Jihlava – Hr. Králové 4:5 (po s.n.) | Benátky n/J – Šumperk 0:4 (kon.) | Třebíč – Chomutov 4:1 (kon.)
Písek – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 2:6 (kon.) | Kadaň – Most 4:1 (kon.)
Beroun – Olomouc 1:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
HC Olomouc
Pondělí 20.02.2012, 18:001. liga (ČR)

Díky za sledování online přenosu, z Berouna se s vámi loučí Petr Titlbach. (20:18:24)

60:00

59:48
    Dohrává se.

58:54
    Beroun právě vstřelil branku!
    Rubeš vyhrál vhazování v útočném pásmu a kotouč si sebral JAN VESELÝ, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Tomáš Rubeš.

58:24
    Pavel (BER) 2 + 2 minuty za hrubost, Walker (OLO) 2 + 2 minuty za hrubost, když se oba borci pustili do pěstního souboje, který neměl dlouhého trvání.

58:01
    Mora v útočném pásmu kombinuje s kotoučem, ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:04

56:19
    Doležal (BER) dostává 2 minuty za krosček, Haluza (OLO) dostává 2 minuty za hrubost.

56:17
    Ondrušek napřáhl a tvrdou střelou trefuje náruč Kareše.

55:53
    Postavení mimo hru Medvědů, posouzené jako úmyslné, hra jde před Kareše.

55:04
    Barák (BER) dostává 2 minuty za hákování.

55:00
    Zakázané uvolnění Medvědů.

54:30
    Medvědi jeli do útoku, ale Besser dostal kotouč na brusle a tak situace končí postavením mimo hru.

53:27
    Zakázané uvolnění hostů.

53:02
    Pšurný společně s Hermanem zamotali hlavy Medvědům, první jmenovaný pěkně vypálil z mezikruží, ale Kareš vyráží betonem, následně Herman v závaru před brankou předvádí tvrdost, ale kotouč za brankovou čáru neprotlačil.

52:03
    Vhazování ve středním pásmu.

51:33

51:09
    Medvědi ve čtyřech.

51:06
    Bartoň napálil kotouč od modré, ten ale ke Karešovi nedoputoval.

50:06
    Olomouc kombinuje s kotoučem, ale nakonec se sami vyhodili ze třetiny.

49:33
    Nedvěd (BER) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

49:09
    Malý (BER) dostává 2 minuty za sekání.

48:13
    Postavení mimo hru Medvědů.

47:47
    Poletín dostal kotouč na kruhy, odkud vypálil pěknou střelu, tu však kryje mezi betony Žigárdy.

47:30
    Řípa v postavení mimo hru.

46:55
    Říha se dostal do bekhendového zakončení, ale sám před Žigárdym neuspěl. Další zakázané uvolnění hostů, v pořadí již třetí.

46:28
    Další zakázané uvolnění hostů.

45:41

45:30
    Žalčík špatně rozehrál a do šance se dostal Kucharczyk, ale Kareš jej vychytal betonem.

44:21
    Medvědi zavezli kotouč do útoku, Žigárdy přerušuje hru.

43:46
    Medvědům se dnes nedaří vůbec nic.

42:36
    Pšurný si najel do středu na modrou, kde dostal kotouč do jízdy a jel sám na Kareše, jeho střela mířila přesně do středu, kde stál domácí gólman, který kotouč chytá.

41:25
    Střela Rubeše přes obránce neprošla.

40:29

40:15
    Kupec dostal kotouč na modrou, ale přes Staňka neprošel.

40:01

40:00

39:18
    Naopak na druhé straně se do šance dostal Kolouch, který z mezikruží přestřelil.

38:57
    Od modré se pokusil vystřelit Husák, ale jeho střela neprošla.

38:49
    Palaščák se dostal střele, ale tu chytá Žigárdy lapačkou, ihned rozehrává, ale hosté nakonec zahrávají zakázané uvolnění.

