0:1 (0:1)
Manchester City
Pondělí 16.01.2012, 21:00 • DW Stadium • Anglická Premier League

Konečný výsledek. Wigan 0 - Manchester City 1. Pro dnešek je to vše. Loučí se s Vámi dnešní komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (22:58:18)

Manchester City potvrdil roli favorita, když porazil na DW Stadium poslední celek tabulky těsně 1:0. Rozhodující gól zápasu vstřelil ve 22. minutě hlavou Džeko. Ve druhém poločase bylo k vidění spoustu šancí. Al Habsi ale dokázal několikrát fantastickými zákroky Džeka i Silvu vychytat, stejně tak na druhé straně Hart obránce McCarthyho.

90+5
    Milner skvěle odzbrojil skluzem Rodallegu. V dnešním zápase se už nic nestane.

90+4
    Poslední nákop a hlavička Di Santa, která skončila pouze v náruči Harta.

90+3
    Fanoušci City zpívají chorál Blue Moon.

90+2
    Moses se snažil přes Lescotta protlačit k míči, jenže se dopustil útočného faulu.

90+1
    Adam Johnson nahradil Agüera. City využilo všechna tři střídání.

90+1
    Nad rámec normální hrací doby byly nastaveny 4 minuty.

90
    Ve druhém poločase se to hemží kromě šancí i žlutými kartami.

89
    Za protesty viděl zřejmě žlutou kartu James Milner.

88
    Figueora zahrál úmyslně rukou. Dostal ale pouze žlutou kartu.

87
    Wigan má stále šanci získat bod, a to jen díky fantastickým zákrokům brankáře Al Habsiho, který podržel několikrát ve druhém poločase své spoluhráče.

86
    STŘELY NA BRÁNU: Wigan 2 - Manchester City 6

85
    STŘELY CELKEM: Wigan 6 - Manchester City 12

84
    Milner přihrál na hranici šestnáctky Agüerovi, který si míč zpracoval a poté vypálil. Jeho střela ale skončila mimo.

83
    City zakládá další útok.

82
    Agüero přihrál do běhu Džekovi, který vyslal na bránu Wiganu nebezpečnou a tvrdou střelu směřující přesně pod břevno, Al Habsi ji ale dokázal skvělým zákrokem vyrazit.