Slovensko – Polsko 24:41 (kon.) | Severní Makedonie – Německo 23:24 (kon.) | Srbsko – Dánsko 24:22 (kon.)
Česko – Švédsko 29:33 (kon.)
Severní Makedonie
23:24 (12:12)
Německo
Úterý 17.01.2012, 18:15Mistrovství Evropy mužů

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji příjemný večer a u sportovních onlajn přenosů zase někdy na počtenou! (23:24) (19:58:49)

Házenkářské úterý ale zdaleka nekončí, za malý moment začíná z českého pohledu ostře sledované utkání mezi Švédskem a Českou republikou. (23:24)

Uf, tak to byl hodně hektický závěr zápasu. Němci se radují až nezvykle euforicky a vyvrací mýty o chladnosti německého národa. Reprezentace Německa po velkém boji v dnešním utkání vítězí a pokračuje v putování turnajem. Zápas to byl naprosto vyrovnaný, po většinu průběhu zápasu málokterý tým odskočil na rozdíl více jak jedné branky. Makedonci si ale za svou prohru můžou sami, v závěrečných minutách trestuhodně neproměnili několik vyložených příležitostí. (23:24)

60
    Konec zápasu. (23:24) (0:0)

60
    Střela Lazarova z velké vzdálenosti se odrazila od břevna na brankovou čáru! (23:24) (23:24)

59
    Gensheimer se prosazuje střelou z křídla a Makedonie si bere oddechový čas. (23:24) (23:24)

58
    Tak tohle bude Makedonce hodně mrzet! Angelovski běžel sám na Heinevettra, německý kouzelník v brance ale fantasticky chytá. (23:23) (23:23)

58
    Gensheimer poměrně šťastnou střelou překonává Angelova a oddaluje německou smrt. (23:23) (23:23)

58
    Německo si bere oddechový čas. (23:22) (23:22)

57
    Makedonci se prosadili střelou z těsné blízkosti před brankovištěm. Budou to ještě nervy. (23:22) (23:22)

56
    Kaufmann vzal zodpovědnost na sebe a o levou tyč makedonské branky vyrovnává. (22:22) (22:22)

55
    Chyba Němců v rozehrávce, kterou potrestal Angelovski. (22:21) (22:21)

54
    Heinevetter však Lazarova fantasticky vychytal! (21:21) (21:21)

54
    Haaß je vyloučen na dvě minuty a navíc Lazarov bude zahrávat sedmičku. (21:21) (21:21)

54
    Němci se snad poprvé v zápase prosazují z pozice pivota. (21:21) (21:21)

53
    Nedáš - dostaneš. Klasická akce Makedonie, na jejímž konci byl neomylný Stoilov. (21:20) (21:20)

52
    Neuvěřitelné! Gensheimer trefil se samostatného úniku jenom levou tyč Angelovy branky! (20:20) (20:20)