Lazio – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Cesena – Novara 3:1 (kon.) | Chievo – Palermo 1:0 (kon.)
Fiorentina – Lecce 0:1 (kon.) | Janov – Udinese 3:2 (kon.) | Juventus – Cagliari 1:1 (kon.)
Parma – Siena 3:1 (kon.) | AC Milán – Inter 0:1 (kon.)
Chievo Verona
1:0 (0:0)
Palermo FC
Neděle 15.01.2012, 15:00Italská Serie A

88
    Poslední střídání v tomto zápase. Paloschi jde ze hřiště a nahoru jde Acerbi.

84
    Druhé střídání domácího týmu. Zápasové tempo okusí Moscardelli, jenž nahrazuje Pellissieriho.

77
    Palermo se odhodlalo k poslednímu střídání. Travnatou plochu opouští Bacinovič, jenž odehrál vcelku slušný zápas. Na posledních pár minut přispěchá svému týmu pomoci Nicolas Bertolo.

68
    I domácí se odhodlali ke změně. Střelec zatím jediné branky Paolo Sammarco dnes dohrál. Na plac se podívá Hetemaj.

66
    Ještě v téže minutě hostující kouč opět střídá. Takřka neviditelný Pinilla přepustí své místo Budanovi.