27:31 (15:14)
Füchse Berlin
Úterý 20.12.2011, 20:15Německá Bundesliga

59
    Ninčevič se prosadil po rychlém protiútoku a o vítězi je nejspíš rozhodnuto! (26:30) (26:30)

58
    Sellin vystihl rozehrávku domácího týmu a posílá hosty do tříbrankového vedení! (26:29) (26:29)

57
    Dietrich snížil na rozdíl jedné branky! Domácí jsou zpět ve hře! (26:27) (26:27)

56
    Strobel nádhernou ranou do šibenice snížil! (25:27) (25:27)

55
    Preiß dostal dvě minuty a hosté mají blízko k vítězství! (23:26) (23:26)

52
    Patrail využil rychlý protiútok a hosté vedou o čtyři branky! O tolik hosté dnes ještě nevedli! (22:26) (22:26)

50
    Hermann nedal svůj útok, ale z protiútoku se neprosadil Ninčevič! (21:24) (21:24)

50
    Petersson dal gól a mohl by tu být rozhodující náskok! (21:24) (21:24)

49
    Haenen dostal dvě minuty a domácímu týmu ani publiku se to nelíbí. (21:22) (21:22)

47
    Jaszka dal gól a Lemgo poprvé prohrává větším rozdílem než je jeden gól! (20:22) (20:22)

42
    Z protiútoku vybojovali hosté sedmičku a dvě minuty pro Kehrmanna. (18:18) (18:18)

40
    Hermann dostal dvouminutový trest. (18:17) (18:17)

39
    Doktor se vrací na hřiště a jasně ukázal, že dotyčná bude v pořádku! Jde o starší paní, která v doprovodu záchranky opouští stadion. Potlesk pro ni i domácího doktora! (18:17) (18:17)

39
    Na tribuně je už i záchranná služba! (18:17) (18:17)

39
    Ihned po přerušení hry přelezl zábrany domácí doktor a ujal se asi v osmé řadě fanouška. (18:17) (18:17)

39
    Hra je přerušená! Na tribuně asi zkolaboval fanoušek! (18:17) (18:17)

37
    Christophersen dostal za faul na Johanssona červenou kartu! Zasáhl ho do obličeje. (16:17) (16:17)

37
    Spoljaric dostal dvě minuty. (16:17) (16:17)

30
    Ninčevič snížil gólem dvě vteřiny před koncem poločasu! (15:14) (15:14)

26
    Petersson si pohrál s Dietrichem a trefil šibenici. Dietrich je navíc vyloučen. (12:12) (12:12)