Poprad – HC Slovan 4:2 (kon.) | Žilina – Zvolen 3:2 (kon.) | Košice – Nitra 7:1 (kon.)
Martin – Skalica 4:2 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 0:3 (kon.)
MsHK Žilina
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
HKM Zvolen
sk Neděle 08.01.2012, 17:00 • DOXXbet Aréna • Tipos Extraliga (SR)

59:57
    Žilina dala gól!
    3 sekundy pred koncom záverečnej tretiny nabil zadovkou Nemec RÓBERTOVI HUNOVI a ten prekonal strelou po ľade bezmocného Škrečka!!! Gól: Huna Róbert. Asistencia: Nemec Vladimír.

59:03
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Dušan Devečka za podrazenie.

58:52
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Vantroba za bránenie v hre.

52:57
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Fekiač za hráčsku lavicu Zvolena, keďže na ľade mali 6 hráčov.

51:27
    Zvolen dal gól!
    Zvolen vyrovnáva, keď Peter Hraško nahodil puk na bránku Mareka Laca a VLADISLAV BALÁŽ šikovným tečom umiestnil puk medzi betóny Mareka Laca. Gól : Baláž Vladislav. Asistencia : Hraško Peter.

50:48
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Dušan Devečka za narazenie na mantinel.

47:12
    Domáci v plnom počte. V čase, keď Houdek naskakoval na ľad, sa do úniku dostal Otčenáš, ale Marek Laco opäť bravúrne vytesnil betónom jeho blafák mimo bránky.

45:12
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Tomáš Houdek za napadnutie.

43:50
    V presilovej hre vytiahli domáci nacvičenú kombináciu na konci ktorej bol RÓBERT HUNA - 2:1. Gól : Huna Róbert. Asistencie : Devečka Dušan, Sivák Peter.

42:54
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Peter Hraško za nebezpečnú hru so zdvih. hokejkou.

39:36
    Zvolen vyrovnáva na 1:1 po obrovskej chybe Richarda Smotrilu. Gól vsietil MICHAL ŠIŠKA. Asistencia : Sikela Matej.

33:20
    Vylúčenie Zvolen, 5min. + DKZ dostáva Matúš Leskovjanský za hrubý faul na Tomáša Sýkoru. K Sýkorovi bolo potrebné zavolať lekára, išlo o krvavé zranenie. Na počudovanie však hlavný rozhodca reagoval až na krvavú kaluž na ľade.

30:02
    Excelentná prihrávka Petra Siváka zadovkou našla voľného Riša Hunu, ten ostal sám pred modrou čiarou hostí, vrútil sa do pásma, stiahol si puk do ľava na blafák, no Lukáš Škrečko predviedol rovnako excelentný zákrok a puk chytil. Krásna akcia z oboch strán.

23:35
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty za faul na Tomáša Sýkoru dostáva Ťavoda.

16:31
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Tomáš Bokroš za krosček.

11:29
    Žilina využíva svoju druhú presilovú hru v zápase, po tvrdej strele Dušana Devečku od modrej čiary vyrážal Lukáš Škrečko len pred seba a RICHARD HUNA umiestnil puk do odkrytej bránky. Gól : Huna Richard. Asistencie : Devečka Dušan, Kudělka David.

04:30
    Obrovská šanca Žiliny v presilovej hre, Tomáš Staňo dostal spoza bránky ideálnu prihrávku, z prvej prevetral betóny Lukáša Škrečka.

03:26
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostal Vantroba za hákovanie.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 12. Huna Richard (Devečka Dušan, Kudělka David), 44. Huna Róbert (Devečka Dušan, Sivák Peter), 60. Huna Róbert (Nemec Vladimír) - 40. Šiška Michal (Sikela Matej), 52. Baláž Vladislav (Hraško Peter)

MsHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Kudělka, Bokroš, Dlouhý, Ďurkech, Houdek, Staňo, Krčula – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Nemec, Stupka – Drevenák, Mikhailov, Smotrila – Sýkora, Linet, Kubiš. Kapitán: Devečka, asistenti: Nemec, Dlouhý.
    HKM Zvolen: Škrečko (Sáblík) – Vantroba, Hraško, Ďaloga, Mucha, Korhonen, Šiška, Ťavoda, Pokovič – M. Slovák, Brabenec, Baláž – Leskovjanský, Trochta, Škvaridlo – Otčenáš, M. Jurík, Sikela – Zuzin, Fekiač, Méry. Kapitán: Trochta, asistenti: Brabenec, Baláž.

Rozhodčí: Lokšík – M. Junek, Brath