Newcastle Jets – Perth Glory 1:1 (kon.) | Central Coast – Gold Coast 0:0 (kon.) | Brisbane Roar – Melbourne Victory 3:1 (kon.)
Brisbane Roar FC
3:1 (1:1)
Melbourne Victory FC
Sobota 31.12.2011, 10:30 • Suncorp Stadium • Australská A-League

Je za námi divácky atraktivní duel, který nakonec dopadl lépe pro domácí Brisbane, i přes to, že prohrávali 1:0. Domácí však ještě v první půli srovnali stav a ve druhém poločase Visconte a Ivan Franjic rozhodli, že tři body zůstanou na Suncorp Stadium. To je pro tuto chvíli vše. Pěkného Silvestra přeje Tomáš Němec. (12:31:07)

90+3
    Běží poslední minuta nastavení.

90+2
    Na druhé straně Theoklitos ani nemusel zasahovat.

90+1
    Velká šance domácích! Hosté mohou děkovat Covicovi, že stav utkání je pouze 3:1!

90
    Rozhodčí ve druhém poločase nastaví ještě tři minuty.

89
    Domácí se v závěru zápasu nikam neženou, případně zkusí ještě nějaký útok z brejku.

87
    Statistika střel na bránu: 22 - 6.

86
    Rozehrání nakrátko hráčům Brisbane nevyšlo.

85
    Rohový kop pro domácí.

85
    Na dnešní utkání si našlo cestu 14 852 diváků.

84
    Kewell zakončoval z hranice velkého vápna, ale střela mu vůbec nesedla.

83
    Covic musí hasit další šanci Brisbane vyběhnutím z brány.

81
    Naposledy střídají také domácí. Ze hřiště odešel Shane Stefanutto a nahradil ho Jack Hingert.