SK Slavia Praha
0:0 (0:0)
FK Teplice
Pondělí 27.02.2012, 18:00 • Synot Tip Arena, Praha - Vršovice • Gambrinus liga

A je to tady! Branky jsme se dnes nedočkali. Pokud tedy nepočítáme tu neuznanou. Přes bezbrankový průběh se nejednalo o tak nudné utkání. Pokud bychom zapomněli na "úděsně úděsný" úsek mezi 25 a 45 minutou, hra byla pohledná a aktivní. Zejména druhý poločas se hrál ve slušném tempu a velké tvrdosti. Po remíze má Slavia 22 bodů a Teplice bodů 25. Na stadionu bylo necelých 5 tisíc diváků.

Pro dnešní večer se loučím a těším se zase jednou na počtenou. (19:53:44)

90+1
    Teplice naposledy střídají. Mahmutoviče nahrazuje Martin Jindráček.

90+1
    Grigar mírně zdržuje hru... Vše nasvědčuje konci s velkou nulou.

90
    Teplice silně v posledních minutách zápasu tlačí. Nepouští sešívané k balónu. Ale ke střele se ne, a ne, dostat.

88
    Ve stejné minutě hosté i střídají. Dnes dobře hrajícího Vůcha nahrazuje čerstvý Stožický.

88
    Po velkém závazu před brankou Teplic se míč odrazill dozadu k Čonkovi, který ale nenacentroval přesně, spíše úplně špatně, takže bude vykopávat Grigar.

86
    Po srážce s Milutinovićem byl odnesen ze hřiště Ljevaković, kterého vzápětí nahrazuje Siva.

84
    Škoda měl na kopačkách rozhodnutí zápasu! Uvolnil se přes celou obranu a z malého vápna napálil jen ležícího Grigara.

82
    Dalekonosný centr Čonka se snesl až do Grigarovy náruče.

80
    Hra se na chvilku zklidnila na středu hřiště. I když teď se žene za balónem Dolejš, ale svůj pressing přehnal a fauloval Čonka.

78
    Z přímého kopu z pětadvaceti metrů pálil Jarolím vysoko nad

76
    Po několika pokusech o steč branky, se k odraženému balónu dostal Vondrášek, jehož ukázkovou ránu zkrotily až Čontofalského rukavice.

74
    Slavii se musí nechat, že opravdu chce vstřelit branku. Vzadu nechává při útočení vždy jen dva, maximálně tři hráče. Ostatní útočí.

73
    Rozehrání mělo myšlenku, dvě narážečky, centr... Avšak k němu se dříve dostala domácí obrana. Ve vápně zůstal ležet Čajič, který je teď ošetřován.

72
    Po faulu Milutinoviće budou rozehrávat severočeši přímý kop ze středu, avšak z cirka 30 metrů.

70
    Na druhé straně vystašil hosty Trubilův centr, který nakonec ale odvrátil Ljevakovič, který se s míčem nemazlil a naložil mu, co se dalo.

69
    Po centru z levé strany pálil z první Dolejš. Jeho perfektně umístěná střela k tyči měla jen jedinou vadu, a to razanci. Díky tomu se s veškerým úsilím podařilo Čontafalskému tuto parádu zastavit!