N.Novgorod – Riga 7:3 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Minsk 2:1 (po pr.)
Mytišči – Čerepovec 1:0 (kon.)
Dynamo Moskva
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Dinamo Minsk
Středa 29.02.2012, 16:30 • Lužniky, Moskva • Play-off KHL

Děkuji Vám za pozornost a opět se budu těšit na shledanou u druhého pokračování této série, které se odehraje v Lužnikách už zítra. V 16:30. (19:14:33)

Dynamo Moskva vítězí v prodloužení a ujímá se vedení ve čtvrtfinálové sérii západní konference! Rozhodující gól dnes vstřelil zkušený obránce Ilja Gorochov.

62:30
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Moskvané vítězí v prodloužení!!! Obrovskou radost přinesl na stranu domácích ILJA GOROCHOV, který dává gól po nenápadné střele, na kterou Haugen neviděl! Asistence: Dominik Graňák.

62:03
    Další průnik hostů. Pokus od modré čáry vyráží Jerjomenko.

61:14
    Hosté mohli prodloužení ukončit! Ale v akci dva na jednoho nedávají!

60:01
    První prodloužení začalo.

První prodloužení začne v 19:03.

V play-off KHL se hraje prodloužení do rozhodnutí. Tedy dvacetiminutové třetiny dokud nepadne gó.

Třetí třetina nabídla po jedné brance na každé straně, a proto bude k vidění prodloužení.

60:00

59:30
    Poslední půlminuta základní hrací doby.

58:38
    Minsk se snaží ještě rozhodnout! Irgl ale přišel o puk.

57:41
    Ale také nemusí. Moje slova se ihned pokusil vyvrátit Meleško.

57:25
    Závěr se nám velmi přibližuje. Dnešní zápas může být ještě dlouhý.

56:23
    Kvapil se pokusil překvapit Haugena střelou z jízdy.

55:06
    Dobře zakombinovala první útočná formace hostů. Irgl nahrával najíždějícímu Stasovi, kterému se v poslední chvíli pověsil na záda obránce.

54:36
    V útoku se nyní objevují i hosté z Minsku.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 53. Novák (Tolpeko), 63. Gorochov (Graňák) - 47. Podhradský (Kulakov)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Volkov) - Gorochov, Graňák, Jalasvaara, Solovjov, Novák, Bojkov, Barantsev - Anisin, Gorovikov, Komarov - Kozlov, Soin, Konkov - Tolpeko, Šafigulin, Kokarev - Mosalov, Pestunov, Kvapil. Trenér: Oleg Znarok.
    HC Dinamo Minsk: Haugen (Mezin) - Obšut, Karalahti, Korobov, Krajíček, Podhradský, Denisov - Laine, Stas, Irgl - Nagy, Pivko, Linglet - Meleško, Drozd, Platt - Dudko, Kitaro, Kulakov.Trenér: Marek Sýkora.

Rozhodčí: Gašilov, Romasko - Alešin, Lazarev