Plzeň – Hranice 30:17 (kon.) | Karviná – Dukla 28:25 (kon.) | Frýdek-M. – Kopřivnice 38:30 (kon.)
Jičín – Třeboň 30:20 (kon.) | Přerov – Královo Pole 35:29 (kon.)

59
    Minuta do konce, o vítězi je rozhodnuto. (37:29) (37:29)

52
    Osm minut do konce základní hrací doby, domácí drží pětibrankový náskok. (31:26) (31:26)

44
    Probíhá čtyřiačtyřicátá minuta duelu. (26:22) (26:22)

36
    Frýdek-Místek v průběhu druhé půle navyšuje svůj náskok, nyní vede již o šest zásahů. (23:17) (23:17)

31
    Začal druhý poločas. (19:16) (0:0)

Úvodní třicetiminutovka je minulostí, domácí zatím vedou o tři branky (19:16).

30
    První poločas skončil. (19:16) (0:0)

23
    Domácí se dostávají do tříbrankového vedení. (15:12) (15:12)

19
    Z technických důvodů budeme přinášet pouze informace o změnách skóre. V 19. minutě je stav nerozhodný. (11:11) (11:11)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

SKP Frýdek-Místek: Šoltés, Pyško - Petrovský, O.Meca, R.Meca, Horut, Pernický , Drozd, Unger, Dyba, Vacula, Hes, Holbein, Hojník.

KH Kopřivnice: Čapka, Pour - Lipový, Střelec, Martinásek, Hanzelka, Toms, Gřes, Krejčiřík, Hardt, Kolmajer,Kichner, Aspiridis, Paseka.

Rozhodčí: Pavel Novotný a Petr Samek. (0:0)

Dobrý den vítám vás u prvního jarního celkově patnáctého kola TIP GAMES EXTRALIGY HÁZENÉ. Na domácí palubovku moravského Frýdku - Místku dnes zavítá také moravský celek Kopřivnice. Domácí Frýdek je zatím osmý s deseti body. Kopřivnice je jedenáctá se sedmi body. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.