Dukla – Frýdek-M. 36:26 (kon.) | Hranice – Jičín 26:26 (kon.) | Přerov – Lovosice 24:33 (kon.)
TJ Cement Hranice
26:26 (16:13)
O2xyworld HBC Jičín
Neděle 04.12.2011, 10:38 • SH Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

Dnešní utkání skončilo nerozhodně. Oba týmy byly vyrovnané, vedoucí postavení si drželo více domácí mužstvo HC Cement Hranice, avšak hosté z Jičína v závěru dohnali tří brankové manko. K tomu jim také pomohl výkon brankáře Veverky, v druhém poločase. Příští zápas na hale v Hranicích se odehraje 17.12.2011. (26:26) (12:45:44)

(26:26)

60
    Druhý poločas skončil. (26:26) (0:0)

60
    Poslední střela dněšního zápasu, Dolák se přes vysoké bloky nedostal a zápas tak končí nerozhodně 26:26. (26:26) (26:26)

60
    Hosté ztratili výhodu útoku. Oddechový čas tentokrát domácího celku. (26:26) (26:26)

59
    Chyba na straně hostů. Brož dostal skvělou přihrávku na pivota, ale nabídnutou šanci zahodil nepovedeným přehozem. Oddechový čas hostů. (26:26) (26:26)

58
    Galus se chopil odraženého balonu a srovnává na 26:26 (25:26) (26:26)

58
    Pasivní hra hostů, střela nad. (25:26) (25:26)

57
    Domácím zbývají tři minuty, ale s další technickou chybou se jejich šance na vítězství změnšují. (25:26) (25:26)

56
    Pasivita hostů, Babákovi se však podařilo dopravit míč do brány. (25:25) (25:26)

55
    Zeman v brankovišti, Veverka se vytasil se skvělým zákrokem proti útočícímu hráči. (25:25) (25:25)

55
    Zeman se poměřil z Kučerkou, hranický brankář ze souboje vyšel vítězně. Skóre bylo upraveno na 25:25, předchozí střela Jičína byla z brankoviště. (25:26) (25:25)

55
    Vocásek zraněn, odchází ze hřiště. (25:26) (25:26)

54
    Veverka teď drží Jičín nad vodou. (25:26) (25:26)

54
    Branka z bezprostřední blízkosti - Jičín je ve vedení. (25:25) (25:26)

52
    Indrák se tentokrát pokusil projít přes obranu hostů sám, ale nepodařilo se mu zakončit. (25:25) (25:25)

52
    Vocásek se netrefuje. Odpískány kroky. (25:25) (25:25)

52
    Technická chyba domácích. (25:25) (25:25)

51
    Dolák se snažil protlačit střelu ořes bloky. (25:25) (25:25)

51
    Krausovi proklouzl míč mezi prsty, Hranice mohou do útoku. (25:25) (25:25)

50
    Čadra z křídla skóre znovu srovnává. (24:25) (25:25)

49
    Indrákovu střelu zachytil Veverka. Brožovi se dorážka nepovedla. Vocásek posílá Jičín do vedení. (24:24) (24:25)

48
    Zeman překonal obranu Hranic a vyrovnává na 24:24. (24:23) (24:24)

48
    Dolák se pokusil prostřelit bloky, následně i Indrák, ale Jičín zaujal dobré postavení. (24:23) (24:23)

47
    Dolákova střela letěla kolem tyče zvnějšku, pasivita Cementu. (24:23) (24:23)

46
    Po spletitém boji o míč, kdy Indrák ztratil, získal a zase ztratil se Richnovi podařilo zakončit. (24:22) (24:23)

45
    Kučerka zvládl složitou situaci a Indrák dává další branku pro domácí. (23:22) (24:22)

45
    Tomáš Babák si připisuje další úspěch v útočné polovině. (23:21) (23:22)

44
    Kučerka odrazil střelu Naimanna. (23:21) (23:21)

43
    Obě mužstva v plném počtu. Čadra vybojoval míč, sám šel na Veverku, ten jeho střelu vyrazil, ale Galus se chopil odraženého míče a branku vsítil. (22:21) (23:21)

