Olomouc – Pardubice 2:6 (kon.) | Znojmo – Jihlava 2:5 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 7:4 (kon.)
HC Kladno – Liberec 1:3 (kon.) | Sparta – Chomutov 3:5 (kon.) | Třinec – K. Vary 4:2 (kon.)
Kometa Brno – HC Litvínov 9:1 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Motor ČB – Zlín 3:6 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 23.02.2012, 18:00DHL Extraliga juniorů

59:26
    Trest pro hráčskou lavici Mladé Boleslavi za příliš mnoho hráčů na ledě.

56:25
    Velká příležitost pro hosty. Trest pro hráčskou lavici Mladé Boleslavi za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou se usadí Tomáš Havelka (SLA).

53:21
    Další vyloučení. Tentokrát pro Filipa Vrbu (MLB) na dvě minuty za zdržování hry - vystřelení puku mimo hřiště.

51:29
    Vyloučen Lukáš Vrba (MLB) na dvě minuty za podražení.

49:11
    Marek Ryzák (SLA) vyloučen za tvrdý atak na hráče soupeře - dvě minuty plus desetiminutový osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku.

42:23
    Vyloučen Matěj Soukup (MLB) na dvě minuty za držení protihráče.

34:38
    Vyloučen Martin Čeček (MLB) na dvě minuty za hrubost.

28:51
    Kurka vyslal střelu od modré, před brankou se dorážky ujal Koudela a po velkém boji vylétl puk mimo hřiště, za což si odsedí dvouminutový trest Tomáš Semrád (SLA) - zdržování hry.

24:14
    Rozhodčí opět vylučuje na straně sešívaných. Na trestnou usedá Georg Mavrojanidis (SLA) na dvě minuty za vysokou hůl. Slavia je ve velkých problémech, protože se bude dlouho bránit ve třech proti pěti.

23:43
    Slavia se dostává do problémů. Diskutabilní trest pro Tomáše Richtera (SLA) za podražení.

23:03
    Štěpán Jeník (SLA) se provinil držením protihráče a odsedí si dvouminutový trest.

19:31
    Vyloučen Jiří Rys (MLB) na dvě minuty za vysokou hůl.

03:14
    Přichází první trest v utkání. Na trestnou lavici míří Jaroslav Rittig (SLA) na dvě minuty za podražení.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 5. Tomek (Krejčí, Vítek), 18. Jaškin (Kotyra), 42. Kotyra (Ryzák) - 18. Koudela (Sejpal), 31. Pešut (Rys, Daráš)

HC Slavia Praha: Dlouhý (Mouček) - Jeník, Kejdana, Richter, Rittig, Ptáčník, Kotyra, Havelka, Tomek, Vítek, Krejčí, Semrád, Růžička, Ryzák, Mavrojanidis, Jaškin, Klhůfek, Moravec.
    BK Mladá Boleslav: Sejpal (Příhoda) – Teubner, Ficek, Kulhánek, Marek, Kurka, Vrba, Pešut, Jankovský, Čeček, Frolík, Rys, Vrba, Daráš, Koudela, Piskoř, Soukup.