Newcastle – Queens Park 1:0 (kon.) | Swansea – Arsenal 3:2 (kon.)
Newcastle United
1:0 (1:0)
Queens Park Rangers
Neděle 15.01.2012, 14:30 • Sports Direct Arena, Newcastle • Anglická Premier League

Domácí vítězí 1:0, podařilo se jim uhájit vedení z první půle. Co se týče střel na bránu, v tom byli o poznání lepší hostující fotbalisté. Jenže na to se nehraje, a tak rozhodla střela Besta z 37. minuty. Hráčem utkání jsem vybral domácího Guthrie, neboť ve středu záložní formace odvedl kus poctivé práce a po celé utkání aktivně řídil hru Newcastlu směrem dopředu. To je prozatím vše, na viděnou třeba u milánského derby AC - Inter ve 20:45. (16:29:10)

90+3
    Domácí kombinují na polovině QPR.

90+3
    Běží poslední minuta utkání.

90+2
    Ameobi se prosmýkl mezi obránci, ale poté si příliš předkopl míč. Ten skončil v zámezí.

90
    Nastavovat se budou tři minuty. Poslední, ve kterých hráči QPR mohou vyrovnat.

88
    Mackie se rozčiluje jak může, ale odpískaný faul na Gutierreze již vrátit zpět nemůže.

87
    QPR se dostal k pokutovému území domácích, ale Youngovi nebylo dovoleno odcentrovat.

85
    Domácí hráči kontrolují balón, chtějí jej samozřejmě držet co nejdále od vlastní branky.

83
    Několik ostrých zákroků ve středu hřiště, za ten poslední je potrestán Macheda žlutou.

83
    Newcastle má na svém kontě jedinou střelu mezi tři tyče, která ale zatím dělá rozdíl mezi oběma týmy.

81
    Poslední střídání na straně Newcastlu, Gosling nahrazuje Taylora.

80
    Macheda chtěl vrátit před branku Smithovi, ale míč přiletěl jen ke Krulovi.

79
    Hosté z Londýna zvýšili svou aktivitu, nyní domácí mírně přehrávají.

77
    A ze hry jde také střelec zatím jediného gólu Best, na jeho místo putuje Perch.

76
    A je to tu, Macheda vbíhá na hřiště, Buzsaky dohrál.

75
    Do hry se připravuje italský mladík Macheda, který do QPR přišel z Manchesteru United.

73
    Newcastle měl několik dobrých náznaků, obrana QPR hoří jak papír. Naštěstí pro hosty se domácí v koncovce neprosadili.