Auxerre – Dijon 2:2 (kon.) | Évian TG – Montpellier 4:2 (kon.) | Lille – Nice 4:4 (kon.)
Lorient – Caen 0:0 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:0 (kon.) | Sochaux – Ajaccio 0:2 (kon.)
Toulouse – Brest 0:0 (kon.) | Valenciennes – Lyon 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – PSG 0:1 (kon.)
Valenciennes FC
1:0 (1:0)
Olympique Lyon
Středa 21.12.2011, 19:00 • Valenciennes - Stade du Hainaut • Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Je dobojováno! Domácí si připisují překvapivé vítězství nad favoritem z Lyonu. O výsledku rozhodl jediný gól, který v prvním poločase zaznamenal hostující Cissokho, bohužel pro něj byl vlastní.
    To je ode mne vše, loučím se s vámi a těším se na další počtenou u některého z našich online přenosů. (20:53:11)

90+3
    Autové vhazování Lyonu.

90+3
    Fofanův pokus z hranice šestnáctky ztečován na roh. Poslední šance hostí.

90+2
    Rána Lisandra postrádala potřebnou razanci, vykopávat bude gólman Penneteau.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty, standartka Lyonu ze vzdálenosti 25 metrů končí po odrazu od hostujícího útočníka Gomise jen těsně mimo levé tyče domácí brány.

90
    Hosté vrhají veškerou svoji sílu do útoku, domácí se zuby nehty brání.

88
    Fofana přihrál do šestnáctky Gomisovi, jehož střelu mířící pod břevno vytáhl gólman Penneteau fantastickým zákrokem na roh. Teď Penneteau svůj tým hodně podržel.

87
    Nam vybojoval rohový kop, ten proletěl vzduchem, aniž by na něj někdo vyskočil a trefil hlavou míč ve vzduchu.

86
    Jednoduché nakopávání balonu směrem k bráně Lyonu, to bude již domácím stačit.

85
    Fotbalisté Valenciennes si v klidu hlídají svůj náskok, hostům se dnes nedaří vůbec nic.

84
    Skákavý míč zkrotí gólman Lloris a pošle ho dlouhým nákopem dopředu.

84
    Pokus Gomise ze středu hranice šestnáctky míří hodně mimo bránu domácích.

83
    Druhé střídání domácích. Ze hřiště odešel Mater, místo něj naskočil Loriot.

82
    Aboubakar zlobí hostující obranu, důležitější pro něj ale je, že drží míč daleko od své brány.

81
    Gomis se ve vápně snažil vystřelit, ve skrumáži nohou nebyl ale úspěšný.

77
    Lopez inkasuje žlutou kartu.

79
    Na centr Réveillera si nejvýše vyskočil gólman domácích a ukrývá ho v rukavicích.