Rusko – Finsko 3:0 (kon.) | Česko – Švédsko 1:2 (kon.)
Rusko
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Finsko
Čtvrtek 15.12.2011, 17:00 • Dvorec sportu Megasport, Moskva (kapacita 14500 míst). • Euro Hockey Tour

To je pro dnešní večer z Moskvy všechno. Děkujeme za pozornost u dnešního online přenosu a v sobotu opět na shledanou! (19:07:22)

Utkání mezi Ruskem a Finskem je za námi. Ve třetí části domácí Sborná přidala dva góly a v součtu s předchozími třetinami vítězí 3:0. Ve třetí třetině branky Ruska zaznamenali Kokarev a Radulov.

60:00

59:38
    Od modré zkusil vystřelit obránce Kousa, ale trefil jen bránící hráče.

59:06
    Minutu finské početní výhody je za námi a žádnou šanci jsme neviděli.

58:05
    Bitka se strhla mezi Radulovem a jedním finským hráčem, jejich tresty však hlasatel neoznámil. Zřejmě ale oba dostali trest na deset minut, což znamená v současné době do konce.

58:05
    Zubov se po finském obránci ohnal a praštil ho hokejkou, za což mu sudí Šindler dává dvě minuty.

57:59
    Jalasvaara u mantinelu čistě zastavil Zubova, kterému spadla helma.

56:41
    Finové už působí odevzdaně. Už vidí, že šance na nějaký obrat je fuč.

55:46
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Po zásahu Lassily vznikl na brankovišti velký závar, ve kterém se nejlépe zorientoval ALEXANDER RADULOV, který se také dnes prosazuje.

54:25
    Sborná v plném počtu.

53:14
    Finové v přesilovce zatím nepůsobí zrovna ideálním dojmem.

52:25
    Za držení vylučují čeští rozhodčí Tichonova a přesilovku si tak zahrají i Finové.

50:35
    Finové v plném počtu.

48:35
    Za nedovolené brání je vyloučen finský obránce Järvinen.

48:31
    Finové jsou kompletní.

47:24
    Hráči Sborné jsou nastěhováni před Lassilou.

46:31
    Huhtala podrazil pronikajícího Radulova a dostává dvouminutový trest

45:54
    Do útočení se nyní vydali i finští útočníci, ale dostali se pouze do rohu.

Jakub Vais

Jan Šimek

Branky a nahrávky: 17. Nikulin (Radulov, Širokov), 43. Kokarev (Bodrov), 56. Radulov

Rusko: Barulin (M. Birjukov) - Nikulin, Kornějev, Grebeškov, Děnisov, Kalinin, Bělov, Višnevskij, E. Birjukov - Radulov, Zubov, Širokov - Pěrežogin, Těreščenko, Žerděv - Tarasenko, Šipačev, Tichonov - Makarov, Bodrov, Kokarev
    Finsko: Lassila (Koskinen) - Hietanen, Mäenpää, Kousa, Heikkinen, Uusitalo, Jalasvaara, Jokela, Järvinen - Enlund, Lindgren, Huhtala - Kiiskinen, Kuparinen, Pesonen - Antilla, Wirtanen, Osala - Louhivaara, Kemppainen, Marjamaki

Rozhodčí: Milan Minář (CZE), Vladimír Šindler (CZE) - Sergej Šeljanin (RUS), Dmitrij Sivov (RUS).