HSV Hamburg
32:23 (13:12)
SC Magdeburg
Středa 21.12.2011, 19:00Německá Bundesliga

Házenkáři Hamburku potvrzují třetí misto bundesligové tabulky devítibrankovou výhrou nad Magdeburgem. Viděli jsme zápas dvou různých poločasů, v tom prvním se oba týmy neustále přetahovaly o vedení, nakonec jej díky devíti brankám Lindberga vydřeli domácí, především pak hosté nezachytili nástup do druhého poločasu, když v něm po třinácti minutách prohrávali 3:10, tak už nebylo o čem. Hamburg tedy poráží Magdeburg 32:23, u dalších přenosu na přečtenou. (32:23) (20:38:40)

60
    Konec zápasu. (32:23) (0:0)

60
    V poslední minutě ještě zvyšuje náskok domácí Matthias Flohr. (32:23) (32:23)

59
    A z rychlého protiútoku vrací rozdíl ve skóre na osmigólový Pascal Hens. Až sto sekund před koncem zaznamenává svoji první branku v dosavadním průběhu zápasu. (31:23) (31:23)

58
    Střelcem jubilejní třicáté branky domácích je Matthias Flohr. (30:23) (30:23)

58
    Navíc Vugrinec si nepřišel na Eijlerse v brance Magdeburgu. (29:23) (29:23)

58
    Domácí už závěr zápasu zřejmě vypouští, nechávají skórovat i Tima Hornkeho. (29:23) (29:23)

57
    Dvaadvacátou branku hostů přidává z čáry sedmimetrového hodu Stian Tönessen. (29:22) (29:22)

57
    Střelci úspěšní na obou stranách, domácí vedou 29:21. (29:21) (29:21)

55
    Hans Lindberg neproměňuje sedmimetrový hod. (28:19) (28:19)

54
    Jurecki ztroskotal na brankáři Beutlerovi, hosté ještě získali odražený míč, ovšem ani Rojewski domácího brankáře nepřekonává a další aplaus zaplněné arény. (28:19) (28:19)

53
    Renato Vugrinec přidává osmadvacátou branku Hamburgu. (28:19) (28:19)

53
    Přesilovka hostů neměla dlouhého trvání, na dvě minuty odchází sedět i Bennet Wiegert. (27:19) (27:19)

52
    Bertrand Gille je dalším vyloučeným hráčem domácích, pro něj je to již druhý trest v zápase. Magdeburg si zahraje další přesilovku. (27:19) (27:19)

52
    Hosté si alespoň trochu zlepšují náladu, další branku zaznamenává Andreas Rojewski. (27:19) (27:19)

51
    Přeci jen úspěšný zákrok Eijlerse, ztroskotal na něm Renato Vugrinec. (27:18) (27:18)

50
    Na druhé straně skóruje z rychlé akce Bartosz Jurecki. (27:18) (27:18)

50
    Ani výměna brankářů a návrat Eijlerse mezi tyče hostům nepomáhá, překonává jej i Stefan Schröder. (27:17) (27:17)