Liberec – Kometa Brno 3:0 (kon.) | Plzeň – Pardubice 2:1 (po s.n.) | HC Kladno – Zlín 2:5 (kon.)
HC Litvínov – Jihlava 4:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:2 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:1 (kon.)
Sparta – Znojmo 2:1 (kon.) | Slavia – Olomouc 8:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 01.12.2011, 18:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

Závěr už na prvního pohled rozhodnutého utkání si Boleslavští ještě hodně zkomplikovali, Vítkovičtí už ale neměli tolik času, kolik by potřebovali. Loučíme se s vámi a přejeme příjemný zbytek večera. (20:16:17)

60:00

59:59
    Rozhodčí ještě za šarvátku rozdají tresty: Matěj Soukup (MBL) 2 + 2 minuty, Lukáš Kovář (VIT) 5 + trest do konce utkání.

59:59
    Kilnar vypálil, Mahdal chytá. Na ledě se strhla bitka. Rozhodčím se ji už podařilo rozehnat.

59:53
    Hosté hrají bez brankáře.

59:30
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté přece jen snižují v klasické přesilovce! Gól si připisuje KAREL RICHTER. Asistence: Marek Kubis, Bartoloměj Pociecha

59:20
    Pociecha. Opět střela z dálky.

58:55
    Kilnar pálil od modré. Mahdal se po puku natáhl, ale ten by šel stejně nejspíš vedle.

58:23
    Boleslav ve čtyřech.

58:09
    Mahdal má puk pod kontrolou.

Oddechový čas pro hosty.

57:48
    Jiří Rys (MBL) - 2 minuty, hákování. Situace se ještě víc dramatizuje!

57:26
    Pokusem o žabičku se hosté sami vyhánějí z pásma.

56:40
    Dorážku Zdráhala Mahdal vystihl.

56:23
    Kryštof Kulhánek (MBL) - 2 minuty, hákování. Situace se přece jenom dramatizuje!

55:57
    I tak už všechno působí dojmem, že zápas se spíš už jen dohrává...

54:40
    Po teči Holého prošel puk jen těsně nad horní tyčkou! Že by ze sebe hosté ještě přece jenom něco vyždímali?

54:19
    Jankovský zastavil puk, který se pomalu sunul do odkryté branky!

53:03
    Po dlouhé době dobrá střela hostů, Šebestův pokus Mahdal vychytal.

51:53
    Vrba prostrčil puk na Koudelu, Kubáň si tento manévr dobře pohlídal.

50:48
    Vítkovice se jen marně snaží otočit hru.

49:11
    Kilnar jel sám na Mahdala, nedal!

48:23
    Boleslav je prakticky pořád na puku. Jestli budou chtít hosté utkání ještě alespoň zdramatizovat, měli by začít hrát trochu jinak.

47:36

47:15
    Rys prohodil puk na Piskoře, ten už jej nepřehodil přes beton.

46:25
    Hned dvě střely od modré vyslali Boleslavští na branku soupeře.

45:36
    Bartoloměj Pociecha (VIT) 2 + 10 minut, vražení zezadu.

45:14
    Knap rozvířil hladinu ve vítkovickém pásmu. Kubáň připraven.

Dnešní utkání sleduje 33 diváků.

44:18
    Ofsajd Boleslavi a hosté jsou v pěti.

43:03
    Daráš nastřelil tyčku!

42:39
    Dlouhou přihrávku vystihl Klimíček a vyhazuje.

42:18
    Tomáš Král (VIT) - 2 minuty, vysoká hůl

41:37
    Daráš si sjel na přihrávku a vypálil do betonu.

40:34
    Ofsajd zastavuje přechod hostů do útoku.

40:01

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:33.

I ve druhé třetině pořád lepší, i když tentokrát už ne tak diametrálním rozdílem, ujali se Boleslavští dvougólového vedení!

38:20
    Kilnar trefil střelou z kruhu horní tyčku!

37:38
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelnou sérii zákroků vytáhl Kubáň, který chytá opravdu velmi dobře, na třetí dorážku z hole VÁCLAVA JANKOVSKÉHO už ale nestačil. Asistence: David Koudela

36:35
    Ne, přesilovky dnes asi nebudou rozhodujícím aspektem hry...

32:27
    Domácí vstřelená branka opravdu nabudila, situace na ledě teď hodně připomíná úvod utkání. Vítkovice se opět nemohou k ničemu dostat.

31:55
    Rys sice pálil z hodně ostrého úhlu, ale přesto nebezpečně! Gólman Steelu připraven.

30:59
    Koudela si podél mantinelu sjel před Kubáně, nikým nehlídán netrefil!

29:46
    Pasker startoval kupředu, kýžená přihrávka ale nakonec nepřišla.

28:47
    Domácí jsou teď o něco živější, Kubáň hasí další požár před svou svatyní.

27:54
    Tak tohle už Kubáň nemohl zvládnout. Jeho obrana tentokrát nezafungovala tak, jak měla a k vyraženému puku se dostal JIŘÍ RYS. Asistence: Žiga Pešut, Dominik Piskoř

27:29
    Před brankovou Vítkovic se strhl pěkný mumraj a boleslavští hráči nakonec do sítě puk dorazili. Jenže až po odpískání.

