HK FCC Město Lovosice
24:23 (15:10)
HC ROBE Zubří
Úterý 07.02.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

Je konec zápasu, ve kterém se po prvním poločase zdálo, že je o vítězi jasně rozhodnuto. Domácí vedli o pět branek a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mohlo hrát nějaké drama. Jenže Zubří úvodní desetiminutovku druhé půle vyhrálo 6:1 a dokázalo zápas obrátit. Domácí ale pak prolomili střeleckou smůlu a utkání nakonec dovedli do vítězného konce. (24:23) (20:04:27)

60
    Konec zápasu. (24:23) (0:0)

60
    Rychle se blíží konec zápasu a zdá se, že domácí tým dnes urve důležité vítězství nad favorizovaným Zubřím! (24:23) (24:23)

58
    Přesilovou hru domácí vyhráli 1:0 a těsně před koncem vedou o jednu branku. (23:22) (23:22)

57
    A nyní budou hrát domácí navíc přesilovku. (22:22) (22:21)

56
    Domácí přetahovanou o každý gól nyní vedou a necelé čtyři minuty před koncem je rozdíl jednobrankový. (22:21) (22:21)

49
    Sledujeme opravdové drama. První poločas jasně patřil domácím, nyní jsou lepší hosté a ohrožují častěji bránu Lovosic. Skóre zápasu je vyrovnané. (19:19) (19:19)

41
    Hráči hostujícího celku jsou ve druhém poločase jak vyměnění. První desetiminutovku druhé půle vyhráli 6:1 a celkově otáčejí vývoj zápasu! (16:17) (16:17)

36
    Domácím se vůbec ve druhém poločase nedaří a hosté ze Zubří nyní snižují své vedení na 15:14! (15:14)

31
    Začal druhý poločas. (15:10) (0:0)

30
    První poločas skončil. (15:10) (0:0)

30
    Těsně před koncem poločasu vedou hráči Lovosic o pět branek 15:10! (15:10)

22
    Domácí celek stále postupně navyšuje své vedení a proti favorizovanému soupeři vede již o pět branek. (13:8) (13:8)

15
    Tým Lovosic hraje dnes velmi dobře a stále si udržuje dvou až tříbrankový náskok. (8:6) (8:6)

5
    Hráči domácího týmu vysunuli útok do rozestavení 2-4, hosté v úvodu hrají rozestavení 6-0. Úvod zápasu vyšel lépe domácím, kteří se dostali do vedení. (3:1) (3:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Kvůli technickým problémům přineseme z dnešního zápasu pouze informace o změnách stavu. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.