43
    Indrák z těžké pozice vrací Cement do vedení. (21:21) (22:21)

42
    Domácí v pěti. Za nedovolené bránění nařízen další 7m hod proti Cementu. Babák se nemýlil. (21:20) (21:21)

41
    Oslabení čtyři na šest. Čadrovi se i přesto podařilo probít přes obranu. (20:20) (21:20)

40
    Síly na hřišti vyrovnané, pět na pět. Indrákova střela z dálky nevyšla. Za faul vyloučen Jakub Dolák a 7m hod a překonal Fabiána. (20:19) (20:20)

40
    Kučerka se správně postavil do cesty Krausovi. Ale Šíra se dopustil faulu a je vyloučen na dvě minuty. Současně nařízen 7m hod, který zvládl Babák. (20:18) (20:19)

39
    Galus proměňuje. Přesilová hra domácích může začít. (19:18) (20:18)

39
    Krísova střela mimo. Naimann na druhé straně vyloučen a současně výhoda 7m hodu. (19:18) (19:18)

38
    Indrák nezůstává pozadu a Cement získává zpět jednobrankové vedení. (18:18) (19:18)

38
    Kraus si zběhl pro vysoký balon a zaslouženě Jičín vyrovnává. (18:17) (18:18)

37
    Domácí už dvakrát vypíchli, ale pokaždé do outu. Pasivita hostů. Srážka bránícího Galuse a Bareše. (18:17) (18:17)

37
    Čadrovi se nepodařilo překonat Veverku. (18:17) (18:17)

36
    Vocásek dostal ránu do hrudi. Hru rozehrává Kučerka. (18:17) (18:17)

35
    Babák opět srovnává. Dolákova ostrá střela končí v síti! (17:16) (18:17)

35
    (17:16) (17:16)

34
    Výhoda 7m hodu a tradičně Galus proměňuje. (16:16) (17:16)

34
    Kraus si sám došel pro vyrovnávající gól. (16:15) (16:16)

33
    Do druhého poločasu vstupují líp hosté. Bareš přidává další branku. (16:14) (16:15)

32
    Veverka na dvakrát zabránil Galusovi skórovat. Další chyba domácích. (16:14) (16:14)

31
    Brož se Šírou nepustili jičínského pivota do akce. První branku druhého poločasu dává Babák. (16:13) (16:14)

31
    Domácí dlouho rozmýšleli a ztrácí míč po pasivitě. (16:13) (16:13)

31
    Začal druhý poločas. (16:13) (0:0)

(16:13)

30
    První poločas skončil. (16:13) (0:0)

30
    V poslední sekundě upravuje skóre Naimann. (16:12) (16:13)

30
    Indrák vypíchl míč, Čadra si došel sám pro šestnáctý bod. (15:12) (16:12)

29
    Kurial hezky vyrazil střelu Doláka. Hranice však zůstaly v útoku a první branka se Dolákovi přecejen povedla. (14:12) (15:12)

28
    Vocásek se prosazuje v posledních dvou minutách prvního poločasu. (14:11) (14:12)

27
    Indrák vzal zodpovědnost do svých rukou 14:11 (13:11) (14:11)

26
    Ruka rozhodčího vystřelila vzhůru, Kučerka odrazil útok Vocáska. (13:11) (13:11)

26
    Technická chyba Weintritta, hosté mohou zaútočit. (13:11) (13:11)

25
    Jičín se snaží prodrat přes obranu Hranic všemožným způsobem. Nakonec ztrácí míč v outu. (13:11) (13:11)

24
    Nedovolené bránění, Weintritt svou trefou upravuje skóre na 13:11 (12:11) (13:11)

23
    Vocásek přidává desátý bod Jičínu. Indrákova střela trefila hostujícího brankáře do holeně. Vocásek druhý bod za sebou. Domácí si berou oddechový čas. (12:9) (12:11)

