FC Sankt Pauli
2:0 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Pondělí 19.12.2011, 20:152. německá Bundesliga

Domácí fotbalisté St. Pauli šlágr 20. kola zvládli na výbornou, v tabulce třetí Frankfurt porazili 2:0, díky čemuž se bodově na svého dnešního soupeře dotáhli. Stejně jako Frankfurt mají 39 bodů a dělí se s ním o třetí příčku tabulky. (22:13:28)

90+3
    Ve vápně St. Pauli bylo velké horko, míč ale nakonec lapil do rukavic brankář Tschauner, který se s bolestivou grimasou drží za pravé rameno.

90+2
    Je tady pomalu závěr zápasu. Ještě jeden roh pro hosty.

90
    Domácí brankář leží na hrací ploše a mezitím pomezní ukazuje, že druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    V závěru střídají ještě domácí. Odešel Ebbers a nastupuje Gunesch.

87
    Frankfurt se stále žene za kontaktním gólem, jenže času je už velmi málo.

84
    Hosté jsou aktivnější a tlačí se do útoku.

82
    Střídání hostů, přišel Friend a hrací plochu opustil Djakpa.

81
    Idrissou opět fauloval, u míče jsou domácí.

80
    Hostům chybí posledních deset minut, aby s výsledkem něco udělali.

79
    Další útočná akce hostujícího týmu končí ofsajdem.

78
    Střídají také domácí. Odstupujícího Bartelse nahrazuje Hennings.

77
    Frankfurt střídá. Köhler odešel ze hřiště a nahrazuje ho Brazilec Caio.

76
    Bartels nyní takticky zastavil na polovině hřiště kontr hostů a dostává žlutou kartu.

75
    Idrissou to zase přehnal s důrazem a fauloval, tentokrát na polovině hřiště.

74
    Domácí si život rozhodně nekomplikují a v klidu odkopávají balony ze své poloviny.