Mallorca – Getafe 1:2 (kon.) | Gijón – Espanyol 1:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Zaragoza 2:1 (kon.)

90+2
    Střídající Gomez upaloval sám na branku, ale nedal!

90+1
    Až nyní se ukázalo, že se budou nastavovat tři minuty. Domácí se zoufale snaží o vyrovnání.

90
    Akce Sportingu se nepovedla, brankář bude vykopávat.

89
    Domácím se podařilo vyrovnat, ale branka není uznána kvůli ofsajdu!

88
    Naposledy se střídá i na straně Espanyolu, Garciu nahradí Gomez.

85
    Po gólu došlo ke střídání. Ze hřiště odchází Oscar Trejo, místo něj příjde Ayoze.

84
    Espanyol právě vstřelil branku!
    A miska vah se více naklání na stranu Espanyolu Barcelona! SERGIO GARCIA je hrdina, protože svoji střelu umístil z první přímo do šibenice branky Gijónu - 1:2!

84
    Pomalu se nám blíží konec zápasu, vše je ale otevřeno.

82
    Biličovi odmáváno postavení mimo hru.

80
    Na řadě je druhé střídání Sportingu. Padla má Rivera, zahraje si Eguren.

78
    Nyní mohl dát rozhodující branku Gijón! Hlavičku Barrala však těsně vytěšnil Álvarez!

77
    Rui Fonte je potrestán žlutou kartou.

76
    Nyní je na řadě opět Sporting. V posledních okamžicích se Espanyol zmůže jen na daleké odkopy.

74
    Následný rohový kop hostující hráči ve vedoucí gól nepřetavili.

73
    Už to vypadalo, že se Espanyol dostane do vedení, ale Sergio Garcia sám před brankářem zklamal!

71
    Hraje se pohledný fotbal plný šancí, vyhrát by si zasloužily oba celky.

69
    První střídání Gijónu. Bilič nahraní Nova.

67
    De las Cuevas z dobré pozice vypálil na branku, míč však směřoval jen do rukavic Álvareze.

66
    Romaric vyslal nepříjemnou střelu po zemi, brankář Gijónu ji ale dokázal ukrotit v rukavicích.

64
    Střídání. Odejde Thievy a místo něj se na hřiště podívá Alvaro Vazquez.

63
    Joan Verdu uvízl v ofsajdové pasti.

61
    Gijón právě vstřelil branku!
    Jednoznačné nedáš, dostaneš! Castro se z protiútoku odhodlal ke střele, kterou s námahou vyrazil brankář Álvarez na rohový kop. Následný centr uklidil do sítě patičkou DAVID BARRAL a potrestal tím trestuhodné neproměňování šancí v podání Espanyolu - 1:1!

60
    Na druhé straně opět pádil sám Thievy, ale ani nyní na Juana Pabla nevyzrál!

58
    Velké nepříjemnosti před brankou Espanyolu! Odkop minul Galán a míč se toulal malým vápnem. Nakonec byl však odpískán útočný faul Barrala.

56
    Nyní to již však roh bude, postaral se o to Thievy.

53
    Sporting se nyní dožadoval rohového kopu, ale nakonec to bude pouze vhazování. Domácí následně o míč přišli.

51
    Akce Sportingu zastavena faulem, nakonec z toho nebyla ani žlutá karta.

50
    Rychlá akce Espanyolu končí faulem Canelly. Následuje volný přímý kop.

48
    Rui Fonte střídá Vladimíra Weisse.

47
    Mohla se opakovat totožná věc jako v první poločase! Thievy šel de facto sám na brankáře, jeho střelu ale Juan Pablo konečky prstů vytěsnil mimo tři tyče! Následuje roh.

46

Sudí foukl do píšťalky a ukončil tím dění v prvním poločase. Šťastnější jsou zatím hosté, kteří díky brankce Thievyho z třetí minuty vedou 1:0! Druhý poločas začne zhruba v 19:03.

45
    Thievy se v závěru poločasu ještě odvážil ke střele, ta byla sražena na rohový kop.

44
    Do zakončení se dostal Joan Verdu, jeho střele však scházela přesnost.

42
    Rychlá akce Romarica byla zastavena praporkem čárového sudího.

40
    První poločas se nám spíše dohrává, na žádné brankové hody to dnes netipuji.

37
    Joan Verdú zatočil míč těsně nad!

36
    Zajímavou standartní situaci budou kopat hráči Espanyolu. Uvidíme, jak to dopadne.

34
    Tempo hry nám pomalu upadá, oba celky v úvodu nasadily velkou laťku. Více ze hry má nyní Sporting.

32
    Právě Thievy vystřelil, ale ránu zblokovala pozorná obrana.

31
    Rychlá hostující akce skončila na nepřesné přihrávce Thievyho.

29
    Nyní byl naopak Weiss faulován, míč zůstane na kopačkách hostí.

27
    I Espanyol se začíná otrkávat a dvěma rychlými výpady pohrozil defenzívě Gijónu.

25
    Slovenský záložník Weiss je potrestán žlutou kartou.

22
    Espanyol se musí v posledních minutách bránit. Je vidět, že domácí to s vyrovnáním myslí opravdu vážně.

20
    A další obrovská šance! Na malém vápně se ocitl volný Novo, ale trefil jen záda svého spoluhráče!

19
    Z něho však Gijón udeřit nedokázal.

18
    No a mohlo být vyrovnáno! První zajímavější akce Sportingu končí střelou De las Cuevase, brankář Álvarez s námahou vyráží na rohový kop!

17
    Vzápětí se vypálit odhodlal i Didac, ale vedl si naprosto stejně jako jeho kolega o minutu dříve.

16
    Z poměrně velké dálky napřáhl Romaric, jeho ráně ale chyběla přesnost.

14
    Akce týmu z Barcelony zastavena pro ofsajd.

12
    Galan si sám podržel míč a dokázal vystřelit. Pro Juana Pabla to nebyla příliš těžká práce.

11
    Hosté se nyní drží na soupeřově polovině a postupnou kombinací se přibližují k pokutovému území.

10
    Akce Barrala skončila ještě v zárodku. Obrana Espanyol zatím působí velmi kompaktně.

7
    Zatím sledujeme pohledný fotbal, oba celky si vytvořily slušné střelecké pozice, ale jen hosté je zásluhou Thievy dokázali zužitkovat.

3
    Tak to je začátek! Po lehkém oťukávání se k míči dostal na hranici pokutového území THIEVY a přesnou střelou posílá hosty do vedení - 0:1!

1

Sporting Gijón: Juan Pablo - Suarez, Gregory, Hernández, Canella - Rivera, Castro - Trejo, Novo, De las Cuevas - Barral

Espanyol Barcelona: Álvarez - Galán, Rodríguez, Moreno, Dídac - Baena, Romaric - Thievy, Verdú, Weiss - García

Dnes pokračuje i další kolo španělské Primera Division a v tomto onlajn přenosu budeme sledovat souboj Sportingu Gijón a Espanyolu. Favoritem je tým z Barcelony, který zatím okupuje osmou příčku tabulky. Naopak domácí jsou na osmnácté pozici a dnes chtějí s tímto nelichotivým umístěním něco udělat.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.