Německo – Česko 24:27 (kon.) | Polsko – Srbsko 18:22 (kon.) | Švédsko – Severní Makedonie 26:26 (kon.)
Dánsko – Slovensko 30:25 (kon.)
Švédsko
26:26 (14:13)
Severní Makedonie
Neděle 15.01.2012, 19:30Mistrovství Evropy mužů

Děkuji Vám za sledování dnešního přenosu a nezapomeňte, že na našich stránkách můžete sledovat všechny zápasy ME v házené mužů. Při dalších přenosech napočtenou. (26:26) (21:10:07)

Průběžná tabulka skupiny B:

1. Česká republika
    2. Makedonie
    Švédsko
    4. Německo (26:26)

Nakonec se to Makedoncům nepovedlo, ale i tak získávají cenný bod, ve který před zápasem věřil jen málokdo. Sám jsem zvědavý jak se předvedou v úterý proti Německu. Naopak švédové dnes svou hrou vůbec nepřesvědčili a věřme, že za dva dny se neproberou v zápase proti českému týmu. (26:26)

60
    Druhý poločas skončil. (26:26) (0:0)

60
    Ristovski chytá švédský pokus a Makedonie má dvacet vteřin na to, aby rozhodla dnešní duel. (26:26) (26:26)

60
    Začala poslední minuta druhého poločasu. U míče jsou Švédové. (26:26) (26:26)

59
    Ekdahl Du Rietz srovnává a závěr bude je pro silné povahy. (26:26) (26:26)

59
    ... kterou Lazarov s přehledem proměňuje. (25:26) (25:26)

59
    Lazarov je faulován a je nařízená sedmička. (25:25) (25:25)

58
    Švédům je pískána pasivní hra. Na tahu je Makedonie. (25:25) (25:25)

57
    Oddechový čas pro Švédsko. (25:25) (25:25)

56
    Švédové na levé straně zapomněli na Mojsovského a stav je opět vyrovnaný. (25:25) (25:25)

55
    Temelkov využil ztráty míče švédského hráče a zadělává na drama. (25:24) (25:24)

55
    Lazarov proměnil sedmičku a dává Makedoncům ještě naději na zvrat. (25:23) (25:23)

54
    Švédský pokus pro změnu chytá Ristovski. (25:22) (25:22)

53
    Další pokus Makedonců míří mimo branku. (25:22) (25:22)

52
    A jejich trenér si bere oddechový čas. (25:22) (25:22)

52
    Zdá se, že v této fázi hry se láme chleba. Andersson dává další branku a Makedonie to teď bude mít hodně těžké. (25:22) (25:22)

51
    Švédové přebírají zápas do svých rukou. Ekberg se po delší době prosadil z pravého křídla. (24:22) (24:22)