Andy Murray
Andy Murray
2
3 6 7 1 5
Pátek 27.01.2012, 09:30 • Rod Laver Aréna, Melbourne • Australian Open - muži - Australian Open (tvrdý povrch)

:
    Novak Djokovič udolal soupeře silou vůle a nakonec si o finále zahraje s Rafaelem Nadalem. Světivá jednička ovládla první set, jenže pak jí odešlo podání a druhý získal Andy Murray. Po třetím vyrovnaném setu pro Murrayho přišel jasný čtvrtý set pro Djokoviče a pátý set měl také dramatickou zápletku. Djokovič podával na vítězství, jenže přišel o něj čistou hrou a nakonec ve dvanácté hře vzal soupeři rozhodující hru. Tímto se s Vámi loučím a při dalším sledování Australian Open, naviděnou. (14:39:38)

Konec zápasu

7:5
    Je tu konec. Murray odvrátil neuvěřitelné míčky, ale na ten poslední již nestačil.

40-15
    A nyní pozor! Murray poslal míček do sítě a jsoutady dva matchbally pro Djokoviče!

30-15
    Murraymu je hlášen aut u základní čáry. Nemá již jestřábí oko a musí věřit rozhodčím.

15-15
    Nyní to ale Murraymu vyšlo a poslal míček přímo na čáru. Je srovnáno na 15:15.

0-15
    Murray nezačal dobře. Lehký míček poslal do autu a vede Djokovič.

6:5
    Na podání jde nyní Andy Murray.

6:5
    Djokovič hodně prohnal Murrayho, následně naběhl až na síť, odkud celou výměnu ukončil. Vede 6:5.