22:18) (22:18)

56
    Krahulec z křídla jen do Misaře. (22:17) (22:17)

56
    Pohlmann snižuje. (22:17) (22:17)

55
    Kružík se trefuje. Šindelář vyloučen na dvě minuty. (22:16) (22:16)

55
    Plzeň se po dlouhé době trefuje. Dohrávku do křídla zužitkoval Vinkelhofer. (21:16) (21:16)

54
    Trenér Plzně Martin Šetlík se už na tu bídu nemohl dívat a proto oddechový čas pro hosty. (21:15) (21:15)

53
    Krahulec dává z křídla další branku. (21:15) (21:15)

52
    Opět vynikající zákrok Drápala. (20:15) (20:15)

52
    Požárek se prosazuje z pivota. (20:15) (20:15)

51
    Přesilové hry mají zřejmě domácí dneska za trest. Kavka nesmyslně vystřelil do bránícího hráče. (19:15) (19:15)

50
    Plzeňská obrana momentálně funguje dobře. Domácí nedokáží vystřelit. Dvě minuty dostává Květoň. (19:15) (19:15)

49
    Vynikající zákroky předvádí Drápal v domácí svatyni. Ani Pohlmann ho nepřekonal. (19:15) (19:15)

48
    Po deseti minutách se jeden z týmů trefuje. Konkrétně za domácí barvy Roman Požárek. (19:15) (19:15)

47
    Plzeň si nepřesně přihrála. Domácí v útoku. (18:15) (18:15)

46
    Osm minut už nepadl gól. Oba útoky jsou tragické. (18:15) (18:15)

45
    Střelecká nemohoucnost na obou stranách je opravdu neuvěřitlená. (18:15) (18:15)

44
    Přesilovky domácímu celku dnes proste nejdou. Opět se nedokázali v útoku prosadit. (18:15) (18:15)

43
    Hosté míjejí branku. V obraně Pohlmann opět vyloučen. (18:15) (18:15)

42
    Momentálně je to spíše boj než házená. Hra je plná nepřesností. (18:15) (18:15)

41
    Kalouse uvolnil Kružík, ale domácí pivot trefuje pouze břevno. (18:15) (18:15)

41
    Ten navíc v obraně a fauloval a je vyloučený na dvě minuty. (18:15) (18:15)

40
    Jenže jsou opět nepřesní. Drápal v domácí brance skvělě zasáhl proti Šindelářovi. (18:15) (18:15)

39
    Domácí se ubránili a mohou navýšit náskok. (18:15) (18:15)

38
    Chudoba podstřelem trefil jen prostředek branky. (18:15) (18:15)

38
    Plzeň dohrála útok do pivota, kde se nemýlil Tonar. (18:15) (18:15)

37
    Další technická chyba domácího týmu. (18:14) (18:14)

36
    Pohlmann se vrátil a hned se prosazuje. Navíc domácí Kalous vyloučen na 2 minuty. (18:14) (18:14)

35
    Skoro celé oslabení strávila Plzeň v útoku. Když už se Karviná dostala z obrany do útoku, tak Sliwka svou šanci zahazuje. (18:13) (18:13)

34
    Josef Pohlmann si půjde na 2 minuty odpočinout. (18:13) (18:13)

34
    Vzápětí svou chybu napravil a Vančo zvyšuje na rozdíl pěti branek. (18:13) (18:13)

33
    Pohlmann přestřeluje. Drápal se snažil založit rychlý protiútok, ale přihrávka mu nevyšla. (17:13) (17:13)

33
    David Kalous se prosazuje z pivota. (17:13) (17:13)

33
    Pohlmann se opět prosazuje. (16:13) (16:13)

32
    Radek Kružík se uvolnil a trefuje přesně. (16:12) (16:12)

32
    Hosté se také neprosazují. Ze šesti metrů přestřelil Blecha. (15:12) (15:12)

31
    Lefana vystřídal Drápal, který si hned připsal výborný zákrok. Na druhé straně Sliwka nedává svou šanci. (15:12) (15:12)

31
    V prvním útoku druhé půle Plzeň. (15:12) (15:12)

31
    Začal druhý poločas. (15:12) (0:0)

Po 1. poločase vede domácí favorit pouze o tři branky. Karvinámohla vést daleko vyšším rozdílem, jenže hráči HCB dělají opravdu velké množství technických chyb, stejně jako Plzeň.

30
    První poločas skončil. (15:12) (0:0)

30
    Pohlmann zatím hraje výborně. Z jedenácti metrů si naskočí a trefí naprosto přesně. Povedlo se mu to asi třikrát. (15:12) (15:11)

29
    Další branka Tonara. (15:11) (15:11)

29
    Krahulec z křídla technicky překonává Jana Misaře. (15:10) (15:10)

28
    Tonar snižuje na rozdíl čtyř branek. (14:10) (14:10)

28
    Plzeň ztratila míč. Kalous rozehrál rychlý útok a Vančo se trefil přesně. (14:9) (14:9)

27
    Domácí ničí technické chyby v postupném útoku. (13:9) (13:9)

27
    Pohlmann snižuje. (13:9) (13:9)

26
    Další technické chyby na obou stranách. (13:8) (13:8)

25
    Oba týmy se teď dopustily v útoku technických chyb. (13:8) (13:8)

24
    Plzeň ztratila míč. Domácí zvyšují náskok, i když teď byl jejich postupný útok hodně kostrbatý. (13:8) (13:8)

23
    Domácí teď rozebrali plzeňskou obranu. Kružík byl faulován. Pich vyloučen na dvě minuty a nařízenou sedmičku proměňuje Vojta Petrovský. (12:8) (11:8)

