Vsetín – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Chotěboř – Břeclav 2:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 6:2 (kon.)
Trutnov – Kolín 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Kutná Hora 3:1 (kon.) | Žďár n/S – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.) | Opava – Prostějov 2:3 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Uh. Hradiště 4:6 (kon.) | Děčín – Řisuty 5:6 (po s.n.) | Bílina – Sokolov 7:4 (kon.)
Jablonec n/N – Milevsko 4:1 (kon.) | Kobra – Lev Benešov 6:4 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:6 (-:-, -:-, -:-)
HC Uherské Hradiště
Středa 14.12.2011, 18:002. liga skupina Východ

06:39
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Kde se vzal, tu se vzal...aneb branka z čistého nebe. Autorem je Hrabec. Asistence Martin Červenka, Petr Sakrajda.

10:07
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Tak Bobři v sobě našli pohodu ze druhé třetiny. Po velké skrumáži před brankou hostí se nejlépe úprosadil David Varga. Asistence Marek Knebl

10:42
    Tak i Bobři se ve třetí třetině dočkali. Pohlednou akci zakončil Radim Haas po přihrávce Patrika Dostála a Michala Vodného

16:54
    Využitá přesilovka hostí. Autorem branky je Tomáš Vodák. Asistence Anotnovič Radim

03:24
    Nedáš - dostaneš. Po velkém tlaku Bobrů se z ojedinělé akce prosazují hosté zásluhou Petra Sakrajdy. Asistence: Lukáš Matula

10:14
    Výborně využitá přesilová hra. Puk do prázdné sítě dopravil olomoucký hráč Radim Haas. Asistovali Werner Hartman, Michal Vodný

14:36
    Konečně! V nabízené výhodě, kterou už rozhodčí musel vidět, se prosazuje Lukáš Zábojník. Asistence. Werner Hartmann, Martin Varga

16:19
    Hradiště jde do tříbrankového trháku po využité přesilovce. Autorem branky je Lukáš Matula. Asistence Jan Matějka

11:54
    Tak a je tady druhá branka hostí. V závěru přesilovky se prosazuje Lukáš Matula. Bez asistence

19:04
    Hned první střela Hradiště končí brankou hostí. Autorem Tomáš Vodák. Asistence: Petr Sakrajda.

Michal Václav

Branky a nahrávky: 15. Zábojník (Hartmann, Varga Mar.), 11. Haas (Hartmann, Vodný), 11. Haas (Dostál, Vodný), 11. Varga D. (Knebl) - 20. Vodák (Sakrajda), 12. Matula, 17. Matula (Matějka), 4. Sakrajda (Matula), 17. Vodák (Antónovič), 7. Hrabec (Červenka, Sakrajda)