Plzeň – Jičín 25:13 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
25:13 (18:5)
O2xyworld HBC Jičín
Čtvrtek 01.03.2012, 18:30 • Městská sportovní hala, Plzeň • Chance Extraliga mužů

Domácí dnes zaslouženě vítězí. V první půli svého soupeře ani ne tak převálcovali, jako spíše k ničemu nepustili. Jičín se tak musel po polovině spokojit s pouhými pěti góly. Ve druhé půli to naopak vypadalo, jako že branky nebude střílet Talent, ale domácím stačil náskok z prvního poločasu k tomu, aby zápas v poklidném tempu dovedli do vítězného konce. S Plzně se s vámi loučíme a přejeme příjemný zbytek večera. (25:13) (20:00:34)

60
    Konec zápasu. (25:13) (0:0)

60
    Naimann se dnes kvůli plzeňskému brankáři asi nevyspí. V posledních deseti vteřinách se dostal ještě do zakončení, ale opět ztroskotal na dnes fantastickém Motlíkovi. (25:13) (25:13)

60
    Sedmimetrový hod proměňuje Martin Král. (25:13) (25:13)

60
    V poslední minutě utkání byl vyloučen Kvasnička. (24:13) (24:13)

59
    Kustovi se vrátila nepovedená přihrávka zpět, ale při zakončení byl stejně faulovaný. (24:13) (24:13)

59
    Naiman hned využívá přesilovku svého týmu, šikovně se protáhl mezi bránícími hráči a překonal Motlíka. (24:13) (24:13)

58
    Pohlmann v letu strčil do Vocáska, který se nekontrolovaně zřítil na palubovku. Následovat musí jasně dvouminutový trest. (24:12) (24:12)

58
    Škvařila skvěle vychytal Veverka. (24:12) (24:12)

57
    Bečvář byl faulován, ale sedmička se házet nebude. (24:12) (24:12)

56
    Kvasnička byl první u odraženého míče a pohodlně zakončil. (24:12) (24:12)

56
    Vocásek nezpracoval těžkou přihrávku pod nohy, ale plzeňský protiútok se také nesetkal s úspěchem, takže u míče zůstávají hosté. (24:11) (24:11)

55
    Bečvář našel volného Fronka, který se otočil a podstřelil gólmana! (24:11) (24:11)

55
    Motlík si připisuje další úspěšný zákrok proti Naimannovi. (23:11) (23:11)

54
    Za faul Pohlmanna byl nařízen sedmimetrový hod pro hosty. Ten ale Tomáš Babák neproměňuje. (23:11) (23:11)

54
    Vinkelhöfer si seběhl na střed a umístěnou střelou zvyšuje na 23:11. (23:11) (23:11)

53
    Lepieš po tvrdém střetu před brankovištěm zůstal ležet na zemi, ale vypadá, že bude v pořádku. (22:11) (22:11)