2:2 (1:0)
Trabzonspor AŞ
Pátek 02.12.2011, 19:00 • Sivas 4 Eylül Stadyumu - Sivas • Turecká Superliga

To je už úplně vše. Přeji pěkný zbytek pátečního večera a na počtenou. (21:01:33)

Výrazných hráčů bylo několik, zvláště v první půli byl ale hlavním tahounem domácích Grosicki, kterého bych zvolil hráčem utkání.

Utkání nabídlo atraktivní podívanou a hned čtyři góly. Na ty byla bohatší druhá půle, kdy jsme mohli vidět hned tři branky. Trabzonspor ve druhém dějství obrátil vývoj utkání z 1:0 na 1:2, když se dostal do vedení po chybě brankáře Borjana. Sivasspor však dokázal rychle vyrovnat zásluhou Kilice.

90+3
    Grosicki s míčem před šestnáctkou, ale utopil se ve vlastních kličkách.

90+3
    Burak Yilmaz dostal míč před velké vápna a byl odstrčen, faul se však nepíská, bylo to možná trochu sporné.

90+2
    Navrátil směřoval centr na pravou stranu na Grosickiho, který byl však výborně obsazen Markem Čechem.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Zengin musel ven z brány proti centru z levé strany, domácí našli ještě poslední zbytky sil a zatápí.

89
    ...urodila se z ní ostrá střela. Míč byl ve vzduchu hodně neposedný a nakonec se stočil těsně vedle pravé šibenice. Brankář Zengin by byl zřejmě bez šance.

88
    Bekmezci faulovaný a tedy standardka pro Sivasspor a možnost ohrožení brankáře Zengina...

87
    Domácí tým naposled střídají, odchází zachránce a střelec vyrovnávací branky Erman Kilic a posledních pár minut si zahraje Erdal.

85
    Trabzonspor má v závěru více ze hry. Nic klíčového si ale zatím nevypracoval. Domácí se brání i za pomocí odkopů ve stylu, co nejdál od své brány.

84
    ...Borjan tentokrát nechyboval a pro centrovaný míč si v pohodě došel a schoval ho v rukavicích.

83
    Serkan Balci na jistotu k brankáři Zenginovi, který následně rozehrával. Hosté se dostali do útoku a sevřeli domácí tým. Ovšem centr, který přišel po chvíli z pravé strany končí na rohovém kopu...

82
    Utkání nám pomalu směřuje ke konci a utkání je stále otevřené a bezesporu velmi dramatické.

81
    Na hřiště se dostává i Halil Altintop, který vystřídal Adriana Mierzejewskiho.

80
    Paolo Henrique zbytečně na polovině domácích fauloval Yerlikayau a vidí po zásluze od rozhodčího žlutou kartu.

78
    Střídání na straně Trabzonsporu. Odchází střelec druhé branky Volkan Sen a na hrací plochu přichází Aykut Akgun.