27:03
    S návratem vyloučeného Hawlíka vypálil z kruhu Jankovský. Kubáň připraven.

26:05
    Stejně jako v první třetině, ani teď přesilovka nepřínáší žádný zásadní zvrat ve hře.

25:03
    Adam Hawlík (VIT) - 2 minuty, krosček.

24:53
    Snad jen špičkou betonu vyrazil Mahdal střelu Richtera!

24:08
    Protivného střelu vyrazil Kubáň rovnou na dva boleslavské hráče. Ti vysoko plachtící puk nedokázali trefit.

23:35
    Kilnar to zkusil hned, jak přejel modrou čáru.

23:10
    Rys se snažil puk propasírovat před branku, ale kdosi mu zmařil snahu svou holí.

22:42
    Přechod Vítkovic do útoku zastavuje Vrba.

21:56
    Vyložených šancí oproti první třetině výrazně ubylo.

20:24
    Ostrá střela Piskoře, který dostal nahrávku zpoza branky. Vedle.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:46.

Boleslav měla v úvodu zápasu velký tlak, který nedokázala využít. Po pár minutách hry si už oba týmy byly vyrovnanými soupeři a k vidění bylo hned několik velkých šancí. Změny skóre jsme se ale zatím nedočkali.

20:00

19:16

19:07
    Boleslav sbírá vteřinky v útočném pásmu.

18:09
    Vítkovickým dlouho trvalo, než se odhodlali ke střele. Mahdal zasahuje.

17:16
    A vylučuje se i na druhé straně. Filip Vrba (MBL) - 2 minuty, podražení.

16:39

15:55
    Piskoř nedokázal tečí usměrnit puk požadovaným směrem!

15:18
    Kubáň chytá velmi jistě, ani další nálož ze strany domácích ho nijak výrazně nevyvedla z konceptu.

14:39
    Marek Holý (VIT) - 2 minuty, nedovolené bránění.

14:38
    Daráš zkoušel najít skulinu mezi betony vítkovického brankáře!

13:41
    Koudela prakticky sám proti Kubáňovi, ani nevystřelil!

11:58
    Proti Královi vytasil Mahdal parádní semafor!

11:28
    Střela Ryse sražena do ochranné sítě.

10:43
    Vítkovičtí procitli, Kilnar si obhodil domácího obránce a vypálil jen těsně mimo.

9:42
    Jankovský pálil ostře z kruhu, Kubáň stačil natáhnout nohu.

9:14
    Šebesta překvapil Mahdala ostrou střelou z otočky. Boleslavský brankář v poslední chvíli jen instinktivně přitiskl paži k tělu, čímž svůj tým zachránil.

8:17
    Daráš se sice pořádně napřáhl, ale mířil hodně vedle.

7:08
    První velká šance hostí! Kilnar si vyjel z rohu a zkoušel pálit z mezikruží, po puku, který Mahdal vyrazil, se ještě natahoval Zdráhal!

6:19
    Vítkovice se už alespoň prokousaly do útočného pásma, ačkoliv k přímému ohrožení branky nedošlo.

5:08
    Nejsem si jistá, jestli si Mahdal už vůbec sáhl na puk. Oproti tomu hostující brankář přidal už několikátý.

4:15
    A další výstavní zákrok Kubáně! Tentokrát schovává efektivním gestem puk v lapačce.

3:57
    Rys to zkusil zpoza Pociechy. Vítkovice jsou zatím naprosto bezzubé.

2:59
    Mozíkovu ránu od modré Kubáň vyráží ramenem.

2:27
    Domácí Mozík sice zaváhal na modré, hosté se toho ale chopit nedokázali. Už podruhé za sebou je z toho zakázané uvolnění.

1:45
    Pešut se snažil tečovat těsně před brankou hostů, těsně vedle!

1:17
    Vítkovičtí se snaží dostat do útočného pásma, nahazování jim v tom ale zatím moc nepomáhá.

0:44
    Boleslav v prvotním náporu uzavřela soupeře v pásmu.

00:01

BK Mladá Boleslav: Mahdal (Příhoda) - Pánek, Budín, Kulhánek, Kurka, Mozík, Kulich, Vrba F., Soukup - Knap, Havel, Marek, Brandejský, Pešut, Jankovský, Protivný, Podsedníček, Rys, Daráš, Koudela, Piškoř

HC Vítkovice Steel: Kubáň (Ďuriš) - Bail, Klimíček, Pociecha, Máj, Kovář, Kubis, Žák, Hawlík - Král, Kilnar, Šebesta, Richter, Pasker, Suchý, Slováček, Tomi, Blahuta, Zdráhal, Holý, Hudeček

Rozhodčí: Kubeš - Špringl, Prokop.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 28. Rys (Pešut, Piskoř), 38. Jankovský (Koudela) - 60. Richter (Kubis, Pociecha)

HC Vítkovice Ridera: Kubáň (Ďuriš) - Bail, Klimíček, Pociecha, Máj, Kovář, Kubis, Žák, Hawlík - Král, Kilnar, Šebesta, Richter, Pasker, Suchý, Slováček, Tomi, Blahuta, Zdráhal, Holý, Hudeček

Rozhodčí: Kubeš - Špringl, Prokop