Chomutov – Motor ČB 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 5:1 (kon.) | HC Kladno – Kometa Brno 4:2 (kon.)
Zlín – HC Litvínov 2:3 (po pr.) | Liberec – Jihlava 4:3 (kon.) | Slavia – Vítkovice 2:6 (kon.)

58:37
    Vyloučen další domácí hráč. Tomáš Bartejs - sekání.

58:13
    Vyloučení. Na dvě minuty vyloučen Deveri Danko (CHM), za napadení.

57:53
    Vyloučení na obou stranách. Na dvě minuty vyloučen domácí Ondřej Pozděna, za hrubost. Hostující Stanislav Erben - sekání.

57:50
    Menší potyčka, před domácí brankou.

57:30
    Zápas se dohrává. Vítěz je znám, a tak již ani tempo zápasu není nějak závratné. Hosté zahráli dvakrát na zakázané uvolnění, což se následně podařilo i domácím.

56:14

55:30
    Hosté se usadili před domácím gólmanem. Tomáš Mocik nebezpečně a tvrdě vystřelil od modré čáry. Brankář Pirátů - Lukáš Matoušek, byl připravený a puk za svá záda nepustil.

54:14
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty je vyloučen Filip Hanták, za hrubost. Hosté mají možnost přesilové hry.

51:38
    Vyloučení. Na 10. minut + osobní trest do konce utkání je vyloučen hostující Radek Seidl.

50:30
    Hra je teď po dlouhé době opět před domácím gólmanem, který musel zasahovat. Následně se vhazuje a o puk hráči Českých Budějovic přicházejí.

49:10
    Hráči Českých Budějovic reklamují faul na jejich útočníka. Rozhodčí oba protestující vykazují a pohrozili možným vyloučením, za nesportovní chování.

48:10
    Hostující se pokoušeli přejít přes modrou čáru do úniku, ale přihrávka jim nevyšla, podle představ. Navíc se zranil útočící hráč, který se následně zvedl a odjel na střídačku.

46:20
    Domácí i nadále krouží na ledě s pukem u hokejky.

44:28
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

42:28
    Vyloučení na obou stranách. Čížek Filip (CHM), Erben Stanislav (CEB). Oba na dvě minuty, za vysokou hůl.

41:29
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí Jakub Novák se dostal od hrazení, až před hostujícího gólmana, kde poslal střelu do horní části branky. Střela bekhendem byla úspěšná a domácí vedou, již o pět branek. Asistence: Novák Lukáš a Račuk Marek.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 6. Novák J. (Novák L., Račuk), 22. Pozděna (Bartejs, Račuk), 25. Deveri (Hrabák, Novák J.), 27. Račuk (Novák J., Novák L.), 42. Novák J. (Novák L., Račuk)

Piráti Chomutov: Matoušek (Strmeň) - Mazánek, Kolář. Pozděna, Kopáč, Korim, Čížek, Bartejs, Hanták, Novák L., Hejcman, Klouček, Deveri, Hammerbauer, Račuk, Lehnert. Novák J., Huňady, Škorík, Opálek, Hrabák.
    Banes Motor České Budějovice: Bláha - Štěpán, Babka, Seidl, Kříž, Přibyl, Plášil, Bílek, Prokop, Turek, Erben, Mocik, Švec. Semrád. Kolařík, Rousek, Trummer.

Rozhodčí: Turčan - Rozlílek. Koskuba