23
    Vančo nevyzrál na Misaře. (11:8) (11:8)

22
    Krásnou nahazovačku hostů úspěšně zakončil Blecha. Navíc Květoň si jde odpočinout na dvě minuty. (11:8) (11:8)

20
    Sedmička také na druhé straně. Petrovský v pohodě proměňuje. (11:7) (11:7)

19
    Nyní následuje sedmička také pro hosty. Tonar úspěšný. Plzeň se trefuje po 11 minutách. (10:7) (10:6)

18
    Nedorozumění v plzeňském útoku. Domácí mohou zvýšit náskok. Bohužel technická chyba Karviné. (10:6) (10:6)

18
    Oddechový čas pro hosty. (10:6) (10:6)

18
    Velký prosotor dostal na brankovišti Krahulec a nemýlil se. (10:6) (10:6)

17
    Lefan výborně proti střele Strýce, který se při exekuci zřejmě zranil. (9:6) (9:6)

16
    Chudoba sedmičku proměňuje. (9:6) (9:6)

16
    Sliwka faulován na brankovišti. (8:6) (8:6)

15
    Na obou stranách výborné zákroky brankářů. (8:6) (8:6)

15
    Petrovský trefuje pouze tyčku. (8:6) (8:6)

14
    Špatná přihrávka v útoku hostů končí v zámezí. (8:6) (8:6)

13
    Kalous na druhé straně přesný. (8:6) (8:6)

13
    Květoň nevyzrál na Lefana. (7:6) (7:6)

12
    Střelu Chudoby chytá Misař. Stav nezměněn. (7:6) (7:6)

12
    Po ztrátě balonu se předvedl Lefan. Ze šesti metrů vychytal Pohlmanna. (7:6) (7:6)

11
    Lefan opět dobře. Karviná může zvýšit. (7:6) (7:6)

10
    Čiviše vychytal Lefan. V brejku Vančo a nemýlí se. Domácí vedou. (7:6) (7:6)

10
    A také se tak děje. Petrovský vyrovnal. (6:6) (6:6)

9
    Výborný zákrok domácí obrany. Karviná může srovnat krok v postupném útoku. (5:6) (5:6)

8
    Kružík okamžitě snižuje. (5:6) (5:6)

8
    Pohlmann zvyšuje na rozdíl dvou branek. (4:6) (4:6)

7
    Karvinští v útoku neuspěli. (4:5) (4:5)

7
    Hosté jdou do vedení po brejku. (4:5) (4:5)

6
    Strýc vyrovnává střelou z levého křídla. (4:4) (4:4)

5
    Kružík si naskočil a trefil přesně mezi nohy padajícího Misaře. (4:3) (4:3)

5
    Vinkelhofer srovnává. (3:3) (3:3)

5
    Petrovský střelu uspěchal. Do útoku jde Plzeň. (3:2) (3:2)

4
    Lefan vychytal z křídla Čiviše. (3:2) (3:2)

3
    Po faulu na brankovišti proměňuje Chudoba sedmičku. (3:2) (3:2)

3
    Pohlmann ze země vystřelil přesně. (2:2) (2:2)

2
    Chudoba posílá domácí zpět do vedení. (2:1) (2:1)

2
    Čiviš z křídla srovnává. (1:1) (1:1)

1
    Kružíka vychytal Misař. Další střela však končí v síti. Autorem Radek Sliwka. (1:0) (0:0)

1
    U míče domácí borci. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

-10
    Plzeň před zápasem počítá ztráty. Do utkání nezasáhnou rozehrávač a mozek týmu Bečvář, střelec Škvařil ani první brankář Motlík. Domácí jsou kompletní.

HCB OKD Karviná: Drápal, Lefan - Krahulec, Vančo, Sliwka, Heinz, Chudoba, Kružík, Petrovský, Požárek, Kalous, Diviš, Monczka, Kavka.

SSK Talent M.A.T. Plzeň: Misař, Hurt - Pich, Holík, Fronk, Blecha, Strýc, Květoň, Vinkelhofer, Tonar, Pohlmann, Čiviš, Šindelář.

Rozhodčí: Horáček, Novotný.

-20
    Dobrý podvečer z Karviné. Po sobotním svátku, v podobě souboje s aktuálně čtvrtým týmem německé Bundesligy – Flensburgem, čeká na karvinské házenkáře předehrávka 12. kola TIPGAMES Extraligy. Vítejte u zápasu HCB OKD Karviná - SSK Talent M.A.T. Plzeň. Zápas se předehrává kvůli domácímu celku, na který v sobotu čeká odveta PVP na palubovce německého klubu, blízko dánských hranic.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.