Slavia – Kladno 2:3 (kon.) | K. Vary – Sparta 2:1 (kon.) | Motor ČB – Liberec 2:1 (po pr.)
Třinec – Litvínov 6:4 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 5:4 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 8:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC Sparta Praha
Neděle 05.02.2012, 16:00Tipsport extraliga

55:04
    Tohle se Spartě vůbec nehodí. Jaroslav Kasík (SPA) zatáhl za záchranou brzdu, když Dej mířil do úniku po křídle a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

41:40
    Vyloučen David Kočí (SPA) za podražení.

37:47
    Jan Košťál (KVA) zahákoval sparťanského útočníka, který si sjížděl na nahrávku před branku. Domácí střídačka se hodně zlobí, na přesilovce pro Pražany to nic nezmění.

30:53
    Vyloučen Martin Gründling (KVA) za držení protihráče.

26:23
    Vyloučen Jiří Kučný (SPA) za nedovolené bránění. Energie si také zkusí více než minutu dlouho dvojnásobnou přesilovku.

25:26
    Vyloučen Jan Košťálek (SPA) za nedovolené bránění.

19:27
    Vyloučen Petr Gřegořek (KVA) za podražení.

17:08
    Vyloučen Aleš Foster (SPA) za hrubost.

09:15
    Domácí si aktivitou vynutili další faul soupeře. Mario Bližňák (SPA) se provinil vysokou holí.

07:09
    Vyloučen Miroslav Forman (SPA) za vysokou hůl.

04:11
    Rastislav Dej (KVA) po vhazování vyhodil puk mimo hřiště a Energii čeká dlouhé oslabení ve třech.

04:06
    Roman Prošek (KVA) dostává 2 minuty za sekání.

01:32
    Další Mockův zákrok už tak čistý nebyl, domácí hokejista se provinil krosčekem.

Michal Slavík

Branky a nahrávky: 10. Kumstát (Pech), 17. Zaťovič (Kumstát, Gřegořek) - 40. Foster (Kasík)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Gründling, Mocek, Gřegořek, Gulaši, Gawryletz, Prošek, Lučka, M. Rohan - Zaťovič, Pech, Kumstát, Košťál, Skuhravý, Zucker, Kotrla, Sýkora, Klíma, Kuběna, Mikeska, Dej
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) - Košťálek, Sersen, Kasík, Kučný, Kočí, Milam, Philipp - Broš, S. Treille, Y. Treille, I. Rachůnek, T. Rachůnek, Forman, Ton, Přibyl, Foster, Bližňák, Tenkrát, Lapšanský, Jánský

Rozhodčí: Homola, Pešina - Jelínek, Pešek