22
    Weintrittova střela po odpískání neplatí. Šíru zastavil Kurial. (12:9) (12:9)

21
    Za nedovolené bránění pivota nabídnut hostujícím 7m hod. Babák proměňuje. (12:8) (12:9)

21
    Naimann střílí mimo, hosté však mohou dále útočit. (12:8) (12:8)

20
    Kučerkova tyč opět pomohla domácím. Čadra se znovu prosazuje v útoku. (11:8) (12:8)

20
    Indrákova druhá trefa v zápase. (10:8) (11:8)

19
    Po chybě cementárských Naimann dává osmou branku hostů. (10:7) (10:8)

19
    Pasivita domácích, nestihli vystřelit. (10:7) (10:7)

18
    Indrákova střela sražena, domácí jsou stále v útoku. (10:7) (10:7)

18
    Richna snižuje na 10:7 (10:6) (10:7)

17
    Oddechový čas Jičína. (10:6) (10:6)

17
    Kučerka nohou vyrazil ránu jičínského hráče. Brož v souboji jeden na jednoho vyzrál na Kuriala. (9:6) (10:6)

17
    Bareš v brankovišti. Hosté v plném počtu. (9:6) (9:6)

16
    Pasivita hostů, tvrdá střela z dálky, Kučerka zasáhl. Další branka pro Čadru. (8:6) (9:6)

16
    Krásnou technickou střelou se blýsknul Čadra. (7:6) (8:6)

15
    Naimann se prodral přes obranu Cementu. 7:6 (7:5) (7:6)

14
    Vyloučení Bareše a výhoda 7m hodu pro domácí. Galus zvyšuje vedení domácích na 7:5! (6:5) (7:5)

14
    Kraus trefuje pouze pravou tyč Kučerkovy brány. (6:5) (6:5)

13
    Bajgar se střelecky prosadil v oslabení. (5:5) (6:5)

12
    Zemana zastavil Kučerka dalším skvělým zákrokem. Podržel svůj tým v oslabení. (5:5) (5:5)

12
    Vyloučení na dvě minuty pro domácího hráče Šíru. (5:5) (5:5)

11
    Ne na dlouho, zásluhou Lepieše 5:5. (5:4) (5:5)

10
    Pasivita hostů. Z dálky se pokusili o střelu, ale na Kučerku nevyzráli. Na druhé straně Čadra střelou z křídla posílá domácí do vedení. (4:4) (5:4)

9
    Indrák vyrovnal na 4:4. (3:4) (4:4)

9
    Faul na Radima Brože. (3:4) (3:4)

8
    Kučerka vyboxoval a Dolák se natáhl pro míč, který poslal dopředu. Cement se snaží prorazit obranu Jičína. Neúspěšně - Kraus ukradl balon a přidává branku na konto Jičína. (3:3) (3:4)

7
    Druhá žlutá karta pro domácí - Brož. (3:3) (3:3)

7
    Kučerka výborný zákrok, míč se dostal až k Čadrovi, který vyrovnává na 3:3 (2:3) (3:3)

5
    Dva góly na obou stranách. (1:2) (2:3)

4
    Galusovi se nepovedlo přehodit Kuriala, trefil pouze břevno. (1:2) (1:2)

4
    Žlutá karta také na straně hostů. Faul v útočném pásmu. (1:2) (1:2)

3
    První zákrok Kučerky úspěšný! (1:2) (1:2)

3
    Nedovolené bránění, Šíra dostává žlutou kartu. (1:2) (1:2)

2
    Čadra připisuje první branku Hranicím, z křídla. (0:2) (1:2)

1
    Dolákova střelu mimo, ale domácí zůstávají v útoku. Po chybě ztrácejí míč a Kraus toho využívá. 0:2 (0:1) (0:2)

1
    Hosté se chopili míče a ze spojky zakončují první střelu. Naimann (0:0) (0:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Dobrý den, vítejte u on-line přenosu utkání mezi TJ Cement Hranice a HBC Ronal Jičín. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:38.