Pondělí 05.12.2011, 20:45Italská Serie A

Střely celkem: 16:6

Střely na bránu: 9:5

Rohové kopy: 10:5

Fauly: 10:12

Lazio Řím splnilo roli favorita a vítězí v tomto utkání rozdílem třídy. Do vedení domácí tým poslal v 16. minutě Biava, který otevřel skóre hlavou po rohovém kopu. O chvíli později přidal druhý přesný zásah rovněž hlavou Rocchi. Ve druhé půli tempo hry trochu opadlo, nicméně příznivci domácího celku se ještě jednou dočkali. Rocchi si v 72. minutě zaběhl za obranu a svým druhým gólem v zápase stanovil konečný stav 3:0. Hosté z Novary mohli v samém závěru zaznamenat alespoň čestný úspěch, ale střídající Giorgi orazítkoval pouze horní tyč.

90+3
    Míč je u Marchettiho. Po jeho odkopu bude zápas pravděpodobně ukončen.

90+2
    Klose ukončil nadějnou akci domácího celku útočným faulem.

90+1
    Tak nakonec se přeci jen nastavují tři minuty.

90
    Čestný úspěch hostů mohl zaznamenat Giorgi, ale ze dvou metrů orazítkoval jen břevno!

90
    Běží nám poslední minuta regulérní hrací doby. Myslím, že se ani příliš nastavovat nebude. Hra je poměrně plynulá a o výsledku je rozhodnuto.

88
    Dva rohové kopy pro Novaru. Ale domácí beci si s nimi poradili. Lazio tak může založit další útočnou akci.

86
    A další velká šance Lazia! Střelu Kloseho vyrazil Ujkani do míst, kde stál Cisse. Ten ale v obrovské příležitosti netrefil vůbec míč!