Mladá Boleslav – Zlín 1:4 (kon.) | Chomutov – Olomouc 5:2 (kon.)
Pátek 02.03.2012, 16:00DHL Extraliga juniorů

Tomáš Kundera (ZLN) - 2 minuty, pád pod nohy.

57:59
    Ladislav Marek (MBL) - 2 minuty, nedovolené bránění.

51:10
    Boleslav hrála v pěti, ačkoliv Vrba sedí na trestné lavici. Dostávají proto 2 minuty.

50:30
    Filip Vrba (MBL) - 2 minuty, nedovolené bránění.

46:44
    Domácím se otevírá další prostor, Lukáš Zábojník (ZLN) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

42:27
    Dokonce tři na jednoho teď jeli Boleslavští! Celou situaci ale trestuhodně promrhali a nakonec ani nevystřelili!

32:35
    Kundera trefil tyčku Příhodovy branky!

32:18
    Žiga Pešut (MBL) - 2 minuty, podražení.

31:22
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hned dva obránci se vraceli s MARKEM HALODOU, i tak měl ale zlínský útočník spoustu prostoru k přesnému zamíření. Trefil se pod horní tyč. Asistence: Lukáš Zábojník

28:14
    Radim Doležálek (ZLN) - 2 minuty, podražení.

20:01
    Domácí střídají brankáře, mezi tyče se postaví Aleš Příhoda.

21:08
    Jiří Kurka (MBL) si pomohl podražením.

17:01
    Tentokrát se vylučuje na obou stranách. Milan Ficek (MBL) dostává 2 minuty za faul loktem, Patrik Urbanec (ZLN) 2 minuty za podražení.

13:28
    Lukáš Buchta (ZLN) - 2 minuty, podražení. Boleslav bude hrát poprvé přesilovku.

13:05
    Hosté "chytili slinu" a zvyšují už na 3:1. Mazácky to tentokrát udělal DOMINIK MATULA. Asistence: Jakub Řezáč

11:37
    Na první pohled jednoduchá akce a zákrok. Jenže boleslavský gólman kotouč neukočíroval podle představ, ten mu následně vypadl a dokutálel se do branky. Gól si připisuje KRISTIAN KUČERA. Asistence: Jakub Řezáč

09:20
    Hosté budou hrát další přesilovku, Lukáš Vrba (MBL) fasuje 2 minuty za nedovolené bránění.

06:46
    Z hodně podobné situace jako předtím Boleslav se nyní prosazují i hosté. MAREK HALODA zakončil nekompromisní střelou zápěstím. Asistence: Zdeněk Okál

04:58
    Zlínský Matula zůstal před Sejpalem úplně sám a ještě navíc dostal spoustu času a prostoru k zakončení. Trestuhodně ale přestřelil!

02:31
    Martin Čeček (MBL) - 2 minuty, faul kolenem.

01:54
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    LADISLAV MAREK dostal přihrávku z rohu před branku a úspěšně zakončil. Domácí jdou tak poměrně rychle do vedení. Asistence: Jakub Frolík, Jiří Rys

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 2. Marek (Frolík, Rys) - 7. Haloda (Okál), 12. Kučera (Řezáč), 14. Matula (Řezáč), 32. Haloda (Zábojník)

BK Mladá Boleslav: Sejpal (Příhoda) - Vrba F., Soukup, Vrba L., Kurka, Kulhánek, Čeček - Rys, Frolík, Marek - Havel, Pešut, Teubner - Piskoř, Daráš, Ficek
    Berani Zlín: Rozum (Svoboda) - Urbanec, Řezáč, Janota, Buchta, Strojil, Zábojník - Kundera, Okál, Haloda, Matula, Popelka, Janeba, Burša, Sedláček, Hrazdíra, Doležálek, Kučera

Rozhodčí: Jebavý - Svoboda, Špůr