Třebíč – Kadaň 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Beroun 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 6:4 (kon.)
Chomutov – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Most 6:3 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 4:2 (kon.)
Písek – Jihlava 1:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:0 (0:0, 1:0, -:-)
Sportovní klub Kadaň
Pondělí 12.12.2011, 17:30 • Zimní stadion města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

58:33
    Nádhernou nabídku ke skórování obdržel Ton, Hrubec jeho teč přečetl a pokryl betonem. Následně kotouč i zalehl.

57:44
    Brož (TRE) - 2 minuty - nedovolené bránění.

57:09
    Charousek se snažil najít zcela volného Nováka u levé tyče Hrubcovy branky. Tomu kotouč přeskakuje hůl.

46:55
    V oslabení se řítil na řehoře Burian, po levici mu najížděl spoluhráč, Vilém se rozhodl zakončit sám, ale Řehoře nepřekonal.

46:17
    Havlíček (TRE) - 2 minuty - sekání.

43:18
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Střelou od levého kruhu zaskočil Řehoře TOMÁŠ VONDRÁČEK. Nutno podotknout, že tomu předcházela hrubá chyba hostujícího obránce. Také jej po právu Řehoř počastoval. Bez asistence.

42:23
    Heřman vyhazoval před dotírajícím soupeřem, ve středním pásmu přebral kotouč Fořt, ujížděl sám na Řehoře. Ten byl bezchybný.

41:05
    Ke kotouči se modré čáře dostal ONDŘEJ HAVLÍČEK, který si vyměnil kotouč s vildou Burianem. Vystřelil zápěstím a kotouč zapadl přes clonící hráče až za Řehořova záda. První využitá přesilovka dnešního utkání. Asistence Vilém Burian.

39:54
    Novák (KAD) - 2 minuty - hrubost.

38:15
    Stejskal (TRE) - 2 minuty - sekání. Třebíč má ještě 20 vteřin, na přesilovku 4 na 3, ale vhazuje se před Hrubcem.

A teď bude Třebíč hrát celé 2 minuty přesilovou hru 5 na 3. Vyloučení byli Račuk (KAD) - 2 miuty - vysoká hůl, Révay - 2 minuty - sekání.

32:21
    Mála (KAD) - 2 minuty - držení protihráče.

31:31
    Skvělou práci teď předvedl Martin Dočekal, udržel kotouč proti dvěma soupeřům, druhý z nich mu vypích kotouč šikovně, ale jen k volnému Vladimíru Brožovi. Jeho střela mířila na Řehoře, který zasahl kotouč betonem, ale dojíždějící DAVID DOLNÍČEK neměl problém trefit odkrytou část branky. Asistence: Vladimír Brož.

26:40
    Roman Kadela měl napřeženo téměř u stropu, ale netrefil kotouč vůbec přesně a jeho střela nenašla ani potřenbý cíl,. Skončila za Řehořovu svatyní, kde se jej zmocnil Burian a snažil se rozehrávat.

23:39
    Dvě slibné šance domácích, nejprve tečovaná střela skončila tesně vedle Řehořovy svatyně, poté nahrál Havlíček přes pásmo volnému Burianovi, ten však kotouč nezvedl dostatečně přesně a řehoř přerušil hru.

21:54
    Diviš(KAD) - 2 minuty - sekání.

19:10
    Další velká šance Kadaně, uprostřed hřiště se srazili domácí hráči a Kadaň šla 3 na jednoho. Tuto šanci Hrubec zachránil, ale při zákroku vykopl puk, který se snažili obránci odehrát, ale pouze k Bombicovi. Ten krásně vystřelil. Hrubec vytasil ukázkový semafor.

15:58
    A máme tu další vyloučení domácích. Na 2 minuty za vysokou hůl si odchází odpykat trest Jakub Kania.

13:35
    Domácí tým potrestán 2 minutymi za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest nastoupil Tomáš Vondráček.