Vsetín – PZ Kladno 9:5 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 1:10 (kon.) | Liberec – Sparta 4:7 (kon.)
Třinec – Chomutov 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 7:1 (kon.)
Olomouc – Letňany 8:3 (kon.) | Zlín – Motor ČB 2:7 (kon.) | Kometa Brno – Písek 4:5 (po s.n.)
Havířov – HC Kladno 5:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 1:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 0:0 (16:00)
HC Vítkovice Ridera
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 04.02.2012, 13:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu

Dnešní zápas zná svého vítěze. Je jím hostující celek, který vyhrál zcela zaslouženě. Šel za svou výhrou trpělivě a po částech. V prvních dvou třetinách dal po gólu a ve třetí části dokázal svůj hubený náskok udržet, přičemž se neúchylil vyloženě jen k betonování svého obranného pásma. Vítkovičtí neproměňovali šance, které si dokázali vypracovat, také ale byli nepřesní, a i to je dnes stálo body. Před námi je reprezentační přestávka a čas nasbírat síly a sebevědomí do dalších bojů. Z Ostravy Vám přejeme příjemné odpoledne. (15:13:58)

60:00

59:57
    Domácí krouží před hostující brankou, ale zdá se, že dnes už to nedopadne.

59:37
    Svoboda se pomalu přesouvá na střídačku.

59:28
    Oddechový čas pro domácí.

59:20

59:15
    Domácí u kotouče a míří do pásma.

58:53
    Molnár se Zikmundem se nebyli schopni v mezikruží dohodnout a přišli tak v útočném pásmu o puk.

58:30
    Pískán vítkovický ofsajd.

58:25
    Kotouč míří na Svobodovu klec a hosté spěchají střídat.

58:08
    Sysala zamířil jen do betonu.

57:36
    Nahrávku mezi domácími zachytil Vrána a odpaluje puk daleko.

57:20
    Domácí budou hrát přesilovku, za nedovolené bránění je vyloučen Gorčík.

57:00
    Česlík ujížděl do pásma, ale zapomněl za sebou kotouč.

56:42
    Ofsajd domácích.

56:39
    Vítkovičtí v pásmu, puk ale končí v ochranné síti.

56:21
    Ofsajd pro karlovarské.

55:48
    Vítkovičtí v útoku, Tomi nastřelil jen před ním stojícího hráče.

55:34
    Hosté ujížděli do pásma, v hledišti to vřelo, ale domácí situaci zachránili.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 54. Ballner (Tomi, Škutchan) - 3. Vrána (Priškin), 39. Vrána (Šafář)

HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Wanecki) - Charvát, Černín, Rudl, Adamík, Cabák, Puzič, Fajkus, Klok - Ballner, Rimmel, Tomi - Škutchan, Sysala, Blahuta - Ollender, Česlík, Churý - Kafka, Klapetek, Volný
    HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Kutnar) - Rulík, Šafář, Veverka, Vaněk, Priškin, Novák - Molnár, Bečka, Zikmund, Čápek, Gorčík, Petrov, Jirušek, Rubeš, Vrána

Rozhodčí: Koliba - Mrákava, Mikler