Fenerbahce Istanbul
3:1 (0:1)
Gazişehir Gaziantep F.K.
Pondělí 09.01.2012, 19:00 • Şükrü Saracoğlu Stadyumu • Turecká Superliga

Domácí tým tedy po drtivém tlaku v druhém poločasu otočil duel a vítězí 3:1. Hostující tým se po červené kartě v závěru prvního poločasu nedokázal ubránit a odjíždí bez bodu. (21:00:55)

90+7
    Akci hostů po pravém křídle nepustil do pokutového území novic na hřišti Cek.

90+5
    Ivan De Souza následně zastavil za hranicí pravidel brejk domácích, a tak vidí žlutou kartu.

90+5
    Parádní zákrok si připisuje domácí brankář Demirel, který lapil ve vzduchu solidní ránu hostujícího Gülleho.

90+4
    Domácí kapitán Alex následně za potlesku tribun odchází na hřiště, když jej vystřídá Cek.

90+3
    Fenerbahce právě vstřelilo branku!
    Teď už to ale domácím vyšlo a rána MEHMETA TOPUZE znamená zvýšení na 3:1! Přízemní centr Alexe našel přesně nohu Topuze, který ranou z prvního dotyku míří přesně k tyči.

90+3
    Velkou šanci měl domácí útočník Bienvenu, který z levého křídla utíkal sám na branku. Bohužel pro domácí ale zakončil mimo.

90+2
    Domácí tým kombinuje po celém hřišti a snaží se neudělat chybu, kterou by hosty dostal do šance.

90+1
    V té první pálil po zblokované ráně Bienvenua kapitán Alex mimo Karčemarskasovu klec.

90
    Ten ale obrana Fenerbahce zvládla a vyváží míč na útočnou polovinu. Utkání je nastaveno o šest minut.

89
    Jeho centr pravačkou prodloužil Yobo na rohový kop.

88
    Hostující tým se ještě snaží vydolovat bod a teď po faulu na Güleho bude kopat přímý kop. Ten si staví Marek Sapara, který se po prvním dobrém poločase vytratil ze hry.

86
    Baroni na Bienvenua, ale ten při pokusu o zakončení fauluje Sümeho.

85
    Fenerbahce se snaží přidat další branku. Po atakování Sümeho domácím Bienvenuem bude kopat rohový kop.

82
    Hosté střídají. Střelce jediné branky Gaziantepsporu Hase střídá bývalý hráč Rapidu Vídeň Yasin Pehlivan.

82
    Z domácích hráčů spadla nervozita a uvolněně se ženou za další brankou. Stochův projektil ze zhruba dvaceti metrů Karčemarskas pouze vyrazil před sebe a může být rád, že De Souza dobrým obranným zákrokem nepustil Bienvenua do zakončení.

80
    Hosté se snaží o odpověď, ale centr z přímého kopu z pravé strany sbírá Demirel. Domácí brankář míč musel jistit nadvakrát, ale byl faulován, a tak nebezpečí nehrozilo.

77
    Domácí celek po pár vteřinách dokonale otáčí stav a využívá početní výhodu! Stoch z levé strany našel na hranici vápna CRISTIANA BARONIHO. Ten si narazil o kapitána Alexe a přesnou ranou z bezprostřední blízkosti nedává brankáři Gaziantepsporu sebemenší šanci.