Füchse Berlin – THW 28:39 (kon.) | R-N Löwen – Hamburg 32:33 (po pr.)
Füchse Berlin
28:39 (14:17)
THW Kiel
Středa 14.12.2011, 19:00Německá Bundesliga

Druhý poločas začali lépe hosté z Kielu, ale pak se domácí Berlín dotáhl a ke konci páté desetiminutovky to bylo o dvě branky, ale pak přišel do hostující branky Palicka a ten zavřel branku. Kiel postupně navyšoval skóre a deklasoval Berlín rozdílem jedenácti branek. (28:39) (20:30:38)

60
    Konec zápasu. (28:39) (0:0)

60
    Stenbäcken dává poslední branku utkání ze sedmičky. (28:39) (28:39)

60
    Zeitz zachytil rozehrávku Heinevettera a z druhé půly hřiště skóroval. Opravdu nádherný gól. (27:39) (27:39)

59
    Löffer se prosadil z křídla. Berlín dal gól po deseti minutách. (27:38) (27:38)

58
    Zeitzova střela končí se štěstím za zády Heinevettera. (26:38) (26:38)

58
    Další zákrok Palicky. Stále drží čisté konto. (26:37) (26:37)

57
    Další ztráta míče Berlina a to trestá Jícha. (26:37) (26:37)

56
    Zeitzův parádní podstřel končí v brance. (26:36) (26:36)

55
    Berlín opět ztrácí míč. Zeitz se prosazuje z rychlého protiútoku. (26:35) (26:35)