37:54
    Řípa se protáhl před branku, ale jeho zakončení bylo nepřesné.

36:48
    Nedbálek si najel na modrou a dostal kotouč na střelu z první, ta přišla, ale kotouč končí v ochranné síti, vhazuje se ve středním pásmu.

35:08
    Pekr zkusil střelu z mezikruží, ale kotouč je tečován mimo branku.

34:28
    Postavení mimo hru hostů.

34:15

33:55
    Poletín dostal kotouč na druhou tyč, ale jeho střela z otočky míří mimo tyče.

33:49
    Medvědi se dostali do šance, kotouč málem zapadl za záda Žigárdyho, ale ten jej stačil vyrazit, hosté zahrávají zakázané uvolnění.

32:45
    Forman zkusil střelu bekhendem, ale Žigárdy je pozorný.

31:58
    Kolouch si udělal výlet do útočného pásma, ale kotouč likviduje Kareš. Hosté hrají v plném počtu.

31:51
    Hosté vyhazují.

31:12
    Žalčík napřáhl od modré, ale jeho střela končí na betonech Žigádryho, před ním se ještě snaží dorážet Poletín, ale hostující obránci jsou důslední.

30:13
    Ondrušek (OLO) dostává 2 minuty za hákování.

29:58
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Staněk vypálil od modré a do dráhy kotouče vložil svou hůl MILAN MINISTR, který zvyšuje náskok hostů. Asistence: Robin Staněk, Alexandr Lhotský.

29:36
    Říhovu střelu z kruhu kontroluje holí Žigárdy, kotouč končí v ochranné síti.

29:04
    Husák vyslal střelu od modré, ale branku netrefil.

28:29
    Postavení mimo hru domácího celku.

28:10
    Kotvan lehce nahodil kotouč na branku Medvědů, Kareš přerušuje hru.

28:04
    Haluza si zajel s kotoučem před branku, ale tu přestřelil, Medvědi zahrávají zakázané uvolnění.

26:58
    Nedbálek dostal kotouč mezi kruhy a stál sám před Karešem, ale branku netrefil.

26:21

26:06
    Rubeš se šikovně prokličkoval do zakončení, ale střela přes obránce míjí branku.

25:37
    Kucsera dostal kotouč na křídlo, ale jeho střela míří nad.

24:16
    Besserova střela z mezikruží končí na betonech hostujícího gólmana, před ním se vytvořil závar, ale hra se přerušuje díky posunuté brance.

23:05
    Doležal ujel po křídle, ale jeho zakončení našlo jen vyrážečku Žigárdyho.

22:48
    Žalčík se prokličkoval s kotoučem do útočného pásma, ale hosté ihned získali kotouč na svou stranu.

21:36
    Vhazuje se před Karešem.

21:09
    Pšurný (OLO) na 2 minuty za sekání, Pavel (BER) 2 minuty za hrubost.

20:54
    Medvědi se do třetiny dostali, ale ihned se sami vyhodili.

20:01

20:00

19:40
    Nedvědova střela míří mimo.

19:06
    Medvědi kazí přesilovou hru a nahrávají hostům přímo na hůl, ti vyhazují.

18:42
    Za zdržování dostává 2 minuty Bartoň (OLO).

18:37
    Staněk (OLO) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

18:16
    Nedvědova střela od mantinelu končí na betonech Žigárdyho.

17:41

17:02
    Kucsera zkusil střelu, ta mu ale nesedla.

16:18
    Poletín ujel s kotoučem po křídle, ale jeho bekhendové zakončení končí na betonech hostujícího gólmana.

15:23
    Husák dostal kotouč do jízdy, ale jeho střela končí na betonech Žigárdyho.

14:50
    Staněk zkusil střelu od modré, ta končí v lapačce Kareše.

14:40
    Kupec zkusil střelu z mezikruží, ta byla tečována mimo tyče.

13:53
    Nedbálek vyslal střelu po ledě od modré, Kareš vyráží kotouč betony.

13:36
    Zbořil se protáhl s kotoučem po mantinelu a zkusil pozornost Kareše, ten chytá kotouč do lapačky.

13:25
    Hosté zahrávají přihrávku rukou v útočném pásmu, hra se přesouvá do středního pásma.

13:01

12:51
    Poletín se dostává do postavení mimo hru.

12:29
    Rubeš dostal kotouč na kruhy, ale jeho střela nijak Žigárdyho nepřekvapila, ten jej chytá do náruče a přerušuje hru.

12:08
    Soldán si sjel na střelu před branku, ale trefuje pouze Žigárdyho do výstroje.

11:37

11:03
    Kucsera si vybruslil s kotoučem před branku a dostal se do zakončení, najednou se před Karešem vytvořil závar, ve kterém se pokoušel dorážet Kolouch, ale Kareš má kotouč ve své moci.

9:56
    Soldán si zkoušel vybruslit mezi kruhy, ale ke střele se nedostal, hosté zahrávají zakázané uvolnění.

8:30
    Kotouč se dostal do obranné třetiny Medvědů, Malý se nechal za brankou obehrát a PETR KOLOUCH, dostal přesnou přihrávku před branku a procedil kotouč mezi rukou a tělem Kareše. Asistence: Lukáš Kucsera.

8:09
    Doležal ihned z vhazování dostal kotouč před branku a o zakončení se pokoušel Poletín, ale Žigárdy přerušuje hru lapačkou.

8:04
    Forman si řekl o kotouč před brankou, ale na Žigárdyho nevyzrál, nakonec hostující gólman přerušuje hru.

7:36
    Postavení mimo hru Medvědů, posouzené jako úmyslné. Vhazuje se před Karešem.

7:05
    Medvědi se dostali do útočného pásma, ale ke koncovce však ne.

6:05
    Doležal se dostal ke střele z mezikruží, ale Žigárdy je pozorný.

4:17
    Tentorkát už se hosté prosadili a nedůraznost Medvědů trestá JIŘÍ ŘÍPA, který otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Matěj Pekr.

4:02
    Haluza se dostal do vyložené šance, ale poloodkrytou branku netrefil díky skvělému zákroku Kareše, který se stačil přemístit a zasahuje betonem!

3:54

3:50
    Říha vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

2:58
    Selinger tečoval střelu Nedbálka, jen mimo tyče.

2:39
    Hosté se dostali do třetiny nahozením a kombinují s kotoučem, nakonec se dostal ke střele Selinger, ale branku minul.

2:27
    Hosté se dostávají do postavení mimo hru.

1:54
    Jebavý (BER) dostává 2 minuty za hákování.

1:05
    Řípa zkusil střelu z kruhu, Kareš si poprvé sáhl na kotouč, který vyrazil holí.

0:08
    Hra začíná zakázaným uvolněním hostů.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Titlbach

Branky a nahrávky: 59. Veselý (Rubeš) - 5. Řípa (Pekr), 9. Kolouch (Kucsera), 30. Ministr (Staněk, Lhotský)

Medvědi Beroun 1933: Kareš (Frolík) - Barák, Pavel, Jebavý, Husák, Veselý, Nedvěd, Malý, Soldán, Palaščák, Besser, Švagrovský, Kupec, Rubeš, Vlček, Přibyl, Doležal, Poletín, Říha, Žalčík, Forman
    HC Olomouc: Žigárdy (Kašík) - Selinger, Nedbálek, Ondrušek, Kolouch, Staněk, Kucsera, Kotvan, Bartoň, Ministr, Walker, Pšurný, Řípa, Vrána, Herman, Zbořil, Janáček, Haluza, Lhotský, Pekr, Kucharczyk

Rozhodčí: Svoboda - Beneš, Štofa