Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:6 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 3:6 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:2 (kon.)
Sparta – HC Kladno 5:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Písek – Pardubice 3:6 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 4:5 (po s.n.)
Motor ČB – Letňany 1:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:6 (kon.) | Jihlava – Třinec 4:5 (po s.n.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí alespoň zmírňují debakl, na pokus o vyrovnání ale už mají jen čtyři minuty. Trefil se opět NORAIR HOVSEPYAN, asistoval Petr Kobes.

44:49
    A nezůstalo jen u čestného úspěchu. Na 2:6 snižuje MARTIN FIALA. Asistence: Josef Šroubek a Vladimír Macháček.

44:18
    Stejně jako Boleslav v souběžně hraném utkání Boleslav-Hradec (zatím 1:6) se i Kladno dočkalo ve třetí třetině zmenšení debaklu. Trefil se NORAIR HOVSEPYAN. Asistence: Filip Krumpholc.

40:01

40:00

39:46
    Litvínov právě vstřelil branku!
    JAROSLAV ŠIMEČEK přidává domácím hráčům na cestu do šatny ještě jeden gól. Asistence: Roman Fučík a Martin Mical.

38:39
    Litvínov dává pátou branku, prosadil se Jaroslav ŠIMEČEK. Asistence: Radek Ernst.

31:23
    Na 0:4 zvýšil ROMAN FUČÍK. Asistence: Jaroslav Šimeček a Dominik Štěpka.

20:01

20:00

19:46
    Gól do šatny vstřelil PETR UJFALUŠI. Asistence: Dominik Čeřovský.

06:20
    Na 0:2 zvyšuje MARTIN MICAL. Asistence: Ivan Řehoř.

04:28
    Autorem úvodní branky je DAVID WEITZ. Asistence: Dominik Čeřovský.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Branky a nahrávky: 45. Hovsepyan (Černý, Klečka), 45. Fiala (Šroubek, Macháček), 56. Hovsepyan (Kobes) - 5. Weitz (Čeřovský), 7. Mical (Řehoř), 20. Ujfaluši (Čeřovský), 32. Fučík (Šimeček, Štěpka), 39. Šimeček (Ernst, Klečka), 40. Šimeček (Fučík, Mical)