Motherwell – Dunfermline 3:1 (kon.)
Motherwell FC
3:1 (1:0)
Dunfermline Athletic FC
Úterý 24.01.2012, 20:45 • Fir Park, Motherwell (Skotsko) • Skotská Premier League

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemnou dobrou noc! (22:41:09)

Utkání mezi Motherwell FC - Dunfermline Athletic FC končí vítězstvím domácího celku v poměru 3:1. Přestože Motherwell hrál již od 20. minuty bez vyloučeného Craigana, dokázal tuto ztrátu nahradit dobrým kolektivním výkonem a zaslouženě si připisuje 3 body do tabulky skotské Premier League.

90+3
    Dokonce ještě získávají na útočné polovině standardní situaci. To je konec šancí pro Dunferline.

90+2
    Motherwell se osvobozuje dlouhým odkopem, tohle již domácí zvládnou.

90+1
    Budou se hrát ještě 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Probíhá poslení minuta základní hrací doby. Za okamžik se dozvíme, kolik sudí Muir nastaví.

89
    Ta končí dalším ofsajdem. Hostům zbývají poslední 2-3 minutky.

88
    Domácí Jennings byl faulován a získává tak standardní situaci.

87
    Ofsajd Motherwellu FC, v něm byl přistižen McHugh.

86
    Po nepříliš přesném rohu získávají domácí opět míč a střádají důležité vteřinky.

84
    Domácí v poklidu dokombinovali až k pokutovému území Athletica, a navíc získávají rohový kop.

82
    Nepřesný rohový kop předvedl Willis. Míč pro domácí, kteří se takticky nikam neženou.

80
    Motherwell právě vstřelil branku!
    Motherwell FC pojisťuje vedení v dnešním utkání! Branku na 3:1 vstřílí střídající CHRIS HUMPHREY. McHugh na sebe natáhl dva protihráče a v nečekaný okamžik nahrál na malé vápno zcela volnému Humphreyovi, který se nemýlí.

78
    A střídají i hosté, odchází Buchanan a na hřiště se podívá Hardie.

77
    Poslední střídání Motherwellu FC, odchází Law a místo něj na trávník přichází Humphrey.

75
    Další žlutou vidí domácí Higdon.

74
    Domácí střídají, odchází aktivní útočník a střelec první branky Ojamaa a na hřiště přijde McHugh.

74
    Hosté cítí šanci na vyrovnání! Další nebezpečný brejk podnikl Kirk, tentokrát však nebyl dobře zakončen a domácí výpad hostí bez újmy přežili.

72
    Ojamaa ostře fauloval Grahama, který zůstává na trávníku. Domácí útočník si na takovéto fauly bude muset dávat velký pozor, má totiž už žlutou kartu ze 62.minuty a nyní nebyl daleko od vyloučení.

70
    Buchanan se snažil zakončit z první, ale obrana domácího Motherwellu zafungovala na jedničku.

69
    Volný přímý kop pro hosty, zahraje ho Masson.

67
    Který však nebyl dobře zahrán a hosté se ubránili.

66
    Domácí však ihned po rozehrání vybojovali rohový kop.

64
    Dunfermline právě vstřelilo branku!
    Hosté dávají kontaktní gól na 1:2, z rychlého brejku se po přihrávce Patricka Boyleho prosazuje ANDY KIRK a dává ještě Athleticu šanci na bodový zisk z dnešního zápasu.

64
    Hateley hlavičkoval po centru Lawa a gólman Turner musel předvést vynikající zákrok.

62
    Ojamaa vidí po faulu žlutou kartu.

60
    Na něj si naskakoval Higdon, ale třetí branku domácích nepřidal.

59
    První rohový kop v utkání i pro domácí Motherwell.

57
    Další pokus domácích vyslal Ojamaa, ale svůj druhý gól v utkání nepřidává.

54
    Domácí celek i v 10ti hráčích má jasně navrch. Dvougólový náskok je zcela zasloužený.

52
    V 52. minutě navyšuje vedení domácího celku NICKY LAW. Skvělou předvídavost předvedl Ojamaa a Law již neměl těžkou pozici a dává na 2:0 pro Motherwell FC.

50
    Ojamaa po kombinaci s Higdonem zkoušel pozornost gólmana Turnera, ale jeho střela neměla gólové parametry a brankář hostí v pohodě jeho střelu chytá.

48
    Jenning vystřelil z ostrého úhlu, ale trefil jen boční síť.

46

První poločas utkání mezi Motherwell FC - Dunfermline Athletic FC je za námi, viděli jsme v něm jeden gól a také jedu červenou kartu. To je asi to nejzajímavější z celé půle, jelikož fotbal byl na velmi mizerné úrovni. Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.

45
    Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45
    Probíhá poslední minuta první půle, uvidíme, zda rozhodčí Muir něco nastaví.

44
    Ofsajd v podání hostujícího mužstva.

43
    První poločas oba týmy zřejmě již jen dohrávají a čekají na to, s čím přijdou oba trenéři o poločase v šatnách.

41
    Ani jeden však nedokázali využít.

40
    Hosté mají v krátké době sérii tří rohových kopů.

38
    Střídající Clancy vidí za faul žlutou kartu.

37
    Volný přímý kop pro Dunfermline Athletic FC ze 30ti metrů.

35
    Domácí hráči standardku tentokrát nevyužívají a přenechali míč hostům, kteří se snaží něco vymyslet.

28
    Hosté využívají také střídání, ze hřiště odchází Barrowman na plac vbíhá Kirk.

33
    Tim Clancy byl faulován Buchananem, další příležitost pro domácí celek.

31
    Domácí Motherwell FC i v deseti mužích střílí vedoucí branku! HENRIK OJAMAA se prosazuje po přihrávce Stevie Hammella a posílá domácí do vedení!

30
    Matherwell tuto výhodu nedokázalo využít.

29
    Volný přímý kop pro domácí, míč asi 25 metrů od branky Athletica.

21
    Domácí poprvé střídají, odstupuje Murphy, na hřiště vbíhá Clancy.

27
    Další ofsajd domácího celku, je to již 10. osfajd za 27 minut.

26
    Joe Cardle z pravé strany centroval, ale jeho kop nebyl přesný a končí za brankou Randolpha.

24
    Domácí Motherwell FC je aktivnějším mužstvem, i přes absenci jednoho muže v poli.

22
    Patrick Boyle zkoušel z volného přímého kopu zhruba ze 30ti metrů vystřelit, ale jeho pokus míří několik metrů nad branku.

20
    Domácí hráči přicházejí o jednoho muže v poli, červenou kartu za ostrý faul vidí Craigan.