Antalyaspor – Ankaragücü 1:0 (kon.) | Gençlerbirliği – Orduspor 3:1 (kon.) | Besiktas – Istanbul BB 1:1 (kon.)
Mersin – Samsunspor 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Galatasaray 0:3 (kon.)
Gençlerbirliği S.K.
3:1 (0:0)
Orduspor
Neděle 11.12.2011, 12:00 • Ankara 19 Mayis • Turecká Superliga

Je na čase se rozloučit. Užijte si nedělní odpoledne a někdy zase u onlajnů na přečtenou! (14:00:25)

Ve druhém poločase jsme viděli mnohem zajímavější fotbal než v prvních pětačtyřiceti minutách a hlavně začaly padat branky. Tu první vstřelil hned po přestávce hostující Culio a jako by tím do té doby nevýrazné domácí hráče probudil. Jen o tři minuty později totiž krásnou střelou srovnal Öztekin a v 59. minutě Tum otočil skóre. Závěrečnou pojistku pak zařídil v nastaveném čase střídající Zec, jehož ránu si do vlastní sítě srazil Ayhan.

90+3
    Gençlerbirliği právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají v samém závěru pojistku. Střelu nového muže na trávníku Ermina Zece si totiž do vlastní brány srazil YALÇIN AYHAN.

90+1
    Taktické střídání domácích. Öztekin dohrál, na poslední vteřiny přichází na trávník Zec.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Pokus o vysunutí Tuma končí až za hostující bránou.

89
    Tum faulován na polovině soupeře. Domácí mohou šetřit cenné vteřinky.

88
    Merice nahrazuje Joachim Mununga.

87
    Dalmat našel přízemním centrem Tekkeho, jehož zakončení však pokryl Köse. Vzrušení je ale zbytečné, pískán ofsajd.

85
    Tekke se ve vzduchu neprosadil a nedokázal usměrnit míč na domácí bránu.

84
    Hosté naposled střídají. Odešel Dereli, přišel Tobias Nickenig.

84
    Tekke byl v souboji přejet brankářem Kösem a chvíli mu trvalo, než se sebral z trávníku.