Philadelphia – NY Rangers 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 3:2 (po pr.)
Ottawa Senators
3:2 (0:0, 0:2, 2:0, 1:0)
New Jersey Devils
Úterý 03.01.2012, 01:30 • Scotiabank Place • NHL

Děkuji Vám za sledování tohoto přenosu a jestli jdete spát přeji dobrou noc. Kdo z Vás má ještě chuť na dávku nočního hokeje nezapomeňte, že na našich stránkách právě teď můžete sledovat zápas české "dvacítky" proti ruským mladíkům. (04:28:10)

Hvězdy utkání: Alfredsson, Alfredson, Clarksson

V prodloužení domácí dokonali obrat z 0:2 na 3:2. Symbolicky vítězný gól vstřelil kapitán Alfredsson a zaznamenal tak 401. branku v NHL. Hosté si za svůj dnešní výkon bod zaslouží. Potěšením je, že čeští hráči se určitě neztratili a Kuba i Sýkora si připsali bod za asistenci.

65:00

64:01
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí teď snáď minutu svírali Devils v jejich pásmu a vysílali na Brodeura jednu střelu za druhou. Nakonec se puk dostal k ALFREDSSONOVI, který z levého kruhu prostřelil všechno co mu stálo v cestě. Asistence: Karlsson, Spezza

62:58
    A domácí dostávají možnost přesilové hry po tom co je vyloučen Clarksson.

62:24
    Na druhé straně před Andersonem neuspěl Zajac.

61:20
    Alfredsson proti Brodeurovi taky neuspěl. Hostující gólman teď drží Devils ve hře o bonusový bod.

60:31
    Kovalčuk vyrobil neskutečnou hrubku když přihrál pouze na hůl forčekujícího Condry. Toho však vychytal Brodeur.

60:01

To co se povedlo Devils ve druhé třetině, to se povedlo domácím v té poslední. Díky dvěma brankám si vynutili prodloužení, které za malý okamžik začne. Střely na branku: 9-8

60:00

59:54
    Poslední šance pro domácí dokonat obrat. Devils se provinili zakázaným uvolněním a bude se vhazovat před Brodeurem. Kouč ďáblů si bere oddechový čas.

59:38
    22 vteřin před koncem se bude vhazovat ve středním pásmu. Vypadá to, že obě mužstva jsou smířeny s bodem.

58:35
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, ale žádné ohrožení branky nevidíme.

57:04
    Neil dostal přihrávku od Smitha před branku. Místo puku však Neil poslal do branky pouze sebe.

56:44
    Eliáš se Sýkorou pořádně zamotali hlavy domácím obráncům. Jejich útočná snaha nakonec skončila střelou Zubruse, ale přesouvající se Anderson betonem úspěšně zasáhl.

54:58
    Eliáš vyzkoušel pozornost Andersona. Jeho propagační střela od levého mantinelu pouze zapadla do jeho výstroje.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 42. Spezza (Karlsson, Anderson), 54. Condra (Kuba), 65. Alfredsson (Karlsson, Spezza) - 28. Zubrus (Sýkora), 35. Clarksson (Zajac, Tedenby)

Ottawa Senators: Anderson - Karlsson, Kuba, Cowen, Lee, Philips, Carkner - Michálek, Spezza, Greening - Alfredsson, Turris, Condra - Butler, Smith, Foligno - Neil, Konopka, Daugavins
    New Jersey Devils: Brodeur - Foster, Taormina, Larsson, Salvador, Fayne, Tallinder - Kovalčuk, Henrique, Parise - Zubrus, Eliáš, Sýkora - Clarkson, Zajac, Tedenby - Janssen, Carter, Boulton

Rozhodčí: Kyle Rehman, Mike Leggo