Benátky n/J – Třebíč 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 1:2 (kon.) | Chomutov – Kadaň 5:0 (kon.)
Ústí n/L – Jihlava 7:3 (kon.) | Šumperk – Písek 2:3 (kon.) | Most – Beroun 4:3 (po s.n.)
Hr. Králové – Olomouc 6:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
7:3 (3:1, 4:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 04.01.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

46:42
    Dukla právě vstřelila branku!

Hosté se přece jenom dočkali třetí trefy. Zpoza branky nalezl Adam Zeman (5+7) u levé tyče svatyně volného TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO (12+16), který dokázal nalézt recept na ústeckého gólmana Vladislava Koutského. Asistence: Adam Zeman (5+7).

37:55

Využitá přesilovka! Z pravého kruhu se prosadil LIBOR BEZDĚK (2+4). Vladislav Koutský nestihl na nechytatelnou střelu reagovat. Asistence: Roman Maliník (2+3).

30:51
    Lvi právě vstřelili branku!

V Ústí nad Labem je to jako na střelnici! Parádní kombinací se opět prezentovali ústečtí hokejisté. Ve finální fázi přihrál Jaroslav Roubík (20+23) DAVIDU LUDVÍKOVI (14+13), který si Filipa Novotného vychutnal blafákem. Asistence: Jaroslav Roubík (20+23), Martin Šagát (11+28).

29:12

Parádní souhra obou ústeckých hokejistů! Miroslav Třetina (12+9) si při cestě k hostující brance několikrát vyměnil kotouč před obránci Jihlavy se Zbyňkem Skleničkou. Do prázdné branky zakončoval nakonec ZBYNĚK SKLENIČKA (4+9), který zaznamenal čtvrtou trefu v letošní sezóně. Asistence: Miroslav Třetina (12+9).

27:38

Využitá přesilovka! V útočné třetině postupoval sám naslepo JAROSLAV ROUBÍK (20+22). Útočník Ústí nad Labem se střetl s Rostislavem Malenou, který se zdálo puk vyhodí, minimálně odkopne bruslí. Tak se nestalo, Malena se svalil k zemi a Roubík svou střelou překonal vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.

21:31

Využitá přesilovka! Hlavní rozhodčí přibližně patnáct vteřin před vstřelením této branky upřel gól Davidu Ludvíkovi. Podle jeho názoru dosáhl Ludvík branky tělem. Nyní už se z regulérní branky raduje MIROSLAV TŘETINA (12+8), který dorazil pokus Miloslava Gureně. Asistence: Miloslav Gureň (1+12).

15:56

Robin Kovář (9+12) nalezl u modré čáry dobře postaveného LUKÁŠE HANDLOVSKÉHO (13+15), který nechytatelnou dělovkou nedal Dominikovi Halmošimu šanci. Asistence: Robin Kovář (9+12).

12:25

Jako bych to zakřiknul! Bleskurychlá odpověď svěřenců Petra Rosola! Kamil Černý (0+1) vyzkoušel své štěstí a vystřelil na Dominika Halmošiho z pravého kruhu. Odražený kotouč se dostal k Jaroslavu Roubíkovi (19+22), který nalezl před odkrytou částí branky volného DAVIDA LUDVÍKA (13+13). Ludvík se v předbrankovém prostoru dobře zorientoval a z bezprostřední blízkosti se do poloprázdné Halmošiho svaytně nemýlil. Asistence: Jaroslav Roubík (19+22), Kamil Černý (0+1).

11:46

Je vyrovnáno! Ústečtí obránci pozapomněli na zcela osamoceného ADAMA ZEMANA (5+6), který v sólu vyzrál na ústeckého hájce svatyně blafákem mezi betony. Asistence: Tomáš Kaláb (4+4).

02:31

Gól v oslabení! Takový návrat ze Zvolenu si MAREK ČURILLA (1+0) ani v nejlepším nepředstavoval. Před vlastní polovinou hřiště nalezl Miloslav Čermák (1+4) volného MARKA ČURILLU (1+0), který se vydal směrem k Halmošimu. Při samostatném nájezdu dal Čurilla brankáři Jihlavy lekci, když si ho nejprve položil a následně poslal puk na bližší tyč. Asistence: Miloslav Čermák (1+4).

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 3. Čurilla (M. Čermák), 13. Ludvík (Roubík, K. Černý), 16. Handlovský (R. Kovář), 22. Třetina (Gureň), 28. Roubík, 30. Sklenička (Třetina), 31. Ludvík (Roubík, Šagát) - 12. A. Zeman (Kaláb), 38. Bezděk (Maliník), 47. Čachotský (A. Zeman)

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Petrásek) - Klobouček, K. Černý, L. Poživil, P. Hořava, Gureň, Sklenička, Jiří Suchý, Dominik Boháč - Šagát, do 40. Roubík, Ludvík - R. Kovář, Rod, Handlovský - Třetina, Daniel Boháč, Pazourek - Laš, Čurilla, M. Čermák. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    HC Dukla Jihlava: Halmoši (22. F. Novotný) - Ficenc, Malena, Kolafa, M. Drtina, Dobrovolný, Zadražil, Grundmanis, Kaláb - Hodek, R. Hubáček, Čachotský - Jeslínek, P. Domin, Mrňa - A. Zeman, Maliník, Vysloužil - Prokš, Pometlo, Bezděk. Trenéři: Petr Vlk, Patrik Augusta.

Rozhodčí: Zubzanda - Beneš, Štofa; delegát: Stulák

Diváci